Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Profi-Med SP. Z O.O.

Produkty medyczne

Marii Konopnickiej 10A, Goleniów (zachodniopomorskie)

Tejpy dla sportowców, piłki rehabilitacyjne i wkładki ortopedyczne to kluczowe elementy w procesie rehabilitacji i treningu sportowego. Tejpy sportowe, dostępne w różnych rozmiarach, działają przeciwbólowo, wspierają leczenie kontuzji i zapobiegają urazom. Są po wielokroć stosowane przez sportowców różnych dyscyplin, gdzie istnieje ryzyko kontuzji. Piłki rehabilitacyjne są niezastąpione w terapii oraz treningu. Używane do ćwiczeń rehabilitacyjnych po urazach lub operacjach, są miękkie i bezpiecz ...... więcej »

Dodano 18 lutego 2024 09:58

👁 6

NB Dental Clinc

Słowackiego 1A, Goleniów (zachodniopomorskie)

Klinika implanty Goleniów - profesjonalna pomoc stomatologiczna. Jako nowoczesna klinika stomatologiczna NB Dental Clinic oferujemy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Naszym głównym priorytetem jest zdrowy uśmiech, zaufanie oraz satysfakcja zgłaszającego się do naszej placówki pacjenta. Realizujemy również zabiegi implantacji. Nasi dentyści mają wieloletnie doświadczenie oraz używają najnowszych, najwyższych jakościowo składników wykonując implanty w sposób: bezbolesny, profesjonalny, b ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2024 15:37

👁 10

Barycza Auto Serwis Michał Barycza

Niepodległości 8, Goleniów (zachodniopomorskie)

Nasz profesjonalny warsztat mechaniki samochodowej to nie tylko miejsce naprawy pojazdów, to przede wszystkim trzy dekady doświadczenia, zaufania i pasji do motoryzacji. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie przez 30 lat, co stanowi solidny fundament dla naszej uznanej renomy jako rzetelnych specjalistów.

W naszym warsztacie kładziemy ogromny nacisk na jakość usług i kompleksową obsługę klienta. Nasza doświadczona ekipa, która współtworzy nasz zespół od wielu lat, to pasjonaci motoryzacji, którz ...... więcej »

Dodano 3 stycznia 2024 11:51

👁 16

Zakład Pogrzebowy GDANIEC

Wolińska 9, Goleniów (zachodniopomorskie)

Zakład Pogrzebowy GDANIEC znajduje się w Goleniowe i świadczy wszechstronne usługi pogrzebowe. Zapewniamy profesjonalne usługi związane z organizacją ceremonii pogrzebowych. W pełni rozumiemy, że te chwile są pełne bólu i smutku, dlatego staramy się być oparciem dla naszych Klientów, wspierając ich w rozwiązaniu wszystkich kwestii związanych z przygotowaniem pochówku. Dążymy do stworzenia szczególnego pożegnania, zgodnego z życzeniami rodziny oraz zmarłego. Nasze usługi realizujemy w wielu miast ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2023 08:23

👁 16

RELAAcje Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci I Dorosłych

Szkolna 18, Goleniów (zachodniopomorskie)

Dorota Samsel, neurologopeda z Goleniowa, jest doświadczonym specjalistą z zakresu logopedii i neurologopedii, skupiającym się na terapii osób w różnym wieku. Jej kompleksowa oferta kierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych, szukających pomocy w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Dla dzieci świadczy szeroki zakres terapii obejmujący m.in. terapię wad wymowy, wsparcie w opóźnionym rozwoju mowy i języka, a także wszechstronną pomoc w komunikacji dla dzieci z autyzmem i innymi zaburze ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2023 08:13

👁 15

PAPILIO S.C. Paulina i Mateusz Kozak

Mosty 22i, Mosty, Goleniów (zachodniopomorskie)

Taniec to pasja, która wymaga odpowiedniego sprzętu. Papilio oferuje buty taneczne, które umożliwiają pełne oddanie się rytmowi muzyki. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, w naszym sklepie z butami do tańca znajdziesz obuwie, które pozwoli Ci się wyrazić. A dla tych, którzy szukają czegoś więcej, polecamy nasze stroje kąpielowe, kąpielówki czy butorolki.... więcej »

Dodano 20 października 2023 05:01

👁 25

GATTOR

Chromebooki i laptopy

Sosnowa 12, Załom, Goleniów (zachodniopomorskie)

W dzisiejszych czasach warto posiadać swój własny sprzęt, z którego będziemy mogli korzystać nie tylko w domowym zaciszu, lecz także podczas podróży. Laptopy używane są coraz popularniejszą formą zakupu sprzętu. Wynika to przede wszystkim z dobrego stosunku jakości do ceny. Dodatkowo przyczyniamy się tym do recyklingu sprzętu komputerowego oraz ochrony środowiska. Używane i tanie laptopy można znaleźć w wielu miejscach, w tym w sklepach z antykami, komisach oraz na stronach internetowych, takich ...... więcej »

Dodano 17 października 2023 13:47

👁 21

NB Dental Clinic

Klinika stomatologiczna

Słowackiego 1A, Goleniów (zachodniopomorskie)

Klinika implanty Goleniów - profesjonalna pomoc stomatologiczna. Jako nowoczesna klinika stomatologiczna NB Dental Clinic oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Naszym głównym priorytetem jest zdrowy uśmiech, zaufanie oraz satysfakcja zgłaszającego się do naszej placówki pacjenta. Wykonujemy również zabiegi implantacji. Nasi stomatolodzy mają wieloletnie doświadczenie oraz używają najnowszych, najwyższych jakościowo składników wykonując implanty w sposób: bezbolesny, fachowy, b ...... więcej »

Dodano 16 października 2023 07:12

👁 27

Biuro Nieruchomości ProjektME

Szczecińska 1/1, Goleniów (zachodniopomorskie)

Biuro Nieruchomości ProjektME jest jednym z projektów realizowanych przez firmę Max-Tel działającą od 2005 roku w Goleniowie, w ramach którego świadczymy usługi w obszarze obrotu nieruchomościami. Nasz zespół tworzą pasjonaci, łączący przyjemne z pożytecznym. Działamy z ludźmi i dla ludzi wierząc, że pomagamy najlepiej jak umiemy. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie doradztwa, usług finansowych, umów zlecenia, przy czym jesteśmy otwarci na nowe projekty. Zapraszamy do naszego przytulnego biur ...... więcej »

Dodano 21 września 2023 13:43

👁 27

MACIEJ ADAMKIEWICZ TRANSPORT

Auto Serwis Goleniów Dzik Garage

Rzemieślnicza 12, Goleniów (zachodniopomorskie)

Warsztat samochodowy Goleniów - doskonała obsługa i wysoka jakość usług. Szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego w Goleniowie? Dobrze trafiłeś! Nasza firma to miejsce, gdzie obsługa klienta stoi na pierwszym miejscu, a jakość usług jest naszym priorytetem. Niezależnie od tego, czy Twój samochód wymaga prostych napraw, takich jak wymiana opon czy oleju, czy też bardziej skomplikowanych interwencji, będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Przywiązujemy ogromną wagę do satysfakcji klien ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2023 17:24

👁 35

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia