Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Brukarstwo, stabilizacja gruntów

Ped-Bruk

Skierniewice

📞 🌐 📧

31 stycznia 2018 13:24
👁 1391 (0,63 dziennie)

Firma Ped-Bruk Skierniewice

Ped-Bruk

Brukarstwo, stabilizacja gruntów

KONTAKT

Ped-Bruk

Brukarstwo, stabilizacja gruntów

Pamiętna 41
96-100 Skierniewice, łódzkie

tel: 509019662

www: pedbruk.pl

e-mail: pedbruk@wp.pl

MAPA
O NAS

Firma Ped-Bruk działa od 1997 roku. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej i granitowej, budową dróg oraz wykonawstwem wszelkiego rodzaju podbudów przy zastosowaniu kruszyw drogowych, stabilizacji gruntu metodą frezowania, a także kruszyw pozyskanych z recyklingu.

Usługi wykonujemy kompleksowo (projekt, uzbrojenie terenu w sieci wodnokanalizacyjne i energetyczne). Posiadamy ładowarki, koparki gąsienicowe i kołowe, wozidła technologiczne, spycharki, równiarki, walce, układarki nawi

Firma Ped-Bruk działa od 1997 roku. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej i granitowej, budową dróg oraz wykonawstwem wszelkiego rodzaju podbudów przy zastosowaniu kruszyw drogowych, stabilizacji gruntu metodą frezowania, a także kruszyw pozyskanych z recyklingu.

Usługi wykonujemy kompleksowo (projekt, uzbrojenie terenu w sieci wodnokanalizacyjne i energetyczne). Posiadamy ładowarki, koparki gąsienicowe i kołowe, wozidła technologiczne, spycharki, równiarki, walce, układarki nawierzchni, kompletny tabor ciężarowy itp. Wspomniany sprzęt i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie przedkłada się na rzetelne oraz sumienne wykonywanie projektów. Nasi pracownicy są doskonale zorganizowani i sumiennie wykonują swoje obowiązki. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami oraz osobami indywidualnymi na prywatnych posesjach. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

Niezależnie od tego, jakie zadania zostaną nam powierzone, każde z nich realizujemy z precyzją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy terminów i zawsze wywiązujemy się ze zleconych nam przedsięwzięć. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Ped-Bruk, dzięki długoletniej praktyce i doświadczeniu udziela wydłużonych terminów gwarancji na wykonane usługi.


Zapraszamy do współpracy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 3 kwietnia 2023 11:21 z IP 70.34.255.***

Franek

Firma Ped-Bruk zrobiła dla mnie wspaniałą drogę dojazdową z kostki. Pracownicy byli bardzo profesjonalni i dokładni, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Byłem również bardzo zadowolony z ich elastyczności i umiejętności dopasowania się do moich potrzeb. Gorąco polecam Ped-Bruk każdemu, kto potrzebuje usług brukarskich

Dodano 17 kwietnia 2023 09:10 z IP 70.34.255.***

Radosław

Zdecydowanie polecam firmę Ped-Bruk! Mają rozbudowane zaplecze sprzętowe i doświadczoną kadrę, co pozwala na kompleksowe realizowanie zadań. Współpracowałem z nimi przy budowie drogi i był to świetny wybór.

Dodano 11 maja 2023 08:46 z IP 70.34.255.***

Karol

Ped Bruk to firma, która w swojej pracy wykorzystuje tylko najlepsze materiały, dzięki czemu wykonane prace są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Dodano 19 czerwca 2023 09:48 z IP 70.34.255.***

Krzysztof

Firma Ped-Bruk wykonała dla nas kompleksowe przygotowanie i brukowanie podjazdu. Są bardzo punktualni, a ich praca jest solidna i estetyczna. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej firmy brukarskiej.

Dodano 16 sierpnia 2023 11:05 z IP 83.238.144.***

Karolina Nowak

PED-BRUK wykonywał prace brukarskie na mojej posesji. Jestem zaskoczona profesjonalizmem, z jakim podchodzą do swojej pracy. Na pewno polecam ich usługi.

Dodano 20 września 2023 12:12 z IP 185.238.75.***

Misiek

Firma z tradycjami i doświadczeniem. Korzystałem zarówno z ich usług budowlanych, jak i sprzedaży materiałów. W obu przypadkach pełne zadowolenie.

Dodano 22 listopada 2023 15:30 z IP 195.20.138.***

Rogacz

Gdy zleciłem PED-BRUK wykonanie podjazdu z kostki brukowej, byłem pełen obaw co do efektu końcowego. Jednak efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Fachowość, terminowość i dokładność ekipy były imponujące. Ich sprzęt i technologia to najwyższy standard. Na pewno skorzystam z ich usług ponownie.

Dodano 15 stycznia 2024 13:00 z IP 195.20.138.***

Gonzales

Ped Bruk układał u mnie kostkę brukową i jestem mega zadowolony. Wygląda świetnie i widzę, że użyli jakościowych materiałów. Na pewno skorzystam z nich jeszcze raz.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 35.175.201.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Ped-Bruk Skierniewice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY