Dodaj firmę Zaloguj się

15 lutego 2024 08:31
👁 15

ŚWIAT INSTALACJI GRZEWCZYCH ŁUKASZ ANUSZCZYK

KONTAKT

ŚWIAT INSTALACJI GRZEWCZYCH ŁUKASZ ANUSZCZYK

Feliksińska 12
92-637 Łódź, łódzkie
MAPA
O NAS

Świat Instalacji wychodzi poza ramy standardowej firmy hydraulicznej, oferując swoim klientom kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do prostych napraw czy czyszczenia kanalizacji. Jest to przede wszystkim miejsce, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, a doświadczenie idzie w parze z nowoczesnością.

Nasza specjalność to nie tylko serwis rur kanalizacyjnych, ale także pionierska renowacja bezwykopowa, która stanowi przełom w branży. Dzięki niej, naprawa infrastruktury sanitarno-technicznej staje się bardziej efektywna, mniej inwazyjna i bardziej przyjazna dla środowiska. To tylko jedna z wielu usług, które oferujemy, odpowiadając na różnorodne potrzeby naszych klientów.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, by sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom technicznym. Nasz zespół specjalistów nie tylko czyszczenia kanalizacji, lecz także przeprowadza kompleksowe kamerowanie, lokalizację wycieków, mapowanie instalacji oraz wykonuje precyzyjne pomiary szczelności.

Dodatkowo, oferujemy mechaniczne czyszczenie odpływów oraz ciśnieniowe przepychanie rur, co pozwala nam skutecznie usuwać wszelkie przeszkody w kanalizacji. Nasze usługi nie kończą się na samej pracy terenowej – świadczymy także usługi monitoringu kanałów, dostarczając naszym klientom szczegółowe raporty z przeprowadzonych inspekcji.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe, profesjonalne i niezawodne usługi w dziedzinie technologii sanitarnej. Świat Instalacji to nie tylko firma, to partner, który dba o jakość i funkcjonalność infrastruktury sanitarno-technicznej, służąc nie tylko teraźniejszości, ale także przyszłym pokoleniom.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ŚWIAT INSTALACJI GRZEWCZYCH ŁUKASZ ANUSZCZYK Łódź
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

SZOTT

Wichrowa 7C/11, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli doświadczasz przykrych problemów z kanalizacją w Twoim domu, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy szott.pl. To wyspecjalizowana firma dysponująca nowoczesnymi technikami, dzięki którym, naprawa i udrażnianie rur przynoszą długotrwały efekt. Zaletami tego rozwiązania są atrakcyjne ceny oraz ekspresowe terminy realizacji zleceń.... więcej »

Dodano 22 listopada 2019 05:24

👁 135 (0,08 dziennie)

Udrażnianie rur we Wrocławiu

Pogotowie Kanalizacyjne Wrocław

Rynek 34, Wrocław (dolnośląskie)

668718661 Czyszczenie-Udrażnianie - Przepychanie Kanalizacji we Wrocławiu. Profesjonalne czyszczenie oraz udrażnianie kanalizacji systemem ciśnieniowym typu WUKO oraz przy użyciu mocnych elektrycznych agregatów (spiral elektrycznych Rothenberger). Rozbijamy beton, korzenie jak i inne przyczyny zatorów znajdujących się w kanalizacji. W trudnych przypadkach używamy kamer do inspekcji jak i sondy do wykrywania błędów kanalizacji. Prowadzimy pogotowie kanalizacyjne w systemie całodobowym we Wrocławi ...... więcej »

Dodano 6 września 2022 20:35

👁 158 (0,27 dziennie)