Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Obsługa szkód Szczecin

Holowanie Szczecin

Szczecin

📞 🌐 📧

14 lipca 2022 10:16
👁 68

Firma Holowanie Szczecin Szczecin

Holowanie Szczecin

Obsługa szkód Szczecin

KONTAKT

Holowanie Szczecin

Obsługa szkód Szczecin

ul. Gdańska 16B
70-661 Szczecin, zachodniopomorskie

NIP: 9786863371

MAPA
O NAS

W przypadku jakiejkolwiek kolizji drogowej, stale konieczne jest znalezienie właściwej pomocy. Z myślą o tym powstała Kolizja.pl, czyli firma ze Szczecina, która zajmuje się kompleksową obsługą szkód wywołanych wypadkami drogowymi. Kolizja Szczecin to firma tworzona przez specjalistów, którzy wiedzą jak poradzić sobie z każdą sytuacją na drodze. W ofercie firmy jest zarówno obsługa szkód Szczecin, jak i pomoc drogowa Szczecin. Większość osób, korzystających z firmy Kolizja.pl, pochodzi z województwa zachodniopomorskiego. Aczkolwiek od dłuższego czasu przedsiębiorstwo przyjmuje klientów na terenie całej Polski. Zawsze zapewnia indywidualne podejście, dzięki czemu konsumenci mogą poczuć, że dostają pomoc jakiej naprawdę potrzebują. Rozsądne stawki za wszystkie świadczone usługi zachęcają do korzystania z oferty Kolizja.pl. Firma ta z całą pewnością spełni oczekiwania każdego kierowcy, który wymaga wsparcia.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Holowanie Szczecin Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pomoc Drogowa Szczecin 89zł

pomoc-drogowa.szczecin.pl

1 Maja 23, Szczecin (zachodniopomorskie)

Szukasz pomocy w holowaniu swojego auta? Dobrze trafiłeś! Nasz profesjonalny zespół chętnie Ci pomoże! Najtańsza pomoc drogowa w Szczecinie i okolicy.... więcej »

Dodano 17 lutego 2018 07:46
Aktualizacja 29 grudnia 2021 10:13

👁 718 (0,41 dziennie)

Pomoc drogowa

AutoHolowanie Dobrzański

Srebrna 61, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą w swoim fachu. AutoHolowanie Dobrzański oferuje Państwu najlepsze usługi pomocy drogowej oraz holowania w Szczecinie i okolicach. Jeżeli chcesz sprawdzić nasza ofertę to zapraszamy Cię na nasza stronę internetową. Z całą pewnością znajdziesz u nas wszystko czego szukasz. Oferujemy usługi autopomocy, autoholowania, parking, zastępcze auto z oc sprawcy. Nasza firma to pewne zaufanie, szybki dojazd do klienta, pełen profesjonalizm. Staramy się o to, aby nasza oferta był ...... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2021 09:04

👁 79

Kameleon Sp. z o.o.

Pl. Orła Białego, Szczecin (zachodniopomorskie)

Na rekomendowanej witrynie internetowej obszar swojej działalności prezentuje położona w Szczecinie firma KAMELEON. Do jej celów zalicza się reprezentowanie poszkodowanych przed firmami ubezpieczeniowymi. Grono profesjonalistów para się dochodzeniem roszczeń, związanych ze szkodami majątkowymi, komunikacyjnymi i osobowymi. Wiedzą, jakie działania podjąć, gdy zakład ubezpieczeniowy odmawia wypłaty należnych pieniędzy.... więcej »

Dodano 26 października 2012 11:25

👁 1348 (0,36 dziennie)

Pomoc drogowa Szczecin

Kazauto.pl SP. Z O.O.

Ul. Gdańska 16b, Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma Kazauto pomaga kierowcom w kryzysowych przypadkach. Stłuczka? Awaria auta? Nasza laweta odholuje twój samochód do wyznaczonego przez ciebie zakładu. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy niezawodni oraz zawsze do twojej dyspozycji. Nasza pomoc drogowa dotrze do ciebie wszędzie, o każdej porze dnia oraz nocy. Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, w branży działamy od 1989 roku. Docieramy do klienta najszybciej jak to możliwe, aby zapewnić mu pomoc n ...... więcej »

Dodano 25 października 2022 06:21

👁 23

Dochodzenie roszczeń, holowanie Szczecin

Kolizja

ul. Gdańska 16B, Szczecin (zachodniopomorskie)

W przypadku dowolnej kolizji drogowej, zawsze konieczne jest odnalezienie właściwej pomocy. Z myślą o tym powstała Kolizja, czyli firma ze Szczecina, która zajmuje się kompleksową obsługą szkód wywołanych wypadkami drogowymi. Kolizja Szczecin to firma tworzona przez ekspertów, którzy wiedzą jak poradzić sobie z każdą sytuacją na drodze. W ofercie firmy jest zarówno obsługa szkód Szczecin, jak i pomoc drogowa Szczecin. Większość osób, korzystających z przedsiębiorstwa Kolizja, pochodzi z wojewódz ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 08:38

👁 66

Miałem stłuczkę, co zrobić?

Kolizja

ul. Gdańska 16B, Szczecin (zachodniopomorskie)

W przypadku dowolnej kolizji drogowej, zawsze konieczne jest znalezienie właściwej pomocy. Z myślą o tym powstała Kolizja.pl, czyli firma ze Szczecina, która zajmuje się kompleksową obsługą szkód wywołanych wypadkami drogowymi. Kolizja Szczecin to firma tworzona przez specjalistów, którzy wiedzą jak poradzić sobie z każdą sytuacją na drodze. W ofercie firmy jest zarówno obsługa szkód Szczecin, jak i pomoc drogowa Szczecin. Większość osób, korzystających z firmy Kolizja.pl, pochodzi z województwa ...... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2021 15:25

👁 88

Kolizja.PL

Kolizja.pl

ul. Gdańska 16B, Szczecin (zachodniopomorskie)

W przypadku dowolnej kolizji drogowej, zawsze konieczne jest odnalezienie odpowiedniej pomocy. Z myślą o tym powstała Kolizja.pl, czyli firma ze Szczecina, która zajmuje się całościową obsługą szkód spowodowanych wypadkami drogowymi. Kolizja Szczecin to firma tworzona przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak poradzić sobie z każdą sytuacją na drodze. W ofercie firmy jest zarówno obsługa szkód Szczecin, jak i pomoc drogowa Szczecin. Większość osób, korzystających z przedsiębiorstwa Kolizja.pl, p ...... więcej »

Dodano 4 maja 2021 13:33

👁 114 (0,2 dziennie)