Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Bartosz Sobieski Ortopeda

Szczecin

📞 🌐 📧

17 listopada 2023 10:30
👁 20

Firma Bartosz Sobieski Ortopeda Szczecin

Bartosz Sobieski Ortopeda

KONTAKT
MAPA
O NAS

Potrzebny jest artroskopia kolana Szczecin i w związku z tym rozglądasz się za fachowym wsparciem? W takiej sytuacji należałoby zainteresować się wsparciem, które oferuje Bartosz Sobieski. Bartosz Sobieski to ortopeda Szczecin, z którym żaden kłopot jest niestraszny! Być może często zastanawiamy się nad tym, czego dotyczy ból kolana Szczecin. To czytelne, lecz trzeba mieć świadomość tego, że problemy mają różne podłoże. Nie bez przyczyny Bartosz Sobieski jest osobą, która łączy indywidualne podejście ze skutecznym planem leczenia. Bardzo ważne jest też to, że możemy rozmawiać o pomocy w przeróżnych okolicznościach. Zresztą najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się z informacjami dostępnymi na stronie działalności. Należy również podkreślić, że świadczone wsparcie można podzielić na kolano, łokieć i bark. Gdyby potrzeba było dokładnych informacji, wystarczy skorzystać z danych kontaktowych.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Bartosz Sobieski Ortopeda Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

DOM LEKARSKI

Bartosz Sobieski

ul. A. Struga 42, Szczecin (zachodniopomorskie)

Potrzebna jest artroskopia kolana i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się wsparciem, które oferuje Bartosz Sobieski. Bartosz Sobieski to ortopeda Szczecin, z którym żaden kłopot jest niestraszny! Być może często zastanawiamy się nad tym, czego dotyczy ból kolana Szczecin. To zrozumiałe, ale trzeba mieć świadomość tego, że problemy mają rozmaite podłoże. Nie bez przyczyny Bartosz Sobieski jest osobą, która łączy indywidualne nastawie ...... więcej »

Dodano 23 marca 2023 13:32

👁 43

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Modra 86a, Szczecin (zachodniopomorskie)

Możliwość wykonania badania usg daje placówka Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie. Realizowane tam badania obejmują usg jamy brzusznej, ale także i usg Dopplera, dlatego też Centrum cieszy się dużym zainteresowaniem w Szczecinie. Badanie usg jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Nie należy się do niego specjalnie przygotowywać, a obraz i wynik badania może być podany niemalże od razu w tracie trwania badania. Samo badanie nie trwa długo, zwykle jest to 15 - 20 min. Nowoczesne wypos ...... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2019 16:28

👁 192 (0,12 dziennie)