Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MS BUD SP Z O O

budowa domów jednorodzinnych

Turze 11A, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Zastanawiasz się nad budową domu w Szczecinie? Zastanawiasz się jaki koszt jest z tym związany? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, firma Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.... więcej »

Dodano 13 września 2022 13:42

👁 152 (0,58 dziennie)

M&S-BUD MARCIN ZJAWIONY

firma budowlana

Turze 11a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

M&S BUD to firma budowlana z wieloletnim stażem działająca na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, specjalizuję się w budowie domów jednorodzinnych lecz oferta firmy przewiduje każdy rodzaj domu. Zespół M&S BUD składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych pracowników, którzy zadbają o dokładność i szczegóły budowy.... więcej »

Dodano 8 września 2022 08:45

👁 84

BOST

BOST sprzedaż i montaż wykładzin

Warszawska 10a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu wykładzin dywanowych i PCV. Zajmujemy się montażem wykładzin obiektowych, w tym również sportowych i prądoprzewodzących. Stosujemy wykładziny najwyższej jakości, które posiadają wymagane atesty.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, istniejemy na rynku od 25 lat, wyróżnia nas znajomość najnowszych materiałów i technologii podłogowych oraz współpraca z renomowanymi producentami.

Usługi realizujemy na terenie całego kraju... więcej »

Dodano 30 maja 2021 17:26

👁 135 (0,18 dziennie)

PARKING ART LOT PYRZOWICE - KATOWICE

Parking

ul. Transportowa 6, Pyrzowice, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Parking Pyrzowice usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice, dostępny całodobowo (24 h, 7 dni w tygodniu), monitorowany, dozorowany, ogrodzony, oświetlony, bezpłatny dostęp do WI-FI, ubezpieczony, transfer w cenie.... więcej »

Dodano 10 czerwca 2020 10:58

👁 285 (0,26 dziennie)

PARKING ART LOT PYRZOWICE Artur Brzozowski

ul.Transportowa 5, Pyrzowice, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Chcesz szybko dojechać na lotnisko? Nasz parking jest stworzony z myślą o wszystkich osobach, które stawiają na komfort i wygodę. Parking jest czynny 24 godziny na dobę, a dodatkowo jest w pełni monitorowany wraz z dostępem do Wi-Fi.... więcej »

Dodano 24 lutego 2020 09:20

👁 259 (0,22 dziennie)

KWAZAR

Chełmońskiego 144, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie można znaleźć opryskiwacz ogrodowy sklep? Jeżeli interesuje Cię opryskiwacz, możemy coś zaproponować. Przechodząc od razu do sedna — co powiesz na zapoznanie się z naszą ofertą? Mamy po swojej stronie wiedzę i ogromne doświadczenie (a doświadczenie zawsze może się przydać).
Jeśli chodzi o konkrety, wystarczy zapoznać się z witryną kwazar.com.pl.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 07:41

👁 244 (0,2 dziennie)

ROBTOM

Ogrodowa 55a, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

ROBTOM ze Szczecina to firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu rusztowań na place budowy w całej Polsce. Sprawnie funkcjonująca ekipa, gigantyczne doświadczenie, terminowość oraz gotowość do pracy - oto oferta ROBTOM. Jeśli wyszukują Państwo właściwego klienta dostarczającego rusztowania - pozostajemy do dyspozycji.... więcej »

Dodano 11 listopada 2019 05:25

👁 271 (0,21 dziennie)

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ INSTALACJE ELEKTRYCZNE TW PRZEMYSŁOWA \"SIT\"

Rolna 6, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Licencjonowana firma funkcjonuje od 2010r na terenie całego kraju, cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Instalujemy bezawaryjny sprzęt, gwarantujemy serwis.


Nasza firma zajmuje się instalacją systemów zabezpieczeń, tv przemysłowej (przewodowo oraz bezprzewodowo) zgodnie z potrzebami klienta. Gwarantujemy profesjonalizm świadczonych usług oraz wysokiej jakości sprzęt, a także serwis. Licencjonowana firma funkcjonuje od 2010r.na terenie całego kraju.... więcej »

Dodano 3 lutego 2011 09:28

👁 1872 (0,42 dziennie)