Dodaj firmę Zaloguj się

 

RELAAcje Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci I Dorosłych

Goleniów

📞 🌐 📧

17 listopada 2023 08:13
👁 26

Firma RELAAcje Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci I Dorosłych Goleniów

RELAAcje Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci I Dorosłych

KONTAKT

RELAAcje Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci I Dorosłych

Szkolna 18
72-100 Goleniów, zachodniopomorskie

NIP: 8541512141

MAPA
O NAS

Dorota Samsel, neurologopeda z Goleniowa, jest doświadczonym specjalistą z zakresu logopedii i neurologopedii, skupiającym się na terapii osób w różnym wieku. Jej kompleksowa oferta kierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych, szukających pomocy w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Dla dzieci świadczy szeroki zakres terapii obejmujący m.in. terapię wad wymowy, wsparcie w opóźnionym rozwoju mowy i języka, a także wszechstronną pomoc w komunikacji dla dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Dla dorosłych specjalizuje się m.in. w terapii afazji, wspierając w poprawie umiejętności mówienia po incydentach neurologicznych, terapii zaburzeń głosu, zwracając uwagę na ton, siłę i jakość głosu, terapii dysfagii, pomagając w poprawie umiejętności połykania czy terapii mowy dla osób z chorobą Parkinsona, ALS i innymi zaburzeniami neurologicznymi. Dokładne informacje zamieszczone są na stronie internetowej relaacje.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
RELAAcje Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci I Dorosłych Goleniów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum Synergia

Centrum Psychoterapii i Coachingu

ul. Emilii Plater 7c/16, Szczecin (zachodniopomorskie)

Poszukujesz miejsca gdzie profesjonalni terapeuci i psycholodzy poprowadzą w Twojej firmie szkolenia z komunikacji? Chcesz by Twoi pracownicy mieli ze sobą lepsze stosunki i dzięki temu byli efektywniejsi w pracy? Idealnie trafiłeś! Centrum Synergia to miejsce dla osób, które poszukują Coacha. Centrum psychoterapii oraz coachingu to również poradnia dla małżeństw, które chcą uratować swoje relacje, lepiej zrozumieć swoje potrzeby oraz pokonać problemy, które przytłaczają ich związek. W Synergii ...... więcej »

Dodano 15 marca 2023 10:23

👁 56

Synergia

Centrum Psychoterapii i Coachingu

ul. Emilii Plater 7c/16, Szczecin (zachodniopomorskie)

Poszukujesz miejsca gdzie profesjonalni terapeuci oraz psycholodzy poprowadzą w Twojej firmie szkolenia z komunikacji? Chcesz by Twoi pracownicy mieli ze sobą lepsze relacje oraz dzięki temu byli efektywniejsi w pracy? Perfekcyjnie trafiłeś! Centrum Synergia to miejsce dla osób, które poszukują Coacha. Centrum psychoterapii oraz coachingu to również poradnia dla małżeństw, które chcą uratować swoje relacje, lepiej zrozumieć swoje potrzeby oraz pokonać problemy, które przytłaczają ich związek. W ...... więcej »

Dodano 27 stycznia 2023 06:48

👁 59