Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

KG CONSTRUCTION

Szczecin

📞 🌐 📧

20 listopada 2023 08:23
👁 12

Firma KG CONSTRUCTION Szczecin

KG CONSTRUCTION

KONTAKT
MAPA
O NAS

Przed Tobą znacząca inwestycja budowlana? Niezależnie od tego, czy będzie to wyśniony dom, bądź inny lokal, to wybierz doświadczonego koordynatora tych prac, który w sposób kompleksowy zajmie się realizacją inwestycji. Na co możesz liczyć? To przede wszystkim to, od czego należy zacząć, czyli projektowanie domów Szczecin, a następnie pełna realizacja zatwierdzonego przez Ciebie projektu. Dzięki profesjonalnym specjalistom z różnych branż cała inwestycja przebiega sprawnie i szybko, a domy jednorodzinne Szczecin, które w ten sposób powstają, są szczególnymi inwestycjami, które w pełni odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom każdego klienta. Nie tylko domy - nasze realizacje to także mieszkania - również budownictwo mieszkaniowe Szczecin to kompleksowa usługa, która obejmuje projektowanie, budowanie i koordynowanie przebiegu wszystkich prac związanych z inwestycją. Nasza mocna strona to przede wszystkim doświadczenie oraz rzetelni oraz nietuzinkowi profesjonaliści.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 18.206.13.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
KG CONSTRUCTION Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

King Usługi Ogólnobudowlane Szymon Królewicz

Bronowicka 25/7, Szczecin (zachodniopomorskie)

Świadczymy usługi generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych. Nasza najważniejsza specjalizacja to budowa domów w Szczecinie oraz nieruchomości o charakterze komercyjnym. Podpowiadamy, jakie rozwiązania konstrukcyjne sprawdzą się w konkretnym przypadku. Nasza firma budowlana ze Szczecina zachowuje maksymalną terminowość.... więcej »

Dodano 8 czerwca 2019 05:18

👁 253 (0,15 dziennie)

M&S-BUD MARCIN ZJAWIONY

firma budowlana

Turze 11a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

M&S BUD to firma budowlana z wieloletnim stażem działająca na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, specjalizuję się w budowie domów jednorodzinnych lecz oferta firmy przewiduje każdy rodzaj domu. Zespół M&S BUD składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych pracowników, którzy zadbają o dokładność i szczegóły budowy.... więcej »

Dodano 8 września 2022 06:45

👁 106 (0,23 dziennie)

KG CONSTRUCTION BUILDINGS SP. Z O.O.

Budowa domów

Andrzeja Struga 19, Szczecin (zachodniopomorskie)

Przed Tobą ważna inwestycja budowlana? Niezależnie od tego, czy będzie to wymarzony dom, bądź inny lokal, to wybierz profesjonalnego koordynatora tych prac, który w sposób kompleksowy zajmie się realizacją inwestycji. Na co możesz liczyć? To przede wszystkim to, od czego należy zacząć, czyli projektowanie domów Szczecin, a następnie pełna realizacja zatwierdzonego przez Ciebie projektu. Dzięki profesjonalnym specjalistom z różnych branż cała inwestycja przebiega sprawnie i szybko, a domy jednoro ...... więcej »

Dodano 28 lipca 2023 06:45

👁 24

Projektowanie-Bogdan Adamczyk

Świętosławy Storrady 1/303, Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma Projektowanie Bogdan Adamczyk to specjaliści w dziedzinie projektowania różnego typu obiektów. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Szczecinie, gdzie funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 35 lat. Proponuje wykonanie projektu budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych albo użyteczności publicznej, hal magazynowych i innych konstrukcji murowanych, żelbetowych, stalowych oraz drewnianych. Zajmuje się też projektowaniem konstrukcji oczyszczalni ścieków, stacji uzdatnia ...... więcej »

Dodano 21 września 2021 07:20

👁 133 (0,17 dziennie)

MS BUD SP Z O O

budowa domów jednorodzinnych

Turze 11A, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Zastanawiasz się nad budową domu w Szczecinie? Zastanawiasz się jaki koszt jest z tym związany? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, firma Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.... więcej »

Dodano 13 września 2022 11:42

👁 179 (0,4 dziennie)