Dodaj firmę Zaloguj się

 

PROMISE Kamil Kaczyński

Skierniewice

📞 🌐 📧

17 listopada 2023 10:39
👁 29

Firma PROMISE Kamil Kaczyński Skierniewice

PROMISE Kamil Kaczyński

KONTAKT
MAPA
O NAS

Biuro Promise, założone przez Kamila Kaczyńskiego, jest wyspecjalizowaną firmą, która swoje usługi dedykuje osobom zmagającym się z trudnościami związanymi z kredytami walutowymi. Naszą misją jest sprawne rozwiązywanie sporów Klientów z bankami przez unieważnianie umów lub negocjowanie zmian niekorzystnych klauzul. W centrum naszych działań leży pomoc oparta na strategicznym podejściu, świadomych wyborach oraz kompleksowym przygotowaniu Klientów do możliwych sporów sądowych. Współdziałamy z kancelariami adwokackimi, specjalizującymi się w problematyce kredytów walutowych. Nasz proces rozpoczynamy od darmowej analizy dokumentacji kredytowej, po czym w przypadku podjęcia współpracy przygotowujemy pisma procesowe i zapewniamy wszechstronne wsparcie na każdym etapie procesu, eliminując wszelkie ukryte koszty. Dokładne informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej kamilkaczynskipromise.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
PROMISE Kamil Kaczyński Skierniewice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Merkury - Odszkodowania i Doradztwo Prawne

ul. Włodka 16-18, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Merkury to kancelaria prawna z Grudziądza, która świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla firm oraz pomocy w zakresie uzyskania należnego odszkodowania. Pomagamy przedsiębiorcom we wszelkich sprawach sądowych, sporządzaniu pism, dokumentów, analizie dokumentacji, negocjacjach. Jeżeli poniosłeś jakąkolwiek szkodę, możemy cię wesprzeć przy uzyskaniu odszkodowania z tytułu szkody komunikacyjnej – w szczególności z tytułu odszkodowania z OC sprawy, szkód medycznych – z tytułu błędu lekarza, wyp ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2020 14:05

👁 297 (0,19 dziennie)

DNS Claims

DNS Claims Odszkodowania UK

Kościuszki 4, Chełm (lubelskie)

DNS Claims Odszkodowania UK to polska kancelaria w Wielkiej Brytanii. Nasza praca skupia się na dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczalni w UK. Zespół naszych prawników dysponuje wieloletnim doświadczeniem. W DNS UK dbamy o rozwój pracowników oraz poszerzamy nasze umiejętności.... więcej »

Dodano 2 czerwca 2022 13:07

👁 326 (0,45 dziennie)

Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o.

Kazimierzowska 122, Siedlce (mazowieckie)

Przystanek Prawnik Sp. z o.o. to kancelaria reprezentująca zupełnie nowe podejście do obsługi prawnej. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, partnerów biznesowych jak i środowiska prawniczego. Wyznaczmy nowe standardy pracy na rynku gospodarczym naszego regionu i całego kraju! Mierzymy wysoko. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie znajdując najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów.

Nasze usługi:

· prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe

· upa ...... więcej »

Dodano 24 kwietnia 2023 06:13

👁 143 (0,36 dziennie)

Omikron Trade

Odszkodowania

Al. 3-go Maja, Kraków (małopolskie)

Pomagamy osobom, które doznały szkody w wyniku wypadku na chodniku, drodze, schodach, złamały rękę, nogę lub doznały innego trwałego urazu. Udzielamy pomocy rodzinom ofiar wypadków nawet do 15 lat wstecz.
Analizę wstępna spraw prowadzimy bezpłatnie oceniając możliwość uzyskania roszczeń oraz prognozowaną wielkość.
Przyjmujemy do realizacji sprawy wypadków w Polsce oraz za granicą, wypadków gdzie sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, sprawca nie posiadał uprawnień lub ubezpieczeni... więcej »

Dodano 7 maja 2013 23:18

👁 1348 (0,33 dziennie)

MK-Finanse Sp. z o.o.

Odszkodowania Powypadkowe

Czerwonego Krzyża 41, Siedlce (mazowieckie)

Profesjonalna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań... więcej »

Dodano 30 czerwca 2017 12:39

👁 847 (0,34 dziennie)

Ubi Ius

Odszkodowania - Kancelaria Ubi Ius

ul. Fantastyczna 8/1A, Lublin (lubelskie)

Ubi Ius jest kancelarią prawniczą, która specjalizuje się w zdobywaniu należnych odszkodowań. Wszyscy doskonale wiemy, że wyceny odszkodowań proponowane przez ubezpieczyciela są niemal zawsze zaniżone. Rozumiemy również, że przeciętny człowiek nie wie, w jaki sposób może ubiegać się o należne mu pieniądze. Właśnie z tego powodu powstała nasza kancelaria - chcemy pomagać innym dochodzić ich praw w kwestii odszkodowań. Jesteśmy zespołem profesjonalnych prawników, którzy doskonale wiedzą, jakie kro ...... więcej »

Dodano 28 sierpnia 2018 12:26

👁 613 (0,29 dziennie)

Fin4u Groop Sp z o.o.

Młyńska 9/6, Kraków (małopolskie)

Zapraszamy do skorzystania usług naszej marki uver, która służy poradą w kwestiach finansowych, a także pośredniczy w udzieleniu kredytu przez bank. Dzięki uver oszczędzą Państwo mnóstwo czasu na poszukiwaniach odpowiedniego kredytu, najlepszej oferty i sprawiedliwej umowy. Uver przegląda za Państwa rynek kredytowy i przedstawia Państwu spersonalizowany spis możliwości. Co potwierdzają nasi klienci – uver można ufać! Zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną oraz mailową – wszystkie szczeg ...... więcej »

Dodano 25 lipca 2019 06:44

👁 223 (0,13 dziennie)

MBP Szkolenia Ubezpieczeniowe

Mochnackiego 28, Piastów (mazowieckie)

MBP Szkolenia Ubezpieczeniowe to firma prowadząca wysokiej jakości szkolenia z zakresu ubezpieczeń majątkowych i osobowych, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, doradztwa ubezpieczeniowego. W sposób ciągły pogłębiamy wiedzę, dlatego nasze szkolenia odpowiadają doskonale na obecne potrzeby klientów. Współpracujące z nami firmy podnoszą kompetencje swoich pracowników i mogą reagować na aktualne zachowania rynku. Dzięki temu zwiększają swoje zyski. Skuteczność szkoleń naszej firmy jest oparta ...... więcej »

Dodano 21 lutego 2021 20:09

👁 195 (0,16 dziennie)

Doradca Finansowy Poznań

Plac Andersa 5, Poznań (wielkopolskie)

Potrzebny jest Wam kredyt hipoteczny? Zapraszamy do nas. Nasza firma zajmuje się kredytami, a nasz Doradca Finansowy Poznań czeka już żeby przedstawić Wam najlepszą ofertę. Posiadamy oferty dla klientów różnych banków. Są to oferty dla stałych klientów jak i dla nowych. My mamy to wszystko, co jest najlepsze, dlatego wybierając razem z nami kredy hipoteczny będziecie naprawdę bardzo zadowoleni, bo wiele zaoszczędzicie.... więcej »

Dodano 12 lutego 2020 11:10

👁 128 (0,08 dziennie)

Radca Prawny Gliwice - Kancelaria Prawna INLEGIS Gliwice

Zwycięstwa 14/105, Gliwice (śląskie)

Radca prawny Gliwice pomoże we wszystkim, co związane z firmami i przedsiębiorstwami. Osoby, które zdecydowały się na założenie spółki mogą skorzystać z takiej pomocy. Radca prawny jest w stanie również pomóc przy likwidacji i przekształcaniu spółek. Jeśli jest konieczna pomoc prawna dla firm i spółek to nie ma to czekać. Trzeba jak najszybciej zgłaszać się z tym do specjalisty.... więcej »

Dodano 1 października 2020 06:36

👁 148 (0,11 dziennie)