Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

30 marca 2023 10:05
👁 65

BHP Partner

KONTAKT

BHP Partner

al. Chopina 7
05-092 Łomianki Dolne, Łomianki, mazowieckie

NIP: 8261317987

MAPA
O NAS

BHP Partner to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, oferująca kompleksową obsługę BHP oraz PPOŻ dla firm. W swojej ofercie BHP Partner zapewnia doradztwo, szkolenia, audyty oraz opracowywanie dokumentacji, a wszystkie usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów BHP Partner dba o to, aby Twoja firma działała zgodnie z wymaganiami prawnymi i była bezpieczna dla pracowników. Więcej informacji na stronie bhp-partner.pl.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
BHP Partner Łomianki
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Defence Union sp. z o.o

Defence Union sp. z o.o - szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Szkolenia i kursy online z zakresu cyberbezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 21:47

👁 189 (0,13 dziennie)

Citilingua

ul. Grójecka 22/24 lok. 32, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową obsługą szkoleń językowych. Świadczymy usługi najwyższej jakości od momentu powstania projektu, poprzez wdrożenie, realizację oraz na procesie ewaluacyjnym kończąc. Nasze cele szkoleniowe realizujemy przy pomocy wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu projektowego oraz lektorów i trenerów. Poza wykształceniem filologicznym i doświadczeniem w nauczaniu języków są oni również specjalistami w innych dziedzinach nauki.... więcej »

Dodano 1 maja 2020 13:00

👁 178 (0,13 dziennie)

Meridus

Internetowy sklep BHP

Koszykowa 23, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Meridus to dystrybutor sprzętu BHP dostarczający rozwiązania z zakresu ochrony. Swoje produkty oferuje zakładom przemysłowym i produkcyjnym oraz miejscom, gdzie potrzebne są odpowiednie zabezpieczenia. Proponowany asortyment dostarczany jest, by spełnić potrzeby nabywców oraz wymagania aktów prawnych. Dystrybutor BHP zapewnia korzystne ceny produktów służących do ochrony zdrowia i życia pracowników oraz ochrony środowiska. W ofercie są: szafy zabezpieczające i ognioodporne, sorbenty, odzież rob ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 07:19

👁 236 (0,29 dziennie)

Primero

Kiełbaśnicza 24, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Mówiąc wprost — oferta obejmuje pozycjonowanie lokalne, sklepu internetowego, stron internetowych i pozycjonowanie w mapkach Google. Masz wątpliwości związane z pozycjonowaniem? Jeśli tak, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2019 06:24

👁 625 (0,34 dziennie)

ASG Predators Sp. z o.o.

Obozy i szkolenia militarno survivalowe

Krasickiego 10/19, Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ASG Predators ma zaszczyt zaprezentować rodzaje szkoleń i kursów jakie znajdą Państwo na naszej stronie.

Szkolenia i kursy są kierowane dla służb mundurowych oraz cywili. Specjalistów i laików. W swojej ofercie mamy zaawansowane szkolenia prowadzone przez instruktorów z jednostek wojskowych, sił specjalnych, służb ratunkowych, a także podróżników.

Mieszanka ludzi z różnych służb oraz pasjonatów pozwala, aby zahartowani w boju żołnierze otrzymali solidne przeszkolenie, a amatorzy nie zostali zj ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2023 08:55

👁 32

handtech.pl

Handtech

Raszkowska 9, Poznań (wielkopolskie)

Handtech to firma, która zajmuje się dystrybucją z zakresu taśm, chemii technicznej i uszczelek. Są to artykuły niezbędne, jeżeli chodzi o branżę przemysłową. Sklep w swoim asortymencie oferuje produkty renomowanych producentów. Między innymi są to kleje przemysłowe, aerozole techniczne, taśmy, uszczelki, liczniki energii,a także przetwornice. Firma dokłada wszelkich starań aby obsługa klienta stała na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego na stronie www.handtec ...... więcej »

Dodano 10 maja 2017 13:19
Aktualizacja 10 maja 2017 13:21

👁 1290 (0,52 dziennie)

Expressis Verbis

Makowa 9, Pilchowice, Gliwice (śląskie)

Expressis Verbis to profesjonalna szkoła języków obcych. Funkcjonuje stacjonarnie na obszarze województwa śląskiego, a oprócz tego prowadzi kursy internetowo. Jest to przede wszystkim szkoła językowa dla firm, toteż dużą wagę przykłada się tu do konwersacji biznesowych oraz umiejętności aktywnego posługiwania się językiem. Umiejętność ta wykorzystywana jest szczególnie przy rozmowach biznesowych, w trakcie konferencji, jak również przy prowadzeniu korespondencji. Szkoła naucza języka angielskieg ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2021 08:02

👁 146 (0,18 dziennie)

Tomasz Wanowicz STORE MASTER MANAGEMENT CONSULTANCY

Wesoła 16, Libertów, Kraków (małopolskie)

Coaching to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w zakresie motywowania, zarządzania, reagowania na problemy w firmach itp. To umiejętność, która przydaje się na wszystkich szczeblach kariery. Coach Master Consultancy to firma dzięki której zyskasz o wiele szersze kompetencje w zarządzaniu całą firmą, zespołem pracowników, własną karierą, czasem wolnym i nie tylko. Szkolenia przeznaczone są dla ambitnych osób, które pragną się rozwijać i sięgać po więcej. Z nami osiągniesz wszy ...... więcej »

Dodano 30 lipca 2020 15:24

👁 178 (0,14 dziennie)

Szkoła Policealna Eureka w Rzeszowie

Rzeszów

Okulickiego, 20, Rzeszów (podkarpackie)

Szkoła policealna Eureka w Rzeszowie to bogata oferta edukacyjna w formie kierunków kształcenia, jak i kursów zawodowych. Znajdziesz tutaj kierunki medyczne jak higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, technik masażysta. W Eurece zdobędziesz dyplom zawodowy z kierunków:
- Rejestratorka medyczna
- Sekretarka medyczna
- Dietetyka
- Fotograf
- Wizażystka/styliska
-Specjalista dietetyk.
Ponadto bogata oferta kursów zawodowych: kursy urody, kursy medyczne, kursy komputerowe, kursy administracyj ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2019 11:46

👁 557 (0,3 dziennie)

Kwant-Lab

Akredytowane laboratorium pomiarowe

Pokrzywno 4, Poznań (wielkopolskie)

Kwant-Lab to renomowane, akredytowane laboratorium pomiarowe. Spełnia ważne zadanie, jakim jest badanie pola magnetycznego. Tę czynność można podzielić na dwie odmiany. W pierwszej firma wykonuje pomiary pola elektromagnetycznego, które oddziałuje na środowisko. Druga ze świadczonych usług jest nie mniej ważna. Są nią, bowiem pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku pracy. Zainteresowała Cię oferta stworzona przez akredytowane laboratorium? Jej szczegóły znajdziesz na portalu kwant-lab.pl.... więcej »

Dodano 22 października 2020 16:24

👁 253 (0,21 dziennie)