Dodaj firmę Zaloguj się

27 lutego 2011 13:39
👁 3722 (0,78 dziennie)

WEMUS-PW

KONTAKT

WEMUS-PW

Kaliny
71113 Szczecin, zachodniopomorskie

NIP: 8522212981

MAPA
O NAS

Firma WEMUS-PW istnieje na rynku od 2000 roku. Zakres naszej działalności obejmuje:
- obróbka skrawaniem;
- produkcja wyposażenia okrętowego;
- produkcja konstrukcji stalowych;
- pr

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.201.97.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
WEMUS-PW Szczecin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

DYNAXO

Popowo 2A, Wronki (wielkopolskie)

Firma Dynaxo z Poznania zaprasza do skorzystania ze swojej niezwykle bogatej oferty. Na stronie internetowej możesz dowiedzieć się wszystkiego o szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się frezowaniem, obróbką metali, spawaniem (w tym spawaniem MIG), gięciem blach i nie tylko. Sprawdź już dzisiaj wszystkie nasze atrakcyjne ceny.... więcej »

Dodano 20 stycznia 2022 05:40

👁 183 (0,22 dziennie)

Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.

Makowskiego 8 lok. 1, Kraków (małopolskie)

Sim Industry to firma usługowo – montażowo – spawalnicza. Specjalizujemy się w pracach dla mleczarni. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy budują instalacje dla wielu firm z branży spożywczej. Zespół składa się wyłącznie z bardzo profesjonalnych spawaczy i monterów z certyfikatami UDT, TUV i LOID. instalacje do produkcji miękkich i żółtych serów. Wykonujemy także zlecenia dla browarów, budując profesjonalne instalacje do produkcji piwa. Mamy także praktykę w budowie instalacji do wykonywania ...... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2021 08:50

👁 264 (0,24 dziennie)

King Spaw

Szkolna 46a, Poznań (wielkopolskie)

KingSpaw - zajmujemy się produkcją kwasoodpornych instalacji przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, kosmetcznego czy oczyszczalni ścieków. Oprócz tego produkujemy kwasoodporne zbiorniki. Oprócz tego oferujemy usługi spawania orbitalnego. Działamy na rynku od 1990 roku, jesteśmy zatem mistrzami w swojej dziedzinie. Po całą ofertę odwiedź naszą stronę internetową.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2015 14:03

👁 980 (0,32 dziennie)

2LHDM sp. z o.o. sp. k.

Garbary 56, Poznań (wielkopolskie)

2LHDM to firma specjalizująca się w produkcji oraz dostawie urządzeń wykorzystywanych w branży spożywczej i cukierniczej. W jej asortymencie znaleźć można artykuły takie jak miesiarki, ubijaczki, oblewarki, smarownice, tunele chłodnicze, ugniatarki, krajalnice, jak i przecinarki do sushi. Nie zabrakło też elementów wyposażenia linii: systemów wizyjnych, owijarek do palet, podajników tacek, przenośników oraz urządzeń dozujących. Wszystkie proponowane produkty charakteryzują się wysoką niezawodnoś ...... więcej »

Dodano 13 grudnia 2021 10:07

👁 147 (0,17 dziennie)

POLTIR

Ogrodowa 33, Grodzisko, Kłobuck (śląskie)

Prezentujemy Państwu propozycję firmy POLTIR z siedzibą w Grodzisku w województwie śląskim. Specjalizujemy się w obróbce stali jakościowej, a także naprawach ślusarskich maszyn. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2011 roku, co umożliwiło nam doskonałe poznanie specyfiki tej branży oraz potrzeb naszych klientów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na przeprowadzenie prac takich jak frezowanie CNC, toczenie konwencjonalne, szlifowanie płaszczyzn, otworów lub wałków, ...... więcej »

Dodano 16 września 2021 11:27

👁 169 (0,18 dziennie)

Technicon Meble ze Stali Nierdzewnej

Gdynia

ul. Chwarznieńska 91B, Gdynia (pomorskie)

Wysokiej jakości meble metalowe to dzisiaj absolutny must-have - np. w biurze, firmie bądź gdziekolwiek! Albowiem nigdzie nie można sobie pozwolić na bylejakość - tak samo jeśli chodzi o umeblowanie o typowo przemysłowym charakterze. W odpowiedzi na tę potrzebę powstała nasza jednostka gospodarcza proponująca wysokiej jakości meble.
Przedsiębiorstwo Technicon trudni się sprzedażą mebli metalowych – w obszernym asortymencie osiągalne są różnorakiego wariantu meble przeznaczone do biu... więcej »

Dodano 25 stycznia 2018 10:05

👁 922 (0,41 dziennie)

Damar sp. z o.o. sp.k.

1 Maja 11/2, Bytów (pomorskie)

Firma DAMAR International sp. z o.o. sp.k. to polska firma oferująca usługi dla przemysłu, takie jak kompleksowe usługi techniczne, usługi podwykonawcze dla gazowni, elektrociepłowni i stoczni, obróbka stali oraz outsourcing pracowniczy. W ofercie znajdują się również innowacyjne techniki spawania kadłubów statków, spawanie stali kotłowej z uwzględnieniem bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji oraz prefabrykacja rurociągów do instalacji przemysłowych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. ...... więcej »

Dodano 7 marca 2024 08:47

👁 15

Grupa ENVO

Starachowice

Radomska 29, Starachowice (świętokrzyskie)

Grupa ENVO specjalizuje się w produkcji konstrukcji spawanych stalowych oraz aluminiowych. Dodatkowo naszą ofertę uzupełnia produkcja kotłów grzewczych na paliwo stałe, zajmujemy się tym od ponad 12 lat co sprawia, że staliśmy się uznanym ekspertem w branży grzewczej. Więcej informacji o naszej firmie oraz zakresie oferowanych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie.... więcej »

Dodano 11 września 2018 08:21

👁 587 (0,29 dziennie)

Wiss Kooperacja

ul. Leszczyńska 22, Bielsko-Biała (śląskie)

Wiss Kooperacja to jednostka gospodarcza z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w produkcji samochodów szczególnych i oprzyrządowania pożarniczego. Posiadamy nie jedynie dobre doświadczenie, jednak też kwalifikacje, jakie pozwalają nam na proponowanie wysokiej jakości usług. Jedną z ważnych metod, które wykorzystujemy jest cięcie laserowe, jakie wykonujemy niezmiernie precyzyjnie. Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty i pozwolenia. Zachęcamy do zapoznania się ofertą oraz kontak ...... więcej »

Dodano 11 grudnia 2020 09:48

👁 124 (0,1 dziennie)

Pikmet - Obróbka metali

Frezowanie CNC

Powstańców 13, Dzimierz, Rybnik (śląskie)

Pikmet to firma funkcjonująca od 2014 roku. Jej domeną jest frezowanie CNC, obróbka metali skrawaniem, toczenie i cięcie CNC. Dysponują profesjonalnym oraz innowacyjnym sprzętem do cięcia CNC części metalowych bądź stalowych. Pomimo że funkcjonuje tylko od paru lat, współtworzą ją specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wszechstronną wiedzą na temat usług toczenia oraz cięcia CNC. Dodatkowo ciągle ją uzupełniają uczęszczając na licznych szkoleniach. Mogą bez żadnego problemu wytypować odpowie ...... więcej »

Dodano 15 października 2019 12:29
Aktualizacja 15 października 2019 12:29

👁 525 (0,32 dziennie)