Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

15 lutego 2021 12:54
👁 156 (0,16 dziennie)

Blikpol

KONTAKT
MAPA
O NAS

Laserowa korekcja wzroku pozwala skorygować astygmatyzm, krótkowzroczność i inne choroby oczu. Jest to coraz częściej wykonywany zabieg okulistyczny, dzięki któremu możemy skutecznie pozbyć się wady wzroku. W centrum okulistycznym Blikpol wykonasz laserową korekcję wzroku. Tutaj ponadto wykonywane są specjalistyczne badania, operacje zaćmy, terapie stożka rogówki itp. W placówce przyjmują wybitni pomorscy specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie. Centrum oferuje także medycynę estetyczną. Placówka przyjmuje pacjentów z całej Polski i ze świata.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Blikpol Sopot
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Przychodnia weterynaryjna Zamość na Tuwima

gabinet weterynaryjny, hotel dla zwierząt, sklep zoologiczny

Tuwima 7, Zamość (lubelskie)

W przychodni weterynaryjnej na Tuwima lekarze zajmują się zwierzętami z pasją i zaangażowaniem. Można tu wykonać zarówno zabiegi, takie jak np. sterylizacja kota czy psa, jak również szczegółowe badania okulistyczne, położnicze czy dermatologiczne. Gabinet weterynaryjny jest jednocześnie hotelikiem dla zwierząt i sklepem zoologicznym. W razie nagłych wypadków można skorzystać z całodobowej opieki weterynaryjnej pod numerem telefonu: 790 870 373.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2020 08:26

👁 358 (0,27 dziennie)

optyk terenski - BRYLE ŚREMU

optyk, optometrysta

ul. Wojska Polskiego 9, Śrem (wielkopolskie)

Nasza przygoda z optyką trwa od 1998 r.
Zatrudniamy wykwalifikowanych optometrystów i optyków, gwarantujemy najwyższy profesjonalizm oraz miłą atmosferę.
Naszą misją to proponować wam okulary w niepowtarzalnym stylu, projektów firm stawiających na niszowość oraz design.
Chcemy żeby wyróżniał was styl, a nie duże logo na zauszniku.
Okulary nosicie na twarzy wyrażacie nimi swoja osobowość, mają kusić, uwodzić i zaskakiwać!
Nasz profesjonalizm został doceniony również przez in... więcej »

Dodano 16 grudnia 2015 22:16

👁 1881 (0,66 dziennie)

Przychodnia KEN

Warszawa

al. Komisji Edukacji Narodowej 103 lok.4U, Warszawa (mazowieckie)

Przychodnia KEN to placówka medyczna zlokalizowana na Ursynowie, która oferuje usługi z zakresu m.in. dermatologii, kardiologii, pediatrii, endokrynologii i okulistyki.
Nasza kadra to jedni z najlepszych lekarzy w Warszawie mogący pochwalić się bogatym dorobkiem zawodowym, wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistycznymi kwalifikacjami.... więcej »

Dodano 16 marca 2017 12:00

👁 1082 (0,45 dziennie)

WCO Wrocław - Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Zakładowa 11, Wrocław (dolnośląskie)

Komputerowe badanie wzroku jest bezbolesne, bezkontaktowe i trwa kilka do kilkunastu sekund, a mimo to jest niezwykle istotne i pozwala wykryć występujące wady wzroku. Profesjonalne badanie zmysłu wzroku dokonać możesz w Wrocławskim Centrum Okulistycznym. Znajdziesz je we Wrocławiu przy ulicy Zakładowej 11. Na to badanie umówić się możesz pod numerem telefonu: 71 322 62 83, wysyłając zapytanie drogą mailową na: wco@wco.com.pl, a także rejestrując się online za pomocą strony internetowej centrum. ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2018 15:15

👁 348 (0,2 dziennie)

Specjalistyczne Centrum Korekcji Wzroku - Vidium Medica

ul. Kluczborska 17, Kraków (małopolskie)

Nasze oczy narażone są na różne negatywne bodźce – długotrwała praca przy komputerze, mnoga ilość otaczających nas ekranów, zanieczyszczenia powietrza. W wyniku tego z biegiem czasu mogą wystąpić problemy z naszym wzrokiem. Klinika Vidium Medica leczy kompleksowo schorzenia związanego z układem wzrokowym.... więcej »

Dodano 27 grudnia 2019 11:58

👁 275 (0,2 dziennie)

Studio Optyczne Widzieć Lepiej

Edukacji 42, Tychy (śląskie)

Studio Optyczne Tychy – Studio Optyczne „Widzieć lepiej” w Tychach to nowoczesny salon, wyposażony w najnowszej generacji sprzęt do badania wzroku. Wyspecjalizowani okuliści wykonują szeroko zakrojone badania wzroku, w zakres którego wchodzi pełne badanie okulistyczne z pomiarem ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz dna oka, dobór szkieł korekcyjnych, komputerowe badanie wzroku, oznaczenie pola widzenia, widzenie stereoskopowe, czy diagnostykę i leczenie zachowawcze zeza i niedowidzenia u dzieci i do ...... więcej »

Dodano 5 czerwca 2018 07:01

👁 435 (0,22 dziennie)

Przychodnia Weterynaryjna VET-POINT

ul. Jana Kowalczyka 9 lok. 9F, Warszawa (mazowieckie)

VET-POINT to przychodnia weterynaryjna zlokalizowana w Warszawie na Białołęce, którą tworzy zespół młodych lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach weterynarii, przede wszystkim w dermatologii i okulistyce. Doświadczenie oraz wiedza zdobyta na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą, a także nowoczesny sprzęt najwyższej jakości wykorzystywany do badań zwierząt, umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia.... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2019 20:43

👁 226 (0,15 dziennie)

Optyk Anna Sikora

Zakład optyczny

Wolności 26/1, Strzelin (dolnośląskie)

Zakład Optyczny Anna Sikora mieści się w Strzelinie w województwie dolnośląskim. Placówka istnieje od 2007 roku, proponując swoim Klientom wysokiej jakości artykuły i usługi. Można tu zrobić profesjonalne badanie wzroku, a także dobrać odpowiednie szkła bądź soczewki. Dostępne są okulary przeciwsłoneczne, oprawy okularowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także wiele akcesoriów do pielęgnacji szkieł. Zakład oferuje produkty cenionych marek - Mexx, Tommy Hilfiger, Guess, Solano, Hoya, Zeiss oraz w ...... więcej »

Dodano 4 lutego 2021 13:35
Aktualizacja 4 lutego 2021 13:38

👁 215 (0,22 dziennie)

Okulista Kraków - Centrum Oculus

Okulista Kraków

Mikołaja Zyblikiewicza 5/71, Kraków (małopolskie)

Poradnia okulistyczna - prywatny okulista Kraków. Leczenie gradówki, leczenie jaskry, diagnoza oczu, zabiegi,... więcej »

Dodano 16 stycznia 2019 13:23

👁 287 (0,17 dziennie)

Twoje Oczy Centrum Okulistyczno – Optyczne

ul. Kilińskiego, Sosnowiec (śląskie)

Centrum okulistyczno-optyczne Twoje Oczy, które znajduje się w Sosnowcu proponuje Państwu pełną pomoc w chorobach, m.in. odwarstwienie siatkówki, otwór w plamce, stożek rogówki. Posiadamy różne oprawy okularowe, soczewki kontaktowe, jak również ortosoczewki. U nas możecie znaleźć Państwo preparaty pielęgnacyjne oraz pomoce optyczne. Nasz wykwalifikowany specjalista wykonuje badania najwyższej klasy sprzętem.... więcej »

Dodano 12 listopada 2012 10:12

👁 2244 (0,57 dziennie)