Dodaj firmę Zaloguj się

 

Edu Sukces Sp. z o.o.

Bydgoszcz

📞 🌐 📧

20 grudnia 2021 16:00
👁 105 (0,11 dziennie)

Firma Edu Sukces Sp. z o.o. Bydgoszcz

Edu Sukces Sp. z o.o.

KONTAKT

Edu Sukces Sp. z o.o.

Grzymały-Siedleckiego 31 lok. 25
85-868 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
MAPA
O NAS

EDU SUKCES to firma oferująca profesjonalne wsparcie w zakresie nadzoru pedagogicznego. Pomagamy na różnych etapach funkcjonowania placówki również w trakcie jej otwierania. Opracowaliśmy specjalistyczne wzory dokumentacji do prowadzenia przedszkola lub szkoły. Oferujemy różnorodne szkolenia dla kadry oraz pełne wsparcie dla dyrektorów i organów prowadzących. Elastycznie podchodzimy do współpracy i dopasowujemy jej zakres do indywidualnych potrzeb klientów. Dla nauczycieli przygotowaliśmy dedykowane e-kursy w zależności od stopnia awansu zawodowego. Dla uczniów mamy szczególną ofertę specjalnych zajęć edukacyjnych z chemii. Oferujemy wsparcie dla rodziców poprzez konsultacje i terapie psychologiczne. Zapraszamy do współpracy. edusukces.com

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Edu Sukces Sp. z o.o. Bydgoszcz
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-LOGOPEDYCZNE MAVICUS S.C.

Łagiewnicka 54/56, Łódź (łódzkie)

Centrum Psychologiczno-Logopedyczne "Mavicus" istnieje po to, aby wspomagać w rozwoju najmłodszych, pomagać rodzicom w codziennych trudnościach, a także udzielać wsparcia dzieciom i dorosłym w radzeniu sobie z problemami oraz odnajdywaniu siebie. To realizacja zawodowych marzeń dwóch przyjaciółek, które je założyły i skutecznie zarządzają przy wsparciu wielu kompetentnych specjalistów. Od 1997 roku zajmujemy się diagnozą i terapią psychologiczną, logopedyczną, neurologopedyczną, pedagogiczną, in ...... więcej »

Dodano 1 marca 2024 17:35

👁 39

Centrum Diagnozy i Terapii Synapsa

Wojska Polskiego 11B lok. 5, Lębork (pomorskie)

Centrum Diagnozy i Terapii Synapsa znajduje się w Lęborku i świadczy wszechstronną pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Prowadzimy szeroki zakres terapii i wsparcia dla dzieci z różnego rodzaju trudnościami emocjonalnymi, zachowawczymi i językowymi. Specjalizujemy się w obszarach specyficznych trudności w uczeniu się oraz całkowitym zakresie zaburzeń rozwojowych, w tym autyzmie i zespole Aspergera, stosując międzynarodowe standardy (ADOS-2, ADI-R). Świadczymy pomoc dla dzieci i młodzieży przeżywaj ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2023 10:12

👁 35

Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska

ul. Studencka 6/9, Kraków (małopolskie)

Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska to miejsce, gdzie można skorzystać z pomocy i terapii psychologicznej. Jeżeli poszukujesz dobrego psychologa lub dobrego psychoterapeuty, zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez Gabinet Psychologiczny Anny Krzysztofowicz-Wesołowskiej. Proponowana jest profesjonalna psychoterapia i terapia psychologiczna. Doświadczony psycholog i terapeuta – Anna Krzysztofowicz-Wesołowska zajmuje się m.in. leczeniem nerwic, depresji, kryzysu emocjonalnego, za ...... więcej »

Dodano 2 maja 2016 20:14

👁 2232 (0,75 dziennie)

CPP - Poradnia Psychologiczna

Centrum Pomocy Profesjonalnej

Al. Jana Pawła II 80 lok 129, Warszawa (mazowieckie)

Gwarantujemy usługi wykonywane zarówno kompetentnie a za jednym zamachem przekrojowo w ramach wykonywania leczenia psychologicznego, psychiatrycznego. Nasz ośrodek pozwala na zapewnienie spełnienia poszczególnych usług w ramach dopasowanych rozwiązań terapeutycznych. Równolegle posiadamy zespół kompetentnych terapeutów oraz lekarzy psychiatrów, którzy mają kwalifikacje zdobywane w ramach zarazem międzynarodowych konferencji oraz spotkań. Pozwala to na zagwarantowanie wykonywania pojedynczych te ...... więcej »

Dodano 31 maja 2017 10:51

👁 1287 (0,5 dziennie)

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM

Poradnie Psychologiczne

ul. Kościuszki, Toruń (kujawsko-pomorskie)

CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM oferuje pomoc dla:
dorosłych
dzieci i młodzieży... więcej »

Dodano 22 lipca 2013 10:10

👁 2697 (0,68 dziennie)

Instytut Wspierania Rozwoju

Żwirki i Wigury 31/2, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, terapeutów i coachów z Krakowa, którzy połączyli swoje siły, aby zapewnić kompleksowe wsparcie osobom potrzebującym. Oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię, coaching i warsztaty rozwojowe w Krakowie i online. Prowadzimy szkolenia psychoedukacyjne dla firm i szkół z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji, zdrowia psychicznego i samoakceptacji. Jeśli szukasz psychologa, terapeuty, coacha lub chcesz wziąć udział w warsztatach rozwoj ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2023 14:13

👁 42

EmocJa Fundacja Rozwoju Świadomości Emocjonalnej

Juranda 7, Lublin (lubelskie)

Fundacja EmocJa to organizacja z siedzibą w Lublinie, która dedykuje swoje działania dzieciom, rodzicom, opiekunom oraz nauczycielom. Nasza misja skupia się na propagowaniu wiedzy o emocjach, ich roli i znaczeniu w codziennym życiu. Jesteśmy przekonani, że świadomość emocjonalna stanowi klucz do osiągnięcia równowagi, szczęścia i pełnego rozwoju osobistego. Przygotowujemy różnorodne programy, warsztaty i kursy, które mają na celu wsparcie osób w różnym wieku – od dzieci po dorosłych – w rozwoju ...... więcej »

Dodano 3 listopada 2023 11:54

👁 36

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Katarzyna Stadejek

Gabinet psychoterapii

I Armii Wojska Polskiego, Lublin (lubelskie)

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Katarzyna Stadejek oferuje psychoterapię indywidualną, diagnozę i pomoc psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz szkolenia miękkie. Pomoc jest oferowana w następującym zakresie: depresja, myśli samobójcze, zespoły lękowe, wybuchy niekontrolowanych emocji, stres, przemęczenie, trudności adaptacyjne, strata, choroba, dolegliwości psychosomatyczne, trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Ponadto oferuję konsultacje i diagnozę psycholog ...... więcej »

Dodano 20 września 2012 12:57

👁 3220 (0,75 dziennie)

Poradnia psychologiczna dla dzieci Agata Brzezińska

Gabinet psychologiczno - terapeutyczny dla dzieci i młodzieży

ul. Poranna 41/3, Wrocław (dolnośląskie)

Potrzebujesz fachowej pomocy psychoterapeutycznej dla dziecka w mieście Wrocław? Zachęcamy do sprawdzenia oferty gabinetu psychoterapii dla dzieci prowadzonego przez doświadczoną panią psycholog Agatę Brzezińską. Terapia dzieci prowadzona jest przede wszystkim w zakresie wybuchowych zachowań, problemów emocjonalnych, zbyt dużej potrzeby ruchu albo trudności w edukacji.... więcej »

Dodano 9 października 2017 10:21

👁 877 (0,36 dziennie)

Psychoazyl ośrodek psychoterapii i wsparcia rodziny

Ośrodek psychoterapii

Augusta Cieszkowskiego, 13, Łódź (łódzkie)

Ośrodek psychoterapii i wsparcia rodziny.
Ośrodek 'PsychoAzyl' udziela świadczeń: psychoterapii indywidualnej i grupowej (dorośli, dzieci); psychoterapii uzależnień; terapii Biofeedback EEG i Fizjologii, badań mini QEEG. Przeprowadzamy diagnostykę kwestionariuszami: osobowości, inteligencji, psychopatologii.

Zapraszamy do kontaktu (zadzwoń, napisz maila, skorzystaj z kalendarza online). Jeżeli nie masz pewności, zapraszamy na konsultację. Wspólnie zastanowimy się jakiego rodzaju pomoc jest Tobi ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2021 21:09

👁 181 (0,17 dziennie)