Dodaj firmę Zaloguj się

 

LJSERWIS

Kozy Bielsko-Biała

📞 🌐 📧

28 czerwca 2020 05:17
👁 156 (0,11 dziennie)

Firma LJSERWIS Bielsko-Biała

LJSERWIS

KONTAKT
MAPA
O NAS

LJSerwis to eksperci z Bielska-Białej, jacy absorbują się instalacjami elektrycznymi. Inspekcje, wymiany, zakładanie instalacji i dużo więcej - do każdego zadania podchodzimy z pasją i słusznym zaangażowaniem, które zawsze gwarantuje dokładne wykonanie zlecenia. Terminowość oraz atrakcyjne ceny usług to dodatkowy atut, jakim możemy się chwalić. Jeżeli wyszukujesz elektryków z Bielska-Białej - nie wyszukuj dalej, gorąco zapraszamy do kontaktu z LJSerwis - dzięki nam pożegnasz komplikacje z instalacjami elektronicznymi w swoim domu lub ewentualnie innym obiekcie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
LJSERWIS Bielsko-Biała
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kasza Elektrotechnik Sp. z o.o.

Dębrznik 37, Dębrznik, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Kasza Elektrotechnik z siedzibą w Dębrzniku w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych szaf sterowniczych, które cenione są przez wielu klientów na obszarze Dolnego Śląska i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi elektrotechniczne - wytwarzamy, montujemy i modernizujemy urządzenia, jak również robimy pomiary elektryczne i zapewniamy doradztwo techniczne. Co więcej, zajmujemy się galwanotechniką i elektrochemią przemysłową. Dyspo ...... więcej »

Dodano 20 maja 2021 11:38

👁 264 (0,23 dziennie)

ENLIL SYSTEMS PRZEMYSŁAW KERCZUK

Cnt.gda.pl - automatyka Gdańsk

ul. Stanisława Lema 7, Gdańsk (pomorskie)

Centrum napraw technicznych Gdańsk – najlepsi specjaliści, profesjonalny serwis i fachowe podejście do urządzeń klimatyzacyjnych raz różnego rodzaju automatyki.

Pomorskie centrum napraw gwarantuje indywidualne podejście do tematyki takiej jak automatyka, klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje elektryczne, wentylacja – to wszystko w jednym miejscu.

Cała oferta przygotowana klarownie i konkretnie, bez zaskakująco wysokich cen i odległych terminów – po prostu szybko i sprawnie.

Wy... więcej »

Dodano 3 czerwca 2019 19:46

👁 198 (0,11 dziennie)

Golden Investment

Warszawska 13, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Golden Investment to renomowana firma remontowo-budowlana, w której zatrudnieni są wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu prace są wykonywane sprawnie, a nasi Klienci mogą mieć gwarancję, że zrealizujemy powierzone zadania w wyznaczonym terminie. Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego podejmujemy się każdych prac związanych z budową i remontem, takich jak m.in. stawianie ścian, montaż sufitów, układanie paneli czy płytek. Oferujemy całkowite wsparcie i doradz ...... więcej »

Dodano 16 października 2023 09:18

👁 43

USŁUGI REMONTOWO WYKOŃCZENIOWE "Wnętrza z pomysłem" Michał Roman

USŁUGI REMONTOWO WYKOŃCZENIOWE

Wielkotyrnowska, Kraków (małopolskie)

Propozycja naszej spółki jest obszerna i obejmuje np.: tynki strukturalne, panele sufitowe. Nasza ekipa robi malowanie wnętrz w kwaterach i w domach. Nasi architekci są niezwykle oryginalni. Zdobyte doświadczenia pozwalają na fachowe zrobienie każdego zlecenia. Skontaktuj się z nami: Michał Roman, Telefon: 793 529 579.... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2013 07:27

👁 2243 (0,55 dziennie)

"REMIK" Zakład Remontowo-Budowlany

ul. Walki Młodych 2, Ustka (pomorskie)

Firma Remik z Ustki od lat specjalizuje się w instalacjach budynków. Klimatyzacja, kanalizacja, elektryka i dużo więcej - do jakiegokolwiek projektu profesjonaliści przystępują z wielką wiedzą, zapałem do pracy oraz bezsprzecznie solidnością. Warta polecenia ekipa od instalacji z Ustki - wypróbuj osobiście na witrynie internetowej.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2020 04:43

👁 549 (0,34 dziennie)

Wartel instalacje elektryczne

Elektryk Białystok

Elektryczna, Białystok (podlaskie)

Celem firmy jest dostarczenie jak najwyższej jakości usług przy wykorzystaniu materiałów uznanych producentów, użyciu profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu oraz wykwalifikowanemu personelowi. Firma świadczy swoje usługi na rzecz klientów korporacyjnych, instytucjonalnych a także indywidualnych. Oferujemy pomoc przy realizacji, serwisowaniu instalacji oraz urządzeń elektrycznych i teletechnicznych.... więcej »

Dodano 28 stycznia 2015 21:36

👁 1584 (0,46 dziennie)

Eljot

Instalacje Elektryczne Kraków

Bilczyce 7, Gdów, Kraków (małopolskie)

Firma Ejlot zajmuje się również konserwacją i modernizacją instalacji elektrycznej. Konserwacja instalacji elektrycznej obejmuje zarówno drobne zabiegi przy domowych instalacjach i urządzeniach elektrycznych, jak i przy dużych sieciach energetycznych. Skala jest inna, ale takie czynności jak przegląd, pomiary, wymiana zepsutych elementów itp, takie same. Modernizacja, czyli unowocześnienie, remont instalacji elektrycznej wymaga wcześniejszej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.... więcej »

Dodano 20 lipca 2018 11:24

👁 966 (0,45 dziennie)

Elektryka & Automatyka Alfa

Krobska Szosa 29c, Poniec (wielkopolskie)

Firma Elektryka & Automatyka Alfa swoją siedzibę ma w miejscowości Poniec w województwie wielkopolskim. Działa nieustannie od 1998 roku i proponuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych. Współpracuje z dużymi oraz małymi przedsiębiorstwami z całego kraju. Specjalnością firmy jest budowa sieci z panelami fotowoltaicznymi pokrywającymi dachy, umieszczonymi w gruncie bądź w innym dogodnym miejscu. Oferuje jedynie niezawodne i nowoczesne urządzenia, które spełniają wsz ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2021 10:45

👁 201 (0,19 dziennie)

Kompleksowe usługi elekro-energetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan

Mickiewicza 37/58, Warszawa (mazowieckie)

Firma specjalizująca się w usługach dla elektroenergetyki powstała z doświadczeń właściciela, zdobytych podczas kierowania inwestycjami energetycznymi i budowlanymi w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji. Posiadając pełną gamę umiejętności, od elektromontera po Głównego Energetyka, właściciel zdecydował się na własną działalność. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, firma skupia się na elektroenergetyce, zwłaszcza stacjach transformatorowych i pomiarach elektrycznych. Otwarcie firmy było odpowied ...... więcej »

Dodano 10 listopada 2023 10:50

👁 21

Tech-Master Rafał Halbiniak

Automatyka Przemysłowa

Leśna 18, Pacierzów, Częstochowa (śląskie)

Tech-Master Halbiniak — Automatyka Przemysłowa, elektromechanika i instalacje elektryczne. Zajmujemy się szeroko pojętą automatyką przemysłową, elektromechaniką, naprawą maszyn CNC oraz instalacjami elektrycznymi. Oferujemy projekty, montaż, uruchomienie układów automatyki dla Twojej firmy, serwisowanie automatyki i maszyn przemysłowych.
Zajmujemy się napędami do bram garażowych, przesuwnych oraz dwuskrzydłowych, montażem szlabanów, montażem wideodomofonów, instalacjami alarmowymi.
Prowadzimy s ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2023 00:48

👁 45