Dodaj firmę Zaloguj się

 

Mazurski Ogród

Mazurski Ogród

Borek Wielkopolski

📞 🌐 📧

13 grudnia 2019 12:20
👁 356 (0,22 dziennie)

Firma Mazurski Ogród Borek Wielkopolski

Mazurski Ogród

KONTAKT
MAPA
O NAS

Projektowanie ogrodów w Ełku to nasza główna propozycja. Konsultujemy układ nowego ogrodu na bezpłatnych konsultacjach. Działamy kompleksowo. To znaczy, że po założeniu ogrodu możemy pielęgnować zieleń, robić porządki sezonowe, dostarczać kruszywa dekoracyjne. Mamy bardzo korzystne cenowo pakiety abonamentowe, szczególnie istotne dla stałych klientów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Mazurski Ogród Borek Wielkopolski
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Hortus - usługi ogrodnicze

Usługi ogrodnicze

Ku Słońcu 1, Łosino, Słupsk (pomorskie)

Firma Hortus proponuje profesjonalne usługi ogrodnicze na terenie Słupska, oraz całego województwa pomorskiego. Z przyjemnością zadbamy wygląd Państwa trawników, a także i całych ogrodów i podjazdów. Proponujemy usługi dedykowane zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm. Pracujemy na profesjonalnych wielofunkcyjnych maszynach Toro Dingo. Nasza oferta to koszenie, wertykulacja, aeracja, nawożenie, opryski i odkurzanie trawników. Proponujemy również układanie kostki brukowej, czy... więcej »

Dodano 6 lutego 2019 07:39

👁 320 (0,16 dziennie)

INOUT-DESIGN Sp. z o.o.

Różana 28, Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Firma Zielone Salony specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych projektów ogrodów dla naszych Klientów. Nasi projektanci każdorazowo dobierają roślinność jak i używane materiały zgodnie z Państwa potrzebami jak i wytycznymi. Dodatkowo zajmujemy się wyszukiwanie niespotykanych roślin do ogrodu i do domu, na indywidualne zamówienie Klienta jak i przeprowadzamy kursy i szkolenia. Nasze usługi realizujemy na terenie Łodzi. Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt, znajdujący się na naszej stro ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2017 19:59

👁 1049 (0,44 dziennie)

KRAINA ZIELENI SYLWIA DZIAKIEWICZ

ul. Podskarpie 131a, Będzin (śląskie)

Projektowanie i pielęgnacja ogrodów, obszarów zielonych i wszystkiego, co związane z przyrodą - oto misja oraz pasja speców kreujących markę Kraina Zieleni. Od wielu lat na obszarze Śląska wspomagamy Konsumentom w zakładaniu i pielęgnacji terenów zielonych. Dbamy o ogrody, projektujemy nowoczesne tereny zielone, podpowiadamy rozwiązania lub ewentualnie po prostu realizujemy najcięższe prace, aby wszyscy nasi Kontrahenci mogli napełniać się ładną zielenią. Do pracy przystępujemy z pasją oraz zaan ...... więcej »

Dodano 22 października 2020 06:27

👁 161 (0,12 dziennie)

Zielone Grabelki

Wita Stwosza 11 lok. 5, Gdańsk (pomorskie)

Firma ogrodnicza Zielone Grabelki z Gdańska to fachowcy w zakresie architektury krajobrazu. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze obszarów zielonych, od projektowania po pielęgnację, świadcząc również aranżacje balkonów i tarasów. Nasza propozycja obejmuje także montaż i serwis systemów nawadniania oraz wypożyczalnię sprzętu ogrodowego. Dążymy do aranżowania przestrzeni, które harmonijnie łączą piękno natury z funkcjonalnością i estetyką. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, przywiązując wag ...... więcej »

Dodano 5 stycznia 2024 10:01

👁 36

koparka-otwock.com.pl

Bagnista 17A, Józefów (powiat otwocki) (mazowieckie)

Osoby, które marzą o pięknym ogrodzie mogą się zgłosić do firmy Start Otwock - Warszawa. Zespół wykona projekty i przystąpi do realizacji. Fachowcy przygotują teren, automatyczne nawodnienie, zewnętrzne oświetlenie. Do tego nawiozą odpowiedniej ziemi, nasadzą rośliny oraz założą trawnik. Poza tym na liście usług jest montaż ogrodzeń, układanie kostki brukowej oraz wycinka drzew nawet w trudno dostępnych miejscach.... więcej »

Dodano 21 maja 2022 07:17

👁 172 (0,23 dziennie)

Kraina Zieleni

Podskarpie 131a, Będzin (śląskie)

Samodzielne zakładanie trawników wymaga wiele pracy, wiedzy i czasu. Powierz to zadanie specjalistom i ciesz się gęstym, zielonym trawnikiem przez długie lata. Kraina Zieleni to profesjonalne projektowanie, urządzanie oraz pielęgnacja ogrodów na terenie całego Śląska. Trawniki i systemy automatycznego nawadniania ogrodu to nasza specjalność. Oprócz tego wykonujemy wszelkie niezbędne prace, które sprawią, że Twój zielony zakątek będzie piękny i zadbany. Zapraszamy do zapoznania z naszą pełną ofer ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2019 15:48

👁 558 (0,28 dziennie)

Gardenflow

usługi ogrodnicze

Kołłątaja 13, Szczecin (zachodniopomorskie)

Projektowanie ogrodów, placów zabaw, podwórek, zieleni osiedlowej, zieleńców, skwerów, parków, obiektów sportu i rekreacji, terenów zieleni przy obiektach użyteczności publicznej. Usługi dla firm, biur projektowych, pracowni architektonicznych, deweloperów oraz instytucji publicznych: inwentaryzacje zieleni, inwentaryzacje dendrologiczne, zezwolenia na wycinki drzew, nasadzenia kompensacyjne.... więcej »

Dodano 25 grudnia 2020 12:42

👁 231 (0,18 dziennie)

Ogrody Grass

Usługi ogrodnicze - ogrodygrass.pl

Ogrodowa 1a/33, Józefów (powiat otwocki) (mazowieckie)

Kontakt z naturą daje człowiekowi spokój i poprawia nastrój, a właśnie tego brakuje najbardziej współczesnemu światowi. A czy może być lepsze miejsce do odzyskania równowagi niż relaks we własnym ogrodzie? Myślimy, że nie i dlatego oferujemy Państwu usługę pielęgnacja ogrodów warszawa. Wykonujemy specjalistyczne prace ogrodowe, koszenie trawy, zakładanie ogrodów od podstaw, nawadnianie ogrodów i nasadzanie roślin. Ogrody Grass warszawa to gwarancja najwyższej jakości wykonania przez zespół profe ...... więcej »

Dodano 2 lutego 2022 14:11

👁 211 (0,24 dziennie)

Projektowanie ogrodów M. Werhun-Popiołek

Zachodnia 9, Konin (wielkopolskie)

Przy projektowaniu ogrodów przydomowych czy zieleni miejskiej ważny jest doświadczony architekt, który będzie wiedział, jak dobrze zaprojektować przestrzeń uwzględniając wiele ważnych czynników. Jeżeli szukasz takiego architekta, warto skorzystać z usług Pani architekt Małgorzaty Werhun-Popiołek. Jest to bardzo doświadczony i ceniony w branży architekt. Pani architekt ma wykształcenie zdobyte w wielu kierunkach i cieszy się wieloma referencjami. Na swoim koncie ma liczne projekty i realizacje og ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2019 14:35

👁 198 (0,12 dziennie)

Projektowanie ogrodów - PM GARDEN PIOTR DĄBROWSKI

ul. Powstańców Śląskich, nr 6, lok. 28, Zgierz (łódzkie)

Każdy, kto dysponuje kawałkiem prywatnej ziemi potrzebowałbym posiadać uporządkowany oraz bezpieczny ogród. Nie każdy niemniej jednak ma wiedzę czy czas, żeby zająć się kreacją projektu bądź też pracami nad jego budową. PM Garden Łódź jest w stanie zapewnić nam taki ogród, jaki sobie możemy wymarzyć. Bez kłopotu są oni w stanie spełnić nasze wyczekiwania, które mogą dotyczyć wielu rzeczy, choćby być połączone z kosztami, wykorzystaniem materiałów, czy generalnie kompletnego projektu danego ogrod ...... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2022 06:33

👁 155 (0,23 dziennie)