Dodaj firmę Zaloguj się

 

Systemy oświetleniowe

BPE Lighting S.C.

Gdańsk

📞 🌐 📧

13 stycznia 2021 10:09
👁 137 (0,11 dziennie)

Firma BPE Lighting S.C. Gdańsk

BPE Lighting S.C.

Systemy oświetleniowe

KONTAKT

BPE Lighting S.C.

Systemy oświetleniowe

ul. Kopernika 16
80-208 Gdańsk, pomorskie

NIP: 9571096908

MAPA
O NAS

BPE Lighting to firma specjalizujące się w branży elektrycznej. Świadczy takie usługi jak: ekspertyzy i szkolenia Atex, leasing opraw oświetleniowych, projekty elektryczne, tworzy dokument zabezpieczenia przed wybuchem oraz specjalizuje się w montażu instalacji elektrycznych. W ofercie firmy znajdą Państwo różne oprawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
BPE Lighting S.C. Gdańsk
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Nowaled ILL Sp. z o.o

Nowaled

ul. Leśna 3, Stanowice, Wrocław (dolnośląskie)

Dzięki zautomatyzowanemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dobrze wykfalifikowanym inżynierom i projektantom możemy tworzyć najlepszej jakości oprawy oświetleniowe LED, które sprawdzą się świetnie w Twojej hali produkcyjnej, czy na magazynie albo w mieście. Poznaj naszą ofertę i dobierz nowoczesne oświetlenie do swoich potrzeb.
Jesteśmy liderem na rynku w dziedzinie oświetlenia LED.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2019 18:01

👁 280 (0,15 dziennie)

Good Energy Marek Tomczewski

Oświetlenie LED

3-go Maja 23/3, Bielsko-Biała (śląskie)

Good Energy realizuje projekty w zakresie efektywności energetycznej zapewniając optymalne rozwiązania oświetlenia poprzez dostarczenie rozwiązania, które pozwala zminimalizować koszty energii do 70% zachowując 100% dotychczasowego strumienia świetlnego.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2017 20:36
Aktualizacja 12 stycznia 2017 20:39

👁 2046 (0,75 dziennie)

El-Lux Instalacje Elektryczne

Tęczowa 57/103, Wrocław (dolnośląskie)

Firma „EL-LUX” specjalizuje się w realizacjach instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Nasza pełna oferta zawiera szereg możliwości: wykonanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach, wymiana instalacji elektrycznej w domach już zamieszkałych, montaż instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, produkcja rozdzielnic elektrycznych, modernizacja tablic elektrycznych, wykonanie instalacji alarmowych i monitoringu, montaż domofonów i video-domofonów, pomiary instalacji elektrycznych ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 14:07
Aktualizacja 5 stycznia 2022 13:22

👁 107 (0,12 dziennie)

LLS Grzegorz Palmer

Łokietka, Opole (opolskie)

Nasza firma zajmuje się specjalistycznymi usługami elektrycznymi. Proponujemy Państwu pomiary cykliczne oraz odbiorcze różnego typu budynków. Pomiarów dokonujemy w domach, warsztatach, lokalach biurowych, halach produkcyjnych, na stacjach paliw oraz placach budów. Posiadamy uprawnienia do wystawiania obowiązkowych świadectw energetycznych. Oprócz tego, zajmujemy się projektowaniem i także budowaniem profesjonalnych instalacji elektrycznych. Instalacje takie wykonujemy również na indywidualne zam ...... więcej »

Dodano 27 listopada 2013 13:56

👁 1846 (0,48 dziennie)

BPE Lighting

ul. Kopernika 16, Gdańsk (pomorskie)

BPE Lighting to firma specjalizujące się w branży elektrycznej. Świadczy takie usługi jak: ekspertyzy i szkolenia Atex, leasing opraw oświetleniowych, projekty elektryczne, tworzy dokument zabezpieczenia przed wybuchem oraz specjalizuje się w montażu instalacji elektrycznych. W ofercie firmy znajdą Państwo oprawy przeciwwybuchowe, oprawy przemysłowe, oprawy biurowe i architektoniczne, oprawy uliczne i parkowe, oprawy do wysypisk śmieci, oprawy do wodociągów, oprawy do zakładów komunalnych, opra ...... więcej »

Dodano 9 lipca 2020 08:21

👁 183 (0,13 dziennie)

Perfand Led

Ledowa 1, Trzebnica (dolnośląskie)

Siedziba firmy Perfand Led znajduje się w Trzebnicy w województwie dolnośląskim. Jesteśmy docenianym producentem opraw LED. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów inżynierii, projektantów, elektroników i elektryków, żeby zagwarantować naszym odbiorcom solidne i estetyczne artykuły wysokiej jakości. Oferowane oprawy mogą być używane w pomieszczeniach o trudnych warunkach pracy, w których używa się silnych detergentów bądź panuje wysoka temperatura. Mamy także lampy biurowe, przemysłowe i te d ...... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2021 07:36

👁 273 (0,24 dziennie)

Construco sp z o.o.

ul. Bukowińska 24A/18, Warszawa (mazowieckie)

Światło to symbol nadziei, to przeciwieństwo mroków ciemności. Wątki dotyczące światłości spotykamy w literaturze, religii i muzyce - już Bob Marley śpiewał o "rozświetleniu ciemności"... Sklep internetowy oswietlony.pl oferuje naświetlacze, oprawy przemysłowe oraz panele, wykorzystujące energooszczędne oświetlenie LED. Posiadamy szeroki wybór lamp biurkowych, ogrodowych i wiszących, zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych. W asortymencie można znaleźć również najwyższej jakości żarówki i świ ...... więcej »

Dodano 15 grudnia 2021 22:16

👁 257 (0,28 dziennie)

Kw Elektro Sp z o.o.

Słowackiego 55/1, Poznań (wielkopolskie)

Prezentujemy Państwu ofertę firmy Kw Elektro z siedzibą w Poznaniu. Zajmujemy się profesjonalną obsługą instalacji elektrycznych. Oferujemy usługi planowania, montażu, jak również napraw i audyty energetyczne. W trosce o jakość wykonywanych prac zatrudniamy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych elektryków oraz instalatorów. Funkcjonujemy zgodnie z aktualnymi przepisami i przestrzegamy wszystkich norm bezpieczeństwa. Można nam powierzyć montaż domofonów, alarmu, bram automatycznych, telefoni ...... więcej »

Dodano 12 lipca 2021 10:20

👁 117 (0,11 dziennie)

Oświetlenie akcentujące - Lena Lighting

Kórnicka 52, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Lena Lighting od 1989 roku oferuje oświetlenie ledowe o wysokiej jakości. Na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych jesteśmy od 2005 roku jako polski producent. Lena Lighting jest specjalistą w branży, ponieważ korzystamy z wiedzy naukowców oraz rozwiniętej technologii. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces powstawania lamp i systemów oświetleniowych LED: projekt, konstrukcję, testy i produkcję. Oferta zawiera między innymi oświetlenie architektoniczne, przemysłowe oraz drogowe. Posiadamy ...... więcej »

Dodano 24 marca 2020 08:00
Aktualizacja 24 marca 2020 08:01

👁 490 (0,32 dziennie)

EL-KAKA

Elektryk

krasickiego 4/8, Oświęcim (małopolskie)

Nasze usługi skupiają się głównie na wykonywaniu i modernizacji sieci elektrycznych. Poniżej przedstawiamy Państwu pełen zakres naszej oferty:montaż instalacji elektrycznych (I- oraz III-fazowych),budowa przyłączy energetycznych,montaż urządzeń RTV i AGD,montaż różnego typu rozdzielnic zasilających,instalacje oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,instalacje antenowe TV i SAT,instalacje domofonowe i videodomofonowe... więcej »

Dodano 26 grudnia 2019 13:29

👁 366 (0,22 dziennie)