Dodaj firmę Zaloguj się

 

Trytek Numizmatyka

Szczecin

📞 🌐 📧

18 sierpnia 2023 06:04
👁 32

Firma Trytek Numizmatyka Szczecin

Trytek Numizmatyka

KONTAKT

Trytek Numizmatyka

Edmunda Bałuki 20
70-407 Szczecin, zachodniopomorskie

NIP: 2530269030

MAPA
O NAS

Numizmatyka od dawna cieszy się zainteresowaniem klienteli w różnym wieku oraz o różnych upodobaniach. Kolekcjonowanie monet czy banknotów z różnych okresów to wciągająca pasja, która może zaprocentować pokaźnymi zbiorami. Dom aukcyjny Gdańsk prowadzi fachową sprzedaż produktów kolekcjonerskich, a także skupuje stare pieniądze. Zapraszamy również klientów do innych naszych sklepów na wybrzeżu oraz w Wielkopolsce. Jeśli w Twoim domu zalegają stare monety lub banknoty i nie wiesz, co z nimi zrobić, sprowadź je do nas. Wybierz np. skup banknotów Świnoujście, gdzie dokonamy szybkiej wyceny posiadanych przez Ciebie dóbr oraz zapłacimy za nie od ręki bez zbytecznych formalności. Na potencjalnych zbywców lub nabywców czeka także skup starych monet Poznań. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i rzadkie okazy numizmatyczne, które z pewnością ucieszą wprawnych kolekcjonerów potrafiących docenić wartość starego pieniądza. Zachęcamy do zapoznania się ze dokładną ofertą online.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Trytek Numizmatyka Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Antykwariat Kamil Krawicki

Wielka 17/3, Poznań (wielkopolskie)

Prezentujemy Państwu ofertę Antykwariatu Kamil Krawicki, który znajduje się w Poznaniu. Zajmujemy się skupem wyrobów jubilerskich i antyków. Przyjmujemy obrazy, rzeźby, biżuterię, dzieła inkrustowane drogimi kamieniami, a także intrygujące artykuły codziennego użytku. Kupujemy także zegarki, medale i odznaczenia, monety, banknoty, jak i pamiątki PRL. Podejmujemy się uczciwej wyceny produktów, oferujemy za nie atrakcyjne ceny, a później przekazujemy je dalej, aby cieszyły następnych nabywców.... więcej »

Dodano 22 lutego 2021 09:08

👁 215 (0,18 dziennie)

M'star Jakub Adamus

Skup monet

Lenartowicza, Andrychów (małopolskie)

Nasza firma oferuje skup:

złota
srebra
monet kolekcjonerskich
starych monet
numizmatów
banknotów
znaczków

i innych walorów kolekcjonerskich.

Skupujemy zarówno całe zbiory jak i pojedyncze egzemplarze.

Zapewniamy komfortowe warunki, dyskrecję i profesjonalizm.

Kupujemy płacąc gotówką lub przelewem.
Gwarantujemy najwyższe ceny!!!... więcej »

Dodano 12 marca 2013 16:22

👁 2973 (0,72 dziennie)

Antykwariat Synopsis

al. Piastów 1, Szczecin (zachodniopomorskie)

Synopsis to popularny antykwariat Szczecin, który tworzą ludzie z dużą pasją. Ich usługi są dokładnie powiązane ze skupywaniem staroci, czyli przedmiotów posiadających specjalną wartość. Są to rzeczy, które klient ma prawo oddać w ręce antykwariatu, by później otrzymać za nie odpowiednie wynagrodzenie. Można zaliczyć do nich m.in.: większe biblioteki, stare monety (polskie i zagraniczne) oraz wszystko to, co posiada jakąś wartość materialną. Skup antyków odbywa się w sposób wygodny dla obu stron ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2023 14:33

👁 34

Trytek Numizmatyka Maciej Trytek

Wojska Polskiego 36/U1, Szczecin (zachodniopomorskie)

Numizmatyka od dawna cieszy się zainteresowaniem klienteli w różnym wieku i o różnych upodobaniach. Gromadzenie monet czy banknotów z różnych okresów to wciągająca pasja, która może zaprocentować pokaźnymi zbiorami. Dom aukcyjny Gdańsk prowadzi profesjonalną sprzedaż produktów kolekcjonerskich, a także skupuje stare pieniądze. Zapraszamy także konsumentów do innych naszych sklepów na wybrzeżu i w Wielkopolsce. Jeżeli w Twoim domu zalegają stare monety lub banknoty i nie wiesz, co z nimi zrobić, ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2023 13:35

👁 37