Dodaj firmę Zaloguj się

 

TEN-DENT STOMATOLOGIA

Chorzów

📞 🌐 📧

20 stycznia 2017 12:11
👁 1283 (0,48 dziennie)

Firma TEN-DENT STOMATOLOGIA Chorzów

TEN-DENT STOMATOLOGIA

KONTAKT
MAPA
O NAS

Wykwalifikowani profesjonaliści pracujący w gabinecie medycznym TEN-DENT zapewnią Tobie i Twojemu dziecku kompleksową opiekę stomatologiczną.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.234.244.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
TEN-DENT STOMATOLOGIA Chorzów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Atria Med sp.z.o.o.

Centrum stomatologizne Atria

Staszica Stanisława 14, Siemianowice Śląskie (śląskie)

Zawsze cieszymy się z każdego klienta, mamy nadzieję, że wizyta u nas zostanie zapamiętana wyłącznie z pozytywnych stron! Staramy się we wszystkim zaspokoić potrzeby naszych klientów, np. w razie potrzeby przeprowadzimy leczenie stomatologiczne, leczenie kanałowe chorzów, licówki chorzów w znieczuleniu. Zgromadziliśmy zespół multidyscyplinarnych specjalistów, zainstalowaliśmy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, pracujemy na certyfikowanych materiałach wysokiej jakości. Jeśli wię ...... więcej »

Dodano 13 października 2021 10:36

👁 140 (0,15 dziennie)

TEN-DENT STOMATOLOGIA

J. Ryszki, Chorzów (śląskie)

Jesteśmy profesjonalną grupą lekarzy dentystów kierowanych przez dr Aleksandrę Janik, których połączyła pasja do wykonywanej pracy. Solidna firma to nasza firma, a dowodem na to jest stale rosnąca liczba leczonych pacjentów. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, włączając stomatologię estetyczną i ortodoncję, jednakże naszą specjalnością jest leczenie protetyczne. Do bezpośredniej dyspozycji naszych pacjentów zapewniamy zespół wysoko wykwalifikowanych techników dentystycznych Laborato ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2015 11:58

👁 1553 (0,46 dziennie)

Centrum Stomatologiczne Atria

Hajducka 15, Chorzów (śląskie)

Czy boisz się wizyty u lekarza stomatologa, a szczególnie leczenia kanałowego? Zupełnie niepotrzebnie. W Centrum Stomatologicznym Atria w Chorzowie zadbamy u twój spokój i komfort. Sprawdź wszystkie nasze usługi wpisując w wyszukiwarkę frazę „dentysta Chorzów Atria” lub „Atria Chorzów”. Możesz także przyjść osobiście do naszego Centrum Stomatologicznego Atria w Chorzowie. Nie zwlekaj i zajrzyj do nas już dzisiaj. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji na temat leczenia stomatologiczne ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2021 12:49

👁 153 (0,16 dziennie)

Mildent Stomatolog Chorzów

Stomatolog Chorzów

ul. 3 Maja 125 L-1, Chorzów (śląskie)

W trosce o Twój zdrowy i piękny uśmiech powstała klinika Mildent z Chorzowa. Stomatolog Chorzów - uśmiechaj się zdrowo to nasze główne motto centrum stomatologicznego. Profesjonalizm zatrudnionych lekarzy stomatologów w naszej klinice, panująca miła i przyjazna atmosfera sprawiają właściwie, że nawet Twoja pierwsza wizyta w naszym Centrum Stomatologii jest przyjemna i bezbolesna. Odwiedzając nasz gabinet nasi pacjencji wracają bez najmniejszych oporów czy obaw o bolesne leczenie. Nadrzędnym cel ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2020 13:20

👁 175 (0,12 dziennie)

NOWICKI GABINET

Władysława Truchana 30/2, Chorzów (śląskie)

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to Twoje marzenie? Umów się na wizytę do mojego gabinetu stomatologicznego, a mogę Ci pomóc. Jestem stomatologiem z dużym doświadczeniem i profesjonalnie wykonuje usługi stomatologiczne. Moje specjalności to m.in: chirurgia stomatologiczna, periodontologia, implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna. Dzięki posiadanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, pomogę Ci spełnić marzenia o pięknym uśmiechu. Zapewniam komfortowe warunki, dbam o standardy higieny i zapew ...... więcej »

Dodano 12 października 2018 12:59

👁 596 (0,29 dziennie)

ATRIA

Hajducka 15, Chorzów (śląskie)

Solidny oraz wykwalifikowany personel medyczny, wspomagany przez doskonały asystentów to nasze największe atuty. Nasz gabinet to dentysta z Chorzowa, do którego bardzo chętnie wracają klienci. Cieszymy się bardzo dużym uznaniem oraz pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Stawiając na nas w jednym miejscu możesz otrzymać profesjonalne usługi medyczne, takie jak chociażby stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, protetyka oraz implantologia. Szeroki wybór usług medycznych na najwyższym p ...... więcej »

Dodano 7 marca 2023 09:47

👁 140 (0,34 dziennie)