Dodaj firmę Zaloguj się

4 listopada 2019 13:57
👁 517 (0,31 dziennie)

Psycholog - Radosław Leszczyński

KONTAKT

Psycholog - Radosław Leszczyński

Strzelców Bytomskich 1/18
41-902 Bytom, śląskie
MAPA
O NAS

Prowadzimy w naszym gabinecie psychologicznym w Tychach konsultacje psychologiczne na najwyższym poziomie. Można w naszej klinice znaleźć doskonałych specjalistów psychologów w Tychach. Zawsze podchodzimy do naszego pacjenta w indywidualny sposób dokładnie i uważnie go słuchając. Staramy się wyjaśnić wszystkie kwestie związane jego postępowaniem oraz jak najlepiej poprowadzić daną osobę do rozwiązania problemu. Troszczymy się zawsze o naszych pacjentów, dlatego panuje u nas miła atmosfera. Zapraszamy do naszego gabinetu.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Psycholog - Radosław Leszczyński Bytom
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA RADOSŁAW LESZCZYŃSKI

Strzelców Bytomskich 1/18, Bytom (śląskie)

Borykasz się z trudną sytuacją życiową? Utraciłeś bliską Ci osobę i potrzebujesz pomocy? Umów się na konsultacje do psychologa Radosława Leszczyńskiego. Pan psycholog ma bardzo duże doświadczenie i posiada też szerokie kwalifikacje. Doświadczenie zdobyte zostało pracą w wielu różnych miejscach. Do psychologa można zgłosić się w sytuacji np.: ciężkiej choroby, rozwodu, śmierci bliskiej osoby, trudnej sytuacji rodzinnej. Pan psycholog pomaga dorosłym oraz młodzieży w różnych problemach. W ofercie: ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2021 12:00

👁 267 (0,22 dziennie)

Gabinet psychoterapii Pomocna dłoń

Kolejarzy 17/3, Jaworzno (śląskie)

Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną na Śląsku. Zajmuję się terapią dzieci, par oraz rodzin a także terapiami indywidualnymi. Oferuję fachową pomoc i wsparcie wynikające z wieloletniego doświadczenia. Mój gabinet psychologiczny wyróżnia się miłą atmosferą, dogodnymi terminami terapii oraz przyjaznymi cenami. Ponadto oferuję w pełni kompleksowe wsparcie obejmujące konsultację psychologiczną oraz terapię indywidualną dla dzieci, par, rodzin i młodzieży. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!... więcej »

Dodano 20 lipca 2021 10:39

👁 115 (0,11 dziennie)