Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

5 sierpnia 2019 12:41
👁 357 (0,24 dziennie)

Certis

Kancelaria Prawna

KONTAKT
MAPA
O NAS

Certis to kancelaria działająca na obszarze Trójmiasta oraz okolic. Specjalizujemy się np. w prawie cywilnym bądź rodzinnym. Oferujemy także kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców. Nasi klienci mają pewność, że uzyskają profesjonalną i rzetelną pomoc. Posiadamy duże doświadczenie, jak też wiedzę, konieczne do pracy z Państwem. Nie udostępniamy stałego cennika obsługi, bo każda sprawa traktowana jest indywidualnie i wymaga różnego zakresu prac. Zapraszamy na naszą firm

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Certis Gdynia
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Adwokat Paulina Bukryj-Stoś - Lublin-Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka

Kołłątaja 6/6a, Lublin (lubelskie)

Adwokat specjalizujący się w prawie cywilnym, w tym obsłudze prawnej firm z Lublina i okolic, rozwodach, spadkach, nieruchomościach. Zapraszamy do kontaktu!... więcej »

Dodano 28 września 2017 08:39

👁 1021 (0,47 dziennie)

Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandra Paluch-Gęgała

Adwokat w Krakowie

Krzemionki 24/7, Kraków (małopolskie)

Adwokat Aleksandra Paluch-Gęgała świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Udziela porad prawnych, sporządza projekty umów i negocjuje je z partnerami handlowymi. Zapewnia bezpieczne funkcjonowanie podmiotom gospodarczym. Udziela wsparcia prawnego w trudnych życiowych sprawach.... więcej »

Dodano 3 listopada 2018 12:06
Aktualizacja 3 listopada 2018 12:19

👁 1405 (0,79 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego - Piotr Kłodziński

ul. Wronia 45/175, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego - Piotr Kłodziński to miejsce, w którym pomocy może szukać każda firma, a także osoba indywidualna borykająca się z problemami prawnymi. Obszar działalności to: obsługa prawna firm, umowy najmu, negocjacje biznesowe, prawo farmaceutyczne, prawo pracy, prawo rodzinne oraz sprawy cywilne. Możesz mi zaufać - dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczę usług na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, to nie zwlekaj dłużej. Skontaktuj się ze mną, a ja zajmę s ...... więcej »

Dodano 16 lipca 2022 21:15

👁 128 (0,3 dziennie)

Kancelaria Prawna Mohylak

10 Lutego 25/5, Gdynia (pomorskie)

Masz problem, który może rozwiązać tylko adwokat Gdansk? W takiej sytuacji może zainteresuje Cię Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcowie Prawni? Nasi adwokaci gwarantują szerokie spektrum specjalizacji i spore doświadczenie (dzięki doświadczeniu nie ma problemu z kompleksową obsługą wszystkich postępowań).... więcej »

Dodano 25 marca 2019 10:08

👁 350 (0,21 dziennie)

KLG Kancelaria Prawna

Zwycięstwa 41/1, Gliwice (śląskie)

KLG Kancelaria prawna to kancelaria prowadzona przez radcę prawnego Katarzynę Lebiedowicz-Grzankę. Oferowane przez kancelarię KLG usługi skierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria KLG zaprasza do kontaktu!... więcej »

Dodano 26 czerwca 2019 10:54

👁 454 (0,29 dziennie)

Radca Prawny Piotr Kłodziński - Obsługa Prawna

Wronia 45/175, Warszawa, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria radców prawnych Piotr Kłodziński od lat gwarantuje wysokiej jakości obsługę prawną firm, instytucji, a także osób fizycznych w obszarze w szczególności prawa farmaceutycznego, cywilnego, nieruchomości oraz prawa pracy. Profesjonalizujemy się się w planowaniu efektywnych metod rozwiązywania sporów oraz negocjacjach. Naszą misją jest gruntowne doradztwo prawne oraz wsparcie w tworzeniu prostych pism i umów.
... więcej »

Dodano 6 grudnia 2022 17:23

👁 32

Justyna Węgrzynowicz-Cichońska Kancelaria Adwokacka

JWC Kancelaria Adwokacka

Ariańska 4/14, Kraków (małopolskie)

Justyna Węgrzynowicz-Cichońska Kancelaria Adwokacka oferuję szeroko pojęte usługi prawnicze dla firm, osób fizycznych oraz jednostek administracji państwowej. Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową http://jwc-kancelaria.pl

Nasz adres:

Justyna Węgrzynowicz-Cichońska
Kancelaria Adwokacka

ul. Ariańska 4/14
31-505 Kraków

Tel. 501 192 189
biuro@jwc-kancelaria.pl... więcej »

Dodano 5 grudnia 2018 10:55

👁 611 (0,35 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Michał Sochański

Bodzentyńska 44a/6, Kielce (świętokrzyskie)

Sochański to kancelaria adwokacka z oddziałem w Kielcach, która pomaga w skutecznym dochodzeniu odszkodowań wszystkich typów. Adwokat analizuje potencjalną wysokość rekompensaty, dopełnia niezbędnych formalności, negocjuje z ubezpieczycielami. Kancelaria doradza najczęściej klientom indywidualnym oraz biznesowym poszukującym stabilnej obsługi prawnej. Inne specjalizacje to sprawy cywilne, sprawy karne, a także dział windykacji należności. Kancelaria działa zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.... więcej »

Dodano 2 października 2019 07:16

👁 189 (0,13 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Julia Kamińska-Kasjaniuk

Gorzelnicza, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszamy Państwa do naszej kancelarii adwokackiej Kamińska Kasjaniuk, która mieści się Warszawie. Pomożemy Państwu w postępowaniu sądowym oraz arbitrażu dla spółek. Prezentujemy podmiot na każdym etapie postępowania przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przeprowadzamy negocjacje w celu zawarcia umowy. Gwarantujemy fachowe traktowanie każdej sprawy.... więcej »

Dodano 16 października 2012 07:04

👁 2128 (0,53 dziennie)

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Lelewela 23/7, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Na rynku usług prawnych kancelaria Klisz i Wspólnicy jest w stanie zapewnić świadczenie usług zarówno dla klientów prywatnych oraz firmowych. Jesteśmy w stanie zapewnić usługi prawne począwszy od doradztwa prawnego, aż po prowadzenie spraw przed sądami. W naszej kancelarii prawnej poszczególne usługi prawne realizują specjaliści z poszczególnych dziedzin prawa.... więcej »

Dodano 30 marca 2020 04:57

👁 153 (0,12 dziennie)