Dodaj firmę Zaloguj się

 

Kontenery - sprzedaż, wynajem, transport i przebudowa

Transplanner sp. z o.o.

Banino Gdańsk

📞 🌐 📧

30 października 2019 12:36
👁 321 (0,19 dziennie)

Firma Transplanner sp. z o.o. Gdańsk

Transplanner sp. z o.o.

Kontenery - sprzedaż, wynajem, transport i przebudowa

KONTAKT

Transplanner sp. z o.o.

Kontenery - sprzedaż, wynajem, transport i przebudowa

Pszenna 112 A
80-297 Banino, Gdańsk, pomorskie
MAPA
O NAS

Realizacja zleceń transportowych to jedna z podstawowych usług jakie świadczymy. W krótkim okresie od rozpoczęcia działalności Transplanner będzie dysponował największym na polskim rynku taborem przystosowanym do przewozu kontenerów morskich. Cechy jakimi budujemy zaufanie klientów to: terminowość, bezawaryjność, elastyczność, innowacyjność i rozsądna cena. Drugim, lecz równie istotnym aspektem naszej działalności jest sprzedaż i wynajem wszelkiego rodzaju kontenerów. Dostarczamy naszym klientom zarówno najbardziej klasyczne modele kontenerów morskich, których zastosowaniem jest transport oraz magazynowanie, jak i całą paletę rozwiązań biurowych – od pojedynczych egzemplarzy po całe budynki socjalne.

OFERTA
Sprzedaż kontenerów

Sprzedaż kontenerów to jedna z podstawowychusług naszej firmy. Transplanner dostarcza swoim klientom kontenery wszystkich dostępnych na rynku typów. Typy kontenerów: 20’DV, 40’DV, 40’HC, 40’HCPW, 45’PW, 45’HCPW. Każda działalność wymaga przestrzeni. Dostarczone przez Nas kontenery służą jako magazyny podręczne. Jest to idealne rozwiązanie do składowania części samochodowych, asortymentu budowlanego, tworzyw sztucznych, transportu materiałów drobnicowych i/lub transportu morskiego.

Transport kontenerów

Transport kontenerów do dowolnego miejsca w Polsce i Europie. Musisz dostarczyć ładunek w głąb Polski lub poza granicę naszego kraju? Możesz na nas liczyć, bo miejsca załadunków i rozładunków oraz większe ilości zlecanych nam transportów nie stanowią problemu!

Zapewniamy transport do dowolnego miejsca w Europie, z czego Polska i pozostałe kraje Unii Europejskiej stanowią główny kierunek obsługi. Oferujemy Ci transport kontenerów standardowych oraz chłodniczych. Każdej wielkości i każdego typu (20DC, 40DC, 40HC, 45HCPW, 20RF, 40HCRF, 45HCRF) w każdej ilości!

Wynajem kontenerów

Wynajem kontenerów jest rozwiązaniem dedykowanym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie elastyczność oraz przewidywalność. Nie we wszystkich projektach jesteśmy w stanie przewidzieć długość okresu, w którym będziemy potrzebowali zaplecza kontenerowego. W takich przypadkach najwygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość wynajmu kontenerów. Wynajem możliwy jest na czas określony z opcją przedłużenia okresu najmu w razie potrzeby lub wykupu kontenera po okresie najmu.

Przebudowa kontenerów, modyfikacje, przeróbki kontenerów morskich i biurowych

Przebudowa kontenerów jest naszą specjalnością. Posiadamy kompleksowe zaplecze techniczne do profesjonalnej obsługi tego typu zleceń: warsztaty ślusarskie, stolarskie, mechaniczne i lakiernię. Dysponujemy własnym sprzętem i doświadczoną kadrą specjalistów. Poza klasycznymi kontenerami magazynowymi oraz biurowymi dostarczamy naszym klientom kontenery „szyte na miarę”. Malujemy kontenery na dowolny kolor z palety RAL, montujemy stolarkę okienną w wersji podstawowej jak i w formie dużych przeszkleń tworzących witryny kontenerów handlowych.

Usługi depotowe w Gdańsku

Oferujemy usługi depotowe w Gdańsku (bliskość portów morskich w Gdyni i Gdańsku) oraz Warszawie. W naszych depotach klienci mogą składować i przechowywać kontenery. Wykonujemy też pełny serwis kontenerowy. Dzięki zapleczu technicznemu oferujemy również usługi przekładek (handling) oraz montaż flexitanków. Dzięki temu w każdej chwili możemy osiągać dla naszych klientów optymalne rezultaty.
OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Transplanner sp. z o.o. Gdańsk
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kontener biurowy

Kontener biurowy z płyty warstwowej

Centralna 265, Orzesze (śląskie)

Oferujemy wykonanie konstrukcji z płyty warstwowej.... więcej »

Dodano 1 września 2017 08:30

👁 793 (0,32 dziennie)

WARS-SPED Spedycja Międzynarodowa i Krajowa

Transport kontenerowy

ul. Ratuszowa, Warszawa (mazowieckie)

Znaczącą gałęzią transportu jest transport kontenerów. Mogłoby się wydawać, że jest to zadanie łatwe, jednak nic bardziej mylnego. Dlatego też zadania takie należy zlecać prawdziwym specjalistom. Tylko dobrze wykwalifikowane osoby podołają trudom związanym z transportem. Nasza firma – WARS-SPED oferuje państwu w pełni profesjonalne usługi z zakresu transportu kontenerów. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy, dlatego też warto korzystać z naszej oferty. Specjalizujemy się zarówno transportem lądowy ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2015 09:07

👁 904 (0,28 dziennie)

Polkont sp. z o.o.

Polkont

Parowcowa 18, Warszawa (mazowieckie)

Zakład Kontenery Magazynowe zajmuje się dostarczaniem kontenerów. Posiada siedzibę w Warszawie, ale dzięki posiadaniu specjalistycznej floty samochodów dostawczych, jest w stanie dotransportować obiekt w każde miejsce w kraju. Kontenery mogą też zostać polakierowane. Firma wykonuje dodatkowo usługi czyszczenia kontenerów. Dzięki fachowym dźwigom może też dokonać rozładunku. Zapraszamy na stronę internetową firmy Kontenery Magazynowe po szczegóły asortymentu. Wybierzcie nas Państwo, jeżeli potrze ...... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2017 09:14

👁 782 (0,31 dziennie)

Fornal Polska Sp. z o.o.

Dehnelów 40, Czeladź (śląskie)

Fornal Polska to firma specjalizująca się w produkcji i montażu żurawi hydraulicznych oraz systemów kontenerowych, przeznaczonych do samodzielnego montażu lub instalacji na podwoziach samochodów ciężarowych. Od 2003 roku nie tylko dostarczamy żurawie i systemy kontenerowe, lecz również przeprowadzamy konserwacje poddozorowe tych urządzeń ściśle z przepisami UDT. Świadczymy szeroki zakres usług obejmujący naprawy bieżące, remonty kapitalne, konserwacje poddozorowe, przygotowanie urządzeń do odbio ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2023 11:41

👁 39

Gruzar

Wywóż gruzu Warszawa

Nagodziców 3, Warszawa (mazowieckie)

Polem naszego działania jest przede wszystkim wywóz gruzu i innych odpadów. Korzystamy w tym celu z różnych kontenerów na gruz w wielu rozmiarach oraz worków Big Bag. Efektywnie, od ręki, bezproblemowo ustawimy kontenery na gruz czy kontener na śmieci we wskazane przez Klienta miejsce w Warszawie. Posiadamy wiele modeli kontenerów, a nasi pracownicy doradzą jak wybrać najlepszy rozmiar do Państwa potrzeb i konkretnego zlecenia. Oferujemy modele kontenerów o pojemności: 2m3, 5m3, 7m3 i 15m3. Znaj ...... więcej »

Dodano 1 lutego 2021 11:42

👁 1526 (1,24 dziennie)

BplusL Polska Sp. z o.o.

Spacerowa 3, Kornice, Racibórz (śląskie)

Potrzebujesz kontenera biurowego dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą BplusL. Jest to firma dostarczająca kontenery na terenie całej Polski. Firma oferuje kontenery m.in dla branży przemysłowej i budowlanej a wśród nich są kontenery: biurowe, sanitarne, magazynowe, modułowe, na eventy, kontenery szatnie. Kontenery projektowane są według indywidualnych potrzeb i „szyte na miarę” klienta. Doradcy firmy pomagają w wyborze odpowiednich rozwiązań i produktów i co ważne kontenery powstają w tempie ...... więcej »

Dodano 5 października 2023 09:16

👁 48

Wywóz gruzu Gdynia – WGG

Mściwoja 4, Gdynia (pomorskie)

WGG to godna zaufania firma specjalizująca się w wywozie gruzu z Gdyni, oferująca szeroki wybór kontenerów na odpady budowlane. Dzięki naszej elastycznej ofercie, możemy dostosować się do wszelkich potrzeb naszych klientów - od małych prac remontowych po duże projekty wyburzeniowe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Nasza siła tkwi w zrozumieniu i dostosowaniu oferty do specyficznych wymagań każdego klienta. Dodatkowo, nasze doświadczenie umożliwia nam obsługę wiel ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2023 13:53

👁 34

Skip-recykling

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci

Gdyńska 54; 61-016 Poznań, Poznań (wielkopolskie)

Korzystając z oferty firmy zyskujesz gwarancje taniej, prostej i szybkiej usługi, która pomoże pozbyć się zalegającego gruzu, odpadów, śmieci i ziemi. Firma Skip Recykling oferuje swoje usługi na terenie Poznania i pobliskich gmin.

W ofercie firmy znajdują się:

- specjalistyczne kontenery na gruz
- kontenery na śmieci
- kontenery na odpady wszelkiego rodzaju.
Proponujemy skorzystać z naszej oferty, w której znajduje się:

- fachowy wywóz gruzu
- wywóz śmieci
- wywóz ziemi
- wywóz odpadów... więcej »

Dodano 11 maja 2018 08:44

👁 699 (0,31 dziennie)

Sardaw - wywóz gruzu, odpadów budowlanych Gdańsk, Sopot

Litewska 12, Gdańsk (pomorskie)

Oferujemy:
-kontenery na gruz i odpady budowlane
-worki na gruz
-big bagi
Zajmujemy się także wywozem gruzu, od postawienia kontenera do jego odwiezienia do legalnego punktu składowiska odpadów. Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Pruszczu Gdańskiego.... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2021 13:27
Aktualizacja 21 kwietnia 2021 13:28

👁 220 (0,19 dziennie)

Luskar

Luskar Transport hds kraków

ul. Płk. Dąbka, Kraków (małopolskie)

Luskar to doświadczone, funkcjonujące na rynku od ponad 20 lat, przedsiębiorstwo z Krakowa, które wyspecjalizowało się w sprzedaży i dostawach artykułów oraz narzędzi niezbędnych do budowy domów, mieszkań, biur i innego typu budowli. Firma prowadzi kilka magazynów budowlanych, gdzie zainteresowani mogą dostać każdy, wymagany do realizacji zaplanowanych prac, produkt: cegły, pustaki, beton komórkowy, nadproża, bramy, ogrodzenia, materiały izolacyjne, zaprawy, tynki, farby, dachówki, okna i wiele, ...... więcej »

Dodano 4 kwietnia 2013 16:47

👁 3009 (0,74 dziennie)