Dodaj firmę Zaloguj się

18 lutego 2024 17:45
👁 17

Auto Szkoła Golden

KONTAKT
MAPA
O NAS


Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy, która zapewni Ci solidne przygotowanie do zdobycia prawa jazdy? Auto Szkoła Golden to właśnie to, czego potrzebujesz! Nasza firma oferuje wysokiej jakości szkolenia, prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzięki indywidualnemu podejściu i nowoczesnym metodom nauczania, szybko opanujesz umiejętność prowadzenia pojazdu. W naszej szkole Każdy kursant traktowany jest z szacunkiem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i elastyczne godziny zajęć. Zacznij swoją przygodę z jazdą w naszej auto szkole już dziś! Oferujemy kurs dla kierowców kategorii B w miłej bezstresowej atmosferze. Poznaj naszą wykwalifikowaną kadrę i zdaj egzamin w Łodzi. Ośrodek kształcenia kierowców. Kurs prawo jazdy Łó∂ź

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Auto Szkoła Golden Łódź
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Szkoła Jazdy A&ATUT

os. Zwycięstwa paw. 109, Poznań (wielkopolskie)

Jako doświadczona szkoła, solidnie przygotujemy Ciebie na wyzwania egzaminu w WORD, jednocześnie oferując coś więcej – przyjazną kadrę, sportowe samochody i pasję, którą dzielimy się z naszymi kursantami. Cieszymy się również wysoką zdawalnością.... więcej »

Dodano 4 września 2023 13:48

👁 41

Szkoła nauki jazdy Ecodrive

Stefana Batorego 7/6A, Katowice (śląskie)

Szkoła Nauki Jazdy Ecodrive Katowice
Rozumiemy, że wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców to kluczowa sprawa.
Poniżej zamieszczamy informacje, które pomogą Ci zdecydować, że nasza szkoła to najlepszy wybór.
Jeżeli uważasz, że nie warto tracić czas na dojazd na zajęcia teoretyczne, skorzystaj z naszego kursu online.
Szkolenie w systemie ECO DRIVE to zwrócenie uwagi kursanta na ekonomiczne i ekologiczne aspekty użytkowania pojazdu, już od pierwszych spędzonych za kółkiem godzin.
Ośrodek S ...... więcej »

Dodano 27 października 2023 08:01

👁 26

AUTO RAK Rakowski Radosław

Kazimierza Wielkiego 1, Wołomin (mazowieckie)

Instruktorzy Szkoły Auto Rak skutecznie ocenią, na jakim poziomie znajduje się osoba szkolona, która wspólnie z instruktorem ustala ilość godzin jazd doszkalających lub tempo kursu. Szkoła Auto Rak oferuje także jazdy doszkalające, które przywracają pewność siebie kierowcy, utraconą po latach bez prowadzenia samochodu. Szkoła Auto Rak ma ofertę szkoleniową dla tych, którzy po uzyskaniu prawa jazdy nie mieli możliwości prowadzenia pojazdu, w związku z czym czują konieczność odświeżenia sobie wied ...... więcej »

Dodano 18 lutego 2022 12:14

👁 114 (0,14 dziennie)

Alien - Nauka Jazdy Anna Żakowska

Al. Piastów, Szczecin (zachodniopomorskie)

Nauka jazdy.... więcej »

Dodano 14 października 2013 13:52

👁 1741 (0,45 dziennie)

Firma Orzeł

Szkoła nauki jazdy w Krakowie

Boczna 11, Kraków (małopolskie)

Przez lata stworzyliśmy profesjonalny i przyjazny zespół, składający się z nauczycieli teorii i instruktorów jazdy, którzy zawsze służą pomocą i radą. Stworzyliśmy najdogodniejsze środowisko do nauki. Nasza szkoła jazdy Kraków oferuje lekcje jazdy z wysoko wykwalifikowanymi instruktorami na najwyższym poziomie z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Kursy są przeznaczone dla różnych poziomów szkolenia. Dlatego zarówno zupełnie niedoświadczeni, jak i ci, którzy mają już praktykę, będą mogli do ...... więcej »

Dodano 31 marca 2021 06:14

👁 247 (0,22 dziennie)

CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW ADAM SOBIECH

Nauka jazdy

Plac Kościuszki 1, Łomża (podlaskie)

CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW ADAM SOBIECH z Łomży to szkoła jazdy z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie znajdują się zarówno pełne szkolenia na prawo jazdy, jak i kursy doszkalające.... więcej »

Dodano 17 grudnia 2020 10:39

👁 142 (0,12 dziennie)

Elmol kursy prawa jazdy Warszawa

Wałbrzyska 11 lok. 182B, Warszawa (mazowieckie)

Zrobienie prawa jazdy to dzisiaj chyba już dla każdego oczywistość. Posiadanie tej umiejętności niezmiernie upraszcza życie, ale przydaje się też w miejscu pracy. Informacja o posiadanym prawie jazdy bezbłędnie prezentuje się w CV, częstokroć jest też warunkiem koniecznym, żeby otrzymać pracę. Jakkolwiek jednak ze zdobyciem prawa jazdy są coraz większe problemy, zwłaszcza po zmianach. Nie świadczy to jednakże, że dokument jest nie do zdobycia. Przede wszystkim należy przygotować się do egzaminu ...... więcej »

Dodano 17 lutego 2019 10:01

👁 281 (0,15 dziennie)

Szkoła nauki jazdy - Prawo jazdy w Poznaniu - OSK SzybkiBill

Prądzyńskiego 10, Poznań (wielkopolskie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców SzybkiBill zaprasza na lekcje nauki jazdy. Z nami zrobisz najszybsze prawko w Poznaniu! Pełna oferta na stronie internetowej. Nasza firma zapewnia profesjonalne przygotowanie kierowców potwierdzone wysoką zdawalnością egzaminów. Zapraszamy do współpracy z naszymi instruktorami.... więcej »

Dodano 21 lutego 2022 12:46

👁 117 (0,15 dziennie)

Quattro Szkoła

Prawo Jazdy Kraków

ul. Karmelicka 39, Kraków (małopolskie)

Chcesz zapisać się na kurs prawa jazdy? Zapraszamy do Quattro! Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dopasowaną do bieżących wymagań, a znajdują się w niej kursy klasyczne, kursy express, kursy Q-Lady dla Pań, kursy weekendowe, poranne i indywidualne, oraz jazdy odświeżające i dodatkowe. Oferta Quattro jest obszerna, a każdemu kto zdecyduje się skorzystać z naszej pomocy gwarantujemy przedłożenie niezbędnej wiedzy oraz naukę praktycznych umiejętności przy wsparciu doś ...... więcej »

Dodano 26 października 2017 15:14

👁 828 (0,35 dziennie)

Autko Leszek Pławiak

ul.Tęczowa, Wrocław (dolnośląskie)

Szkoła Jazdy Autko istnieje na rynku od 2008 roku. Biuro i sala wykładowa naszej szkoły zlokalizowane są we Wrocławiu. Adresatami oferty są osoby, które przygotowują się do egzaminów na prawo jazdy kategorii A1, A i B, a także osoby, które posiadają już prawo jazdy, ale chcą szlifować swoje umiejętności pod nadzorem doświadczonych instruktorów jazdy.... więcej »

Dodano 14 grudnia 2012 08:37

👁 2080 (0,5 dziennie)