Dodaj firmę Zaloguj się

 

Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości

Żukowo

📞 🌐 📧

24 czerwca 2023 04:16
👁 134 (0,37 dziennie)

Firma Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości Żukowo

Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości

KONTAKT

Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości

Zrzeszyńców 2
83-330 Żukowo, pomorskie

NIP: 8421772773

MAPA
O NAS

Zahoroda Wycena Nieruchomości to rzeczoznawca majątkowy działający w Gdańsku i Trójmieście, oferujący profesjonalne usługi wyceny nieruchomości. Jego podejście opiera się na tajemnicy zawodowej, bezstronności oraz najlepszej woli i wiedzy. Zahoroda Wycena Nieruchomości skupia się na wysokiej jakości opracowań, które są czytelne, estetyczne i dostępne dla odbiorcy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości Żukowo
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Wycena Nieruchomości Arenda Wrocław

Rzeczoznawca majątkowy Wrocław

ul. Manganowa, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Arenda specjalizuje się w wycenie różnego rodzaju nieruchomości na terenie Wrocławia oraz powiatów sąsiednich tj. powiat wrocławski, trzebnicki, oławski, oleśnicki, średzki, milicki. Rzeczoznawca majątkowy sporządza operaty szacunkowe dla nieruchomości mieszkalnych, domów, lokali usługowych czy budynków użytkowych (handlowych, przemysłowych), a także niezabudowanych działek gruntowych. Posiadane uprawnienia pozwalają na sporządzanie ważnych wycen dla zabezpieczenia wierzytelności, jaki i p ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2012 09:52

👁 1932 (0,46 dziennie)

Kalbarczyk Rzeczoznawcy

Wycena Działki, Mieszkań

Józefa 17, Kraków (małopolskie)

Zdarzają się czasem sytuacje, kiedy stoimy przed wyborem: skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego czy spróbować samodzielnie wycenić nieruchomość. Nasza decyzja jest wówczas zależna od kilku kwestii. Kiedy sprzedajemy mieszkanie, często wyceniamy je na podstawie naszego przeczucia oraz tego, jakie mniej więcej są ceny tego typu nieruchomości w konkretnej okolicy.

Brak praktyki w ogłaszaniu nieruchomości może powodować zaniżeniem jego wartości i wprowadzeniem ewentualnego kontrah... więcej »

Dodano 5 października 2017 09:16

👁 992 (0,41 dziennie)

Biuro Wycen Majątkowych Remigiusz Kalbarczyk

Remigiusz Kalbarczyk Wycena działki

Józefa 17, Kraków (małopolskie)

Prowadzimy firmę Remigiusz Kalbarczyk Wycena mieszkania. Naszą główną specjalnością jest obliczanie wartości nieruchomości. Zlecenia przeprowadzamy na potrzeby osób fizycznych, prawnych, instytucji państwowych i samorządowych. Posiadamy dogłębne przygotowanie w obszarze wyceny nieruchomości poparte długoletnią praktyką w branży. Nasze kwalifikacje potwierdzają uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, ponadto figurujemy na liście Związku Banków Polskich ...... więcej »

Dodano 30 września 2016 10:53

👁 815 (0,29 dziennie)

Rzeczoznawstwo Majątkowe Marek Kawka

Akacjowa 11, Lubasz, Czarnków (wielkopolskie)

Rzeczoznawstwo Majątkowe Marek Kawka to firma specjalizująca się w usługach wyceny nieruchomości i doradztwa ekonomicznego. Nasza firma skupia się na precyzyjnym i rzetelnym określaniu wartości nieruchomości, zarówno pod kątem rynkowym, jak i technicznym. Świadczymy pełną gamę usług w dziedzinie wyceny nieruchomości. Dzięki naszym technikom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie określić wartość nieruchomości z najwyższą dokładnością, niezależnie od jej rodzaju i przeznaczenia. Zajmujemy się równie ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2023 09:45

👁 55

Avenue Estate Nieruchomości Premium

Aleja Rzeczypospolitej 18/lok. 118, Warszawa (mazowieckie)

Avenue Estate Nieruchomości Premium to agencja nieruchomości w Warszawie. Jesteśmy doświadczonymi pośrednikami w sprzedaży domów, mieszkań oraz nieruchomości. Działamy skutecznie, aby zapewnić naszym klientom najlepsze warunki transakcji. W naszej ofercie znajduje się także pośrednictwo w sprzedaży działek, dostarczając kompleksowych rozwiązań dla inwestorów zainteresowanych rozwijaniem projektów na terenie Warszawy. Nasz zespół doświadczonych doradców nieruchomości służy fachową radą i wsparcie ...... więcej »

Dodano 5 marca 2024 09:00

👁 24

Maciej Kantorek

Ostrowska 50/17, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jeżeli chcecie Państwo bezpiecznie inwestować w nieruchomości to zdecydowanie warto najpierw dokonać ich rzetelnej wyceny. Posiadam wieloletnie doświadczenie w wycenie nieruchomości. Jeżeli poszukujecie Państwo kompetentnej osoby, która wykona dla Was operat szacunkowy szczecin to serdecznie zapraszam do kontaktu!... więcej »

Dodano 10 lipca 2019 06:37

👁 290 (0,16 dziennie)

Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

wARSZAWSKA, Skierniewice (łódzkie)

Fenomenalne biuro wycen majątków przedmiotów nieruchomych na terenie Stolicy.
Indywidualne nastawienie do klienta to pewny nasz punkt a zarazem gwarancja dla klienta iż zostanie on obsłużony z wielką starannością.
Gwarancje wysokiego poziomu poświadczają nasze certyfikaty i zezwolenia które dostaliśmy od Ministerstwa Państwa - uprawnienia państwowe nr 3078. Jesteśmy w stowarzyszeniu Rzeczoznawców Majątkowych i mamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.
Oferujemy ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2015 08:45

👁 1258 (0,4 dziennie)

Tomasz Wierzbicki Vestum

Piaskowa 20, Obrowo, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Vestum to rzeczoznawca majątkowy, który jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższej jakości usługi z zakresu wyceny różnych przedmiotów, a także nieruchomości. Są to oficjalne wyceny wiążące prawnie, które są wykorzystywane w postępowaniach sądowych, procesach przyznawania kredytów czy też w sprawach związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Fachowcy zatrudnieni w tej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie i są w stanie zapewnić swoim klientom obsługę na najwyższym możliwym poziom ...... więcej »

Dodano 19 czerwca 2018 05:12

👁 567 (0,26 dziennie)

AGENCJE NIERUCHOMOŚCI N-DOM NAWROCKI pośrednictwo w sprzedaży kupnie wynajmie nieruchomości w Zamościu

sprzedaż kupno wynajem wycena i doradztwo ds. nieruchomości w Zamościu

Lwowska, Zamość (lubelskie)

Pośrednictwo Sprzedaży – Kupnie – Najmu Nieruchomości
Doradztwie oraz wykonanie określenia ceny ofertowej nieruchomości
Porada prawna z zakresu Nieruchomości
Wycena nieruchomości
Doradztwo Kredytowe Hipoteczne
Pomoc w rozwiązywaniu problemów z szerokiego zakresu nieruchomości
Bezpieczny wynajem domu, mieszkania, lokalu
Lokalizacja i pomoc w kupnie nieruchomości według życzenia Klienta
telefon 601857197 www.n-dom.eu... więcej »

Dodano 31 lipca 2013 08:58

👁 2473 (0,62 dziennie)

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski

Brodzińskiego 4, Przemyśl (podkarpackie)

Firma Wycena Nieruchomości to przedsiębiorstwo z siedzibą w Przemyślu oraz oddziałem w Rzeszowie. Szymon Kasperski to doświadczony rzeczoznawca majątkowy prowadzący tą firmę rzetelnie.... więcej »

Dodano 21 września 2017 06:50

👁 911 (0,37 dziennie)