Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Freedom Nieruchomości Toruń

Toruń

📞 🌐 📧

27 kwietnia 2023 11:50
👁 25

Firma Freedom Nieruchomości Toruń Toruń

Freedom Nieruchomości Toruń

KONTAKT
MAPA
O NAS

Freedom Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Toruniu, która zajmuje się sprzedażą działek, domów, lokali oraz mieszkań. Firma wyróżnia się na rynku swoim indywidualnym podejściem do każdego klienta, któremu oferuje kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji, począwszy od doradztwa i oceny wartości nieruchomości, aż po finalizację umowy notarialną. W ofercie firmy znajdują się różnorodne nieruchomości o różnych powierzchniach, lokalizacjach i standardach, dopasowane do potrzeb i preferencji klientów. Freedom Nieruchomości to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w branży potrafią sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Współpraca z Freedom Nieruchomości to gwarancja profesjonalnego i skutecznego działania oraz zadowolenia z przeprowadzonej transakcji.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Freedom Nieruchomości Toruń Toruń
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

TARNOWSKA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI POŚREDNICTWO I ZARZĄDZANIE MARIA OLSZÓWKA

TARNOWSKA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI

Kościuszki, Tarnów (małopolskie)

Wysokie standardy obsługi naszych klientów oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości oparte są na wieloletnim doświadczeniu i są podstawą działania Tarnowskiej Agencji Nieruchomości. Zajmujemy się:
Wyceną nieruchomości,
Pośrednictwem w obrocie mieszkań, domów, lokali, gruntów, budynków,
Zarządzaniem nieruchomościami: kamienicami, Wspólnotami Mieszkaniowymi, lokalami użytkowymi, lokalami mieszkalnymi i innymi obiektami.
Działamy na terenie województwa małopolskiego.
Zapraszamy do korzystania ...... więcej »

Dodano 1 października 2014 21:01

👁 1775 (0,56 dziennie)

Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo

Żagiel Nieruchomości

Tynieckiego, Darłowo (zachodniopomorskie)

Zaufaj firmie z certyfikatem jakości ISO 9001-2008

Współpraca odbywa się zgodnie z Zasadami Etyki i Standardami Zawodowymi zatwierdzonymi przez Ministerstwo Budownictwa.Dodatkowo obsługa przez naszych maklerów jest na najwyższym z aktualnie możliwych poziomów - zgodnie z normą ISO 9001-2008.Pracujemy zgodnie ze standardami Systemu Zarządzania Jakością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy sprawnie i efektywnie. Jakość naszej pracy jest systematycznie kontrolowana ... więcej »

Dodano 16 marca 2012 14:36

👁 4227 (1,03 dziennie)

biurosprzedazy.com.pl

Powstańców 33/14, Ząbki (mazowieckie)

Działamy na rynku realizowania usług na rynku nieruchomości, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz specjalistyczne usługi na każdym etapie współpracy. W naszej firmie Biuro Sprzedaży mogą być odpowiednio wyselekcjonowane nieruchomości ząbki, które posiadają odpowiednie parametry, które są dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Jednocześnie wspieramy klientów również w szukaniu odpowiedniego finansowania.... więcej »

Dodano 6 kwietnia 2020 11:13

👁 202 (0,17 dziennie)

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

ul. Kielecka 19, Kraków (małopolskie)

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spr... więcej »

Dodano 25 listopada 2020 13:19

👁 14499 (15,66 dziennie)

CENTRUM WYCEN I DORADZTWA BIZNESOWEGO NOBILIS

al. Kasztanowa 18/6, Wrocław (dolnośląskie)

Na stronie internetowej Nobilis.pro dostępna jest oferta rzeczoznawcy majątkowego z Wrocławia. Specjalnością przedsiębiorstwa są wyceny nieruchomości. Eksperci współpracują z właścicielami obiektów mieszkaniowych, komercyjnych i zabytkowych oraz gruntów rolnych, leśnych i inwestycyjnych. Specjalistom można zlecić również wyceną znaków towarowych lub patentów. Firma oferuje profesjonalne doradztwo biznesowe w zakresie procesów inwestycyjnych.... więcej »

Dodano 12 lutego 2021 09:55

👁 115 (0,14 dziennie)

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska

Inżynierska 45/4, Wrocław (dolnośląskie)

Kancelaria prawna KHK specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla klientów z sektora budowlanego, nieruchomości, mediów oraz klientów indywidualnych. Nasz doświadczony zespół prawników oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie prawa budowlanego, w tym w przygotowaniu umów budowlanych, uzyskiwaniu pozwoleń na budowę i reprezentowaniu klientów w sprawach sądowych związanych z budową i użytkowaniem nieruchomości.

Jesteśmy także specjalistami w doradztwie prawnym dla deweloperów, którzy potrze ...... więcej »

Dodano 2 marca 2023 15:36

👁 31

CentraNet s.c.

Impatient Studio Fotograf Poznań

ul. Wronczyńska 10, Poznań (wielkopolskie)

Impatient Studio to agencja fotograficzna z siedzibą w Poznaniu, oferująca szeroki zakres usług fotograficznych dla biznesu i odbiorców indywidualnych. Zespół fotografów realizuje zdjęcia nieruchomości komercyjnych, zdjęcia hoteli, zdjęcia centrów handlowych, zdjęcia sklepów oraz zdjęcia z drona na terenie całej Polski.

Nasz fotograf w mieście Poznań i okolicach wykonuje ponadto zdjęcia biznesowe i indywidualne, zarówno zdjęcia w plenerze, jak i na terenie firmy. Obsługujemy również śluby i we ...... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2023 06:09

👁 33

Millennium Leasing Przedstawicielstwo Poznań

ul. Gen Tadeusza Kutrzeby 16g/115, Poznań (wielkopolskie)

Millennium Leasing Poznań specjalizuje się w usługach leasingowych. Oferujemy leasing na:
- samochody osobowe
- pojazdy ciężarowe
- inne środki transportu
- naczepy
- maszyny
- urządzenia
- nieruchomości

Ofertę leasingową tworzymy w oparciu o specyfikę prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej, aby była jak najlepsza. Wielowariantowe kalkulacje wstępne generujemy w bardzo krótkim czasie co pozwala Klientowi na dogłębne poznanie naszej oferty leasingowej. Dzięki współ... więcej »

Dodano 22 sierpnia 2018 15:18

👁 720 (0,41 dziennie)

Wspólnota PMM Sp. z o.o. z

Bobrowiecka 1, Warszawa (mazowieckie)

Polecamy usługi naszej firmy, która od wielu zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dlatego zdecydowanie warto nam zaufać. W naszej firmie zajmujemy się organizowaniem spotkań zapoznawczych z mieszkańcami. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenia budynków. Opracowujemy różnorodne plany remontowe oraz pociągamy do odpowiedzialności deweloperów w razie jakichkolwiek usterek czy też wad. Staramy się zawsze, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszyc ...... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2020 08:55

👁 110 (0,11 dziennie)

WGN NIERUCHOMOŚCI SŁUPSK

Tuwima, Słupsk (pomorskie)

Słupskie Przedstawicielstwo WGN Nieruchomości działa od 17 lat w sieci Międzynarodowego Koncernu WGN Real Estate. Doświadczenie, kwalifikacja i wiedza pozwoliła nam na wypracowanie stabilnej pozycji na rynku oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferujemy usługi pośrednictwa z zakresu kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu, a także pomoc w pozyskaniu środków finansowych na zakup nieruchomości dysponując przy tym największą ofertą w regionie.
Od 2012 roku członek największego stowarzyszenia pośred ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2012 11:27

👁 2196 (0,57 dziennie)