Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

BMG Energy

Fotowoltaika i pompy ciepła

ul. Gryfińska 2a, Gryfino (zachodniopomorskie)

Pompy ciepła to rozwiązanie, które sprawdzi się osobom dbającym o ekologię, ale także chcącym ograniczyć znacznie koszty za ogrzewanie budynku. Montaż pomp ciepła może zatem okazać się idealną inwestycją, której koszt zwróci nam się na przestrzeni lat. Fotowoltaika to nie tylko dbanie o ekologię, lecz także przede wszystkim możliwość uniezależnienia się od przedsiębiorstw serwujących nam energię elektryczną. Możemy zatem zadbać nie tylko o siebie, swoje finanse, ale także o wszystkich ludzi, pon ...... więcej »

Dodano 24 lutego 2023 10:14

👁 14

CAFE POINT

Indywidualny przewóz osób

ul. Flisacza 51/1, Gryfino (zachodniopomorskie)

Szukasz przewozu dla siebie bądź swojej rodziny? A może potrzebujesz odpowiedniego przewozu swoich pracowników? Nie można lepiej trafić. Indywidualny przewóz osób wiąże się nieraz z nie lada wyzwaniem, szczególnie, jeśli sami nie możemy tego zapewnić. Zmuszeni więc jesteśmy do poszukania transportu na własną rękę, co często wiąże się z wielkim stresem, czy aby na pewno wybraliśmy właściwie wykwalifikowane osoby do tego zadania. Transport indywidualny daje jednak możliwość przede wszystkim komfor ...... więcej »

Dodano 26 stycznia 2023 13:34

👁 15

Pożyczanie z długów? Mów do nas, słuchamy.

ul. Jana Karskiego 5, Gryfino (zachodniopomorskie)

Pożyczanie z długów? Mów do nas, słuchamy.

Mamy otwarte ucho na Twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, koniecznie dołącz do nas, rozmawiamy mniej kontaktu, więcej słuchamy i żadnych pustych obietnic. W przypadku wszystkich wniosków o finansowanie proszę o kontakt pod tym adresem: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 06:18

👁 75

MAPGEO - Geodeta Paweł Jażdżewski

Geodeta

ul. Słoneczna 5A, Siwiałka, Gryfino (zachodniopomorskie)

Biuro Geodezyjno-Kartograficzne MAPGEO mgr inż. Paweł Jażdżewski to rzetelna firma, która świadczy usługi geodezyjno-kartograficzne na terenie woj. pomorskiego.... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2022 09:42

👁 89

Rotombud

Transportowa 9, Chojna, Gryfino (zachodniopomorskie)

Sklep internetowy Nawiewnik Okienny prowadzony jest przez firmę F.H.U. Rotombud. Można w nim kupić akcesoria do okien, drzwi i rolet, a także szeroki wybór chemii budowlanej. Klienci dostaną tu nawiewniki okienne naramowe typu ciśnieniowego lub higrosterowanego, klamki okienne, uszczelki, wieszaki, linki i ślizgacze do rolet zewnętrznych, jak również kratki wentylacyjne. W asortymencie nie zabrakło również drzwi i okien dachowych, PCV albo aluminiowych. Wszystkie produkty dostępne są w różnych w ...... więcej »

Dodano 2 listopada 2021 19:58

👁 103 (0,2 dziennie)

P.P.U.H. Kor - Pal Stanisław Bagiński

Chomętowo 56, Chomętowo, Gryfino (zachodniopomorskie)

Kor-Pal to producent palet z siedzibą w Chomętowie na terenie województwa zachodniopomorskiego. W stałej ofercie posiadamy palety z drewna iglastego o standardowych wymiarach: 400x600, 600x800, 800x1200,1000x1200. Produkujemy także palety o niestandardowych wymiarach. Nasze długoletnie doświadczenie oraz park maszynowy pozwoliły na wyprodukowanie 2000 rodzajów palet. Dodatkowo zajmujemy się też produkcją więźby dachowej o różnych wielkościach i kształtach. Do produkcji więźby dachowej używamy wy ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2021 09:27

👁 195 (0,28 dziennie)

Jaromir Jastrzębski sp. k.

Niepodległości 55/7, Gardno, Gryfino (zachodniopomorskie)

Jaromir Jastrzębski Sp. k. to profesjonalna firma z Gardna w województwie zachodniopomorskim. Funkcjonujemy w branży energii odnawialnej i oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w tym zakresie. Prowadzimy sprzedaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów, rozdzielnic, akumulatorów, jak również wiatraków prądotwórczych. W naszym asortymencie znaleźć można wysokiej jakości urządzenia cenionej firmy Jensys Power Technology co. Limited. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy chętnie doradzą i p ...... więcej »

Dodano 26 marca 2021 14:37

👁 222 (0,31 dziennie)

Drogmal

Szkolna 13, Stare Czarnowo, Gryfino (zachodniopomorskie)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli jest Wam potrzebne oznakowanie poziome i pionowe na drogach. W naszej ofercie znajdziecie znaki drogowe i urządzenia
bezpieczeństwa ruchu drogowego. Proponujemy Wam także z zapory z tworzyw sztucznych. Wszystkim klientom oferujemy atrakcyjne ceny.... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 15:35

👁 124 (0,16 dziennie)

Hostel JAGA

Noclegi w Gryfinie

Łużycka 134 F, Gryfino (zachodniopomorskie)

Zapraszamy na wypoczynek do naszego Hostelu JAGA, który usytuowany jest w Gryfinie. Jest to doskonałe miejsce wypadowe dla osób lubiących spacery oraz wędkowanie. Posiadamy pokoje 1-, 2-, 3- osobowe z własną toaletą oraz łazienką, w której znajduje się prysznic. W pokojach znajdują się też telewizory. Na terenie całego obiektu można korzystać z Wi-Fi.

Hostel JAGA
ul. Łużycka 134 F
74-100 Gryfino
tel. 533 499 391
ekiertjadwiga@gmail.com... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 14:45

👁 240 (0,31 dziennie)

B&P Transport s. c.

Adama Mickiewicza 10, Gryfino (zachodniopomorskie)

Firma B&P Transport ze Szczecina została założona w 2005 roku i oferuje profesjonalne usługi transportowe HDS. Zajmuje się przewozem kontenerów, materiałów budowlanych, maszyn budowlanych i rolniczych, części konstrukcyjnych, a także innych ładunków o dużej masie. Usługi B&P Transport dostępne są na terenie całej Polski i Europy.... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2019 07:09

👁 392 (0,27 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia