Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

20 lipca 2022 06:34
👁 91

FMC ORTMED SP Z O O

KONTAKT

FMC ORTMED SP Z O O

ul. Mikołaja Kopernika 48/50
90553 Łódź, łódzkie
MAPA
O NAS

FMC to kultowe oraz cenione centrum medyczne w Łodzi, jakie od lat pomaga okolicznym mieszkańcom w szybkiej diagnozie oraz powrocie do dobrego samopoczucia. Wiele sfer leczniczych, doskonali lekarze, fachowa obsługa, nowoczesny sprzęt i misja, jaka polega na niesieniu leczniczej pomocy dla pacjentów - jeśli mają Państwo problem medyczny, zapraszamy do FMC Łódź, to tu znajduje się kadra lekarska, która pomoże wyjść ze zdrowotnego problemu oraz wrócić do pełni zdrowia, ciesząc się życiem.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.192.254.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FMC ORTMED SP Z O O Łódź
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum Medyczne Mami Clinic

Jana Kazimierza 57a/lok. U7, Warszawa (mazowieckie)

Mami Clinic to doświadczona klinika ginekologiczna oraz pediatryczna, zlokalizowana w centrum stolicy kraju. Stworzony przez nas zespół tworzą wykwalifikowani lekarze fachowcy, którzy gwarantują najlepszej jakości opiekę lekarską dla mam oraz ich dzieci. W naszej klarownej klinice proponujemy szeroki zakres usług, w tym badania prenatalne, leczenie chorób ginekologicznych, opiekę położniczą i dużo innych. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej opieki, aby nasze pacjentki czuły się bezp ...... więcej »

Dodano 4 lutego 2023 04:00

👁 34

Roxella

Centrum rehabilitacji i SPA

Krakowska 160 A, Andrychów (małopolskie)

Centrum rehabilitacji i SPA - ROXELLA to miejsce, w którym z pomocą naszych specjalistów zadbacie o swoje zdrowie i sprawność Waszego ciała. ... więcej »

Dodano 23 maja 2023 05:23

👁 27

Centrum Medyczne INMEDICO sp. z o.o.

Centrum Medyczne

Tychy, ul. Wąska 7, Tychy (śląskie)

INMEDICO to nowoczesne centrum medyczne, zapewniające pacjentom kompleksowe leczenie. Nasz zespół tworzą pasjonaci medycyny, doświadczeni lekarze z kilkunastu specjalizacji, którzy codziennie wspierają i pomagają naszym pacjentom w ich dolegliwościach. Gwarantujemy fachowe konsultacje z kilkunastu specjalizacji medycznych, tak samo diagnostykę problemu, aż po fachowe, specjalistyczne zabiegi chirurgiczne. Stawiamy na nowoczesny sprzęt i ciągły rozwój, przez co chcemy jeszcze bardziej udoskonalić ...... więcej »

Dodano 28 listopada 2018 16:39

👁 292 (0,17 dziennie)

Medicus Sp. z o.o.

Pl. Strzelecki 24, Wrocław (dolnośląskie)

Ciągle zatkane uszy? To nie tylko dyskomfort, ale także objaw, który może prowadzić do bardzo niebezpiecznych zmian w tym narządzie. Koniecznie umów się na wizytę do kliniki laryngologicznej, w której lekarze znajdą źródło problemu i pomogą Ci się go pozbyć. Zapraszamy do Medicus Sp. z o.o. Wrocław, w której specjaliści z zakresu laryngologii pomogą Ci zadbać o Twój słuch. Napisz maila: info@medicusclinic.pl, albo zadzwoń: 71 323 63 00 / 71 353 00 30 i już dziś zarejestruj się na wizytę.... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2019 07:49

👁 254 (0,16 dziennie)

Centrum Medyczne Panorama

Centrum Medyczne

Stary Rynek 2, Radzymin (mazowieckie)

Centrum Medyczne Panorama to nowoczesna placówka, która udziela świadczenia zdrowotne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz usług komercyjnych.

Personel medyczny pracujący w Centrum to cenieni w swojej dziedzinie specjaliści, łączący wspólny cel jakim jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy i doświadczenia.... więcej »

Dodano 18 października 2016 10:17

👁 1092 (0,43 dziennie)

Centrum Medycyny Holistycznej

Albatrosów, Warszawa (mazowieckie)

W naszej praktyce stosujemy holistyczne podejście do pacjenta. Specjalizujemy się w alergiach, pasożytach, grzybicach i wielu innych dolegliwościach cywilizacyjnych. W diagnostyce i terapiach wykorzystujemy metodę biorezonansową MORA. Znakomicie udaje nam się łączyć wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny informacyjnej. Całościowe metody leczenia i terapii pozwalają nam na zajmowanie się szerokim zakresem dolegliwości i zdiagnozowanych cho... więcej »

Dodano 6 września 2012 14:45

👁 3504 (0,87 dziennie)

Twój Lekarz w Warszawie Sp. Z o.o.

Długa 44/50 lok. 15, Warszawa (mazowieckie)

Szukasz placówki medycznej w Warszawie zapewniającej dostęp do wielu specjalistów w jednym miejscu? To zapewni Ci Centrum Medyczne "Twój lekarz w Warszawie". Jest to przychodnia medyczna z szeroką ofertą usług zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Placówka zapewnia dostęp do większości specjalistów: endokrynolog, pediatra, nefrolog, gastroenterolog, kosmetolog, ortopeda i inni. Tutaj również wykonasz badania oraz otrzymasz dokumentację medyczną lub zaświadczenia. Placówka zapewnia wykonanie usług ...... więcej »

Dodano 2 września 2020 14:43

👁 178 (0,16 dziennie)

BM Quality Med

Centrum medyczne BM Quality Med w Gliwicach

ul. Kozielska 141 D, Gliwice (śląskie)

Centrum medyczne BM Quality Med oferuje specjalistyczną opiekę medyczną z zakresu stomatologii, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, dietetyki.

Nasze centrum medyczne jest wyposażone w nowoczesne aparatury najnowszej generacji, które pozwalają na wybór metod leczenia.... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2016 11:34

👁 880 (0,32 dziennie)

Centrum Medyczne Krajmed

ul. Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Medyczne Krajmed jest prywatnym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Działamy od 1994 roku i świadczymy usługi medyczne z myślą o zdrowiu i samopoczuciu naszych pacjentów. Do dyspozycji mają Państwo nowoczesne wyposażenie oraz ponad 40 profesjonalnych lekarzy. W ramach naszych usług dostępny jest szpital, przychodnia oraz centrum Hiperbarii.... więcej »

Dodano 16 listopada 2018 13:25

👁 445 (0,25 dziennie)

Poradnia Lekarska FabMed

Jana Kazimierza 50, Warszawa (mazowieckie)

Szukasz porady lekarskiej w Warszawie bez kolejki? Potrzebujesz pilnej pomocy specjalisty? Jak najszybciej skorzystaj z usług Centrum Medycznego FabMed, które od lat troszczy się o zdrowie pacjentów. W prywatnej klinice medycznej czekają na Ciebie specjaliści z wielu dziedzin medycyny oraz lekarze pierwszego kontaktu, którzy natychmiast udzielą Ci wsparcia i rozwiążą Twoje problemy.... więcej »

Dodano 16 marca 2021 09:26

👁 196 (0,21 dziennie)