Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

budowa domów jednorodzinnych

MS BUD SP Z O O

Turze 11A, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Zastanawiasz się nad budową domu w Szczecinie? Zastanawiasz się jaki koszt jest z tym związany? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, firma Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.... więcej »

Dodano 13 września 2022 13:42

👁 68

firma budowlana

M&S-BUD MARCIN ZJAWIONY

Turze 11a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

M&S BUD to firma budowlana z wieloletnim stażem działająca na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, specjalizuję się w budowie domów jednorodzinnych lecz oferta firmy przewiduje każdy rodzaj domu. Zespół M&S BUD składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych pracowników, którzy zadbają o dokładność i szczegóły budowy.... więcej »

Dodano 8 września 2022 08:45

👁 55

BOST sprzedaż i montaż wykładzin

BOST

Warszawska 10a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu wykładzin dywanowych i PCV. Zajmujemy się montażem wykładzin obiektowych, w tym również sportowych i prądoprzewodzących. Stosujemy wykładziny najwyższej jakości, które posiadają wymagane atesty.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, istniejemy na rynku od 25 lat, wyróżnia nas znajomość najnowszych materiałów i technologii podłogowych oraz współpraca z renomowanymi producentami.

Usługi realizujemy na terenie całego kraju... więcej »

Dodano 30 maja 2021 17:26

👁 117 (0,21 dziennie)

Parking

PARKING ART LOT PYRZOWICE - KATOWICE

ul. Transportowa 6, Pyrzowice, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Parking Pyrzowice usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice, dostępny całodobowo (24 h, 7 dni w tygodniu), monitorowany, dozorowany, ogrodzony, oświetlony, bezpłatny dostęp do WI-FI, ubezpieczony, transfer w cenie.... więcej »

Dodano 10 czerwca 2020 10:58

👁 259 (0,28 dziennie)

PARKING ART LOT PYRZOWICE Artur Brzozowski

PARKING ART LOT PYRZOWICE Artur Brzozowski

ul.Transportowa 5, Pyrzowice, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Chcesz szybko dojechać na lotnisko? Nasz parking jest stworzony z myślą o wszystkich osobach, które stawiają na komfort i wygodę. Parking jest czynny 24 godziny na dobę, a dodatkowo jest w pełni monitorowany wraz z dostępem do Wi-Fi.... więcej »

Dodano 24 lutego 2020 09:20

👁 243 (0,24 dziennie)

KWAZAR

KWAZAR

Chełmońskiego 144, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie można znaleźć opryskiwacz ogrodowy sklep? Jeżeli interesuje Cię opryskiwacz, możemy coś zaproponować. Przechodząc od razu do sedna — co powiesz na zapoznanie się z naszą ofertą? Mamy po swojej stronie wiedzę i ogromne doświadczenie (a doświadczenie zawsze może się przydać).
Jeśli chodzi o konkrety, wystarczy zapoznać się z witryną kwazar.com.pl.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 07:41

👁 215 (0,21 dziennie)

ROBTOM

Ogrodowa 55a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

ROBTOM ze Szczecina to firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu rusztowań na place budowy w całej Polsce. Sprawnie funkcjonująca ekipa, gigantyczne doświadczenie, terminowość oraz gotowość do pracy - oto oferta ROBTOM. Jeśli wyszukują Państwo właściwego klienta dostarczającego rusztowania - pozostajemy do dyspozycji.... więcej »

Dodano 11 listopada 2019 05:25

👁 248 (0,22 dziennie)

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ INSTALACJE ELEKTRYCZNE TW PRZEMYSŁOWA \"SIT\"

Rolna 6, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Licencjonowana firma funkcjonuje od 2010r na terenie całego kraju, cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Instalujemy bezawaryjny sprzęt, gwarantujemy serwis.


Nasza firma zajmuje się instalacją systemów zabezpieczeń, tv przemysłowej (przewodowo oraz bezprzewodowo) zgodnie z potrzebami klienta. Gwarantujemy profesjonalizm świadczonych usług oraz wysokiej jakości sprzęt, a także serwis. Licencjonowana firma funkcjonuje od 2010r.na terenie całego kraju.... więcej »

Dodano 3 lutego 2011 09:28

👁 1838 (0,43 dziennie)