Dodaj firmę Zaloguj się

24 marca 2024 10:29
👁 23

Genelytica

KONTAKT
MAPA
O NAS

Genelytica oferuje kompleksowe usługi badawcze. Specjalizujemy się w prowadzeniu badań klinicznych na każdym etapie rozwoju produktu, wspierając firmy farmaceutyczne, biotechnologiczne i producentów wyrobów medycznych. Nasza misja to dostarczanie wyników najwyższej jakości, przy zachowaniu rzetelności, profesjonalizmu i poufności. Nasza oferta obejmuje nadzór nad bezpieczeństwem, rejestrację badań, a także badania obserwacyjne i inicjowane przez badacza. Zapraszamy do kontaktu na naszej stronie internetowej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Genelytica Łomża
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Royal Derm

ul. Krzysztofa Kieślowskiego 3B/3, Warszawa (mazowieckie)

Dermatologia to szeroka dziedzina, ale całe szczęście na mapie Polski są miejsca, które opanowały jej tajniki do perfekcji i teraz świadczą swoje usługi osobom będącym w ewidentnej potrzebie radzenia sobie z problemami skórnymi. Royalderm to jedno z takich miejsc. Znane jako nowoczesne centrum diagnostyki i leczenia radzi sobie z wszelkimi rodzajami schorzeń dermatologicznych naprawdę wzorowo, co doceniają pacjenci, którzy trafią tutaj z całej Polski. Zachęcamy więc do odwiedzenia strony www tej ...... więcej »

Dodano 7 maja 2019 08:52

👁 538 (0,29 dziennie)

PROMENTE sp. z o.o.

Promente - lekarze spacjaliści - neurolodzy i psychiatrzy

Teofila Lenartowicza 33-35, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Klinika Promete z Bydgoszczy - https://pro-mente.pl, specjalizuje się w chorobach neurologicznych, prowadzi leczenie takich schorzeń jak: zaburzenia krążenia mózgowego, zaburzenia napadowe, bóle głowy, utrata przytomności, zaburzenia ruchu, zaburzenia czucia. Klinika posiada zespół doświadczonych neurologów, którzy oferują dokładną diagnozę i skuteczne leczenie. Klinika Promete oferuje również oceny neuropsychologiczne, aby pomóc pacjentom zrozumieć ich stan i lepiej radzić sobie z objawami.... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2022 08:05

👁 153 (0,23 dziennie)

SCM Sp. z o. o. Prywatny Szpital Specjalistyczny

Grzegórzecka 67C/U6, Kraków (małopolskie)

Jeżeli poszukujecie państwo miejsca, gdzie możecie w komfortowych warunkach wykonać zabiegi operacyjne czy też konsultacje lekarskie lub badania diagnostyczne – to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej i do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz prywatny szpital specjalistyczny to gwarancja najwyższej jakości standardów medycznych.... więcej »

Dodano 27 listopada 2020 09:37

👁 227 (0,18 dziennie)

NZOZ Heureka

Ludowa 5, Piaseczno (mazowieckie)

W Centrum Medycznym Heureka w Piasecznie specjalizujemy się w kompleksowej opiece zdrowotnej, oferując najnowocześniejsze techniki i badania diagnostyczne w zakresie urologii i kardiologii. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści gwarantują najwyższy standard usług medycznych. W dziedzinie urologii dr Paweł Szalecki oferuje szereg specjalistycznych procedur, takich jak badanie urodynamiczne, cystoskopia, badania przepływu cewkowego. Kładziemy nacisk na kompleksową diagnostykę i leczenie dolegliw ...... więcej »

Dodano 5 marca 2024 08:09

👁 22

SPECDERM Poznańska sp.j. Badania Kliniczne

Ośrodek Badań Klinicznych

Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7/lok. 50 U, Białystok (podlaskie)

SPECDERM to renomowana firma z siedzibą w Białymstoku, specjalizująca się w przeprowadzaniu badań klinicznych w dziedzinie dermatologii, diabetologii, endokrynologii, kardiologii, reumatologii, alergologii i interny. Jako przychodnia, prowadzimy profesjonalne i innowacyjne badania, współpracując z lekarzami, naukowcami i pacjentami. Nasz zespół dba o wysoką jakość i bezpieczeństwo badań klinicznych, oferując uczestnikom indywidualne podejście oraz profesjonalną opiekę. Jeśli rozważasz uczestnict ...... więcej »

Dodano 23 stycznia 2024 11:45

👁 24