Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Haerson

Gdynia

📞 🌐 📧

26 maja 2023 02:25
👁 41

Firma Haerson Gdynia

Haerson

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma Haerson to ekspert w dziedzinie profesjonalnych urządzeń czyszczących. Naszą specjalnością jest maszyna do czyszczenia podłóg, którą oferujemy w różnych wariantach. Jako autoryzowany dealer firmy Numatic oraz sprzedawca innych marek, zapewniamy klientom najwyższą jakość sprzętu i środków czyszczących. Potrafimy doradzić klientom w doborze odpowiedniego sprzętu!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Haerson Gdynia
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Haerson Bartosz Wiśniewski

Morska 232, Gdynia (pomorskie)

Działamy w całej Polsce, dostarczając naszym klientom nie tylko maszyny do czyszczenia podłóg, ale i całe spektrum innych urządzeń marki Numatic, takich jak odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
W Haerson jesteśmy również dostawcą profesjonalnych mopów i wózków do sprzątania. Oferujemy kompleksową obsługę, od doradztwa i sprzedaży, po serwis i naprawę urządzeń.... więcej »

Dodano 5 czerwca 2023 06:33

👁 32

HEUTE Service Sp. z o.o.

Wałowicka 19 A, Warszawa (mazowieckie)

Na stronie dostępnej pod adresem shinego.pl można znaleźć informacje na temat innowacyjnych maszyn do czyszczenia butów znanego producenta HEUTE. Tego rodzaju czyszczarki do obuwia można postawić w m.in. galeriach handlowych, lokalach usługowych czy dużych biurowcach. Pracownicy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego modelu maszyny do czyszczenia butów, która spełni potrzeby danego odbiorcy. Koszt wynajmu maszyn polerujących buty jest ustalany indywidualnie z każdym klientem.... więcej »

Dodano 16 września 2021 11:40

👁 121 (0,14 dziennie)

Pamech Technology

Czyszczenie suchym lodem

ul. Barbakan 2 lok. 6, Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma Pamech Technology poleca zainteresowanym Klientom swoją ofertę usługową. W niej możliwość zamówienia pracy jaką jest czyszczenie suchym lodem. Jest to proces czyszczenia o bardzo wysokiej skuteczności. Pozwala na pozbycie się między innymi pozostałości farb, tuszy, klejów, lakierów, , nagarów, tłuszczy, osadów przemysłowych, etykiet, resztek materiałów, przypaleń, pleśni i sadzy oraz wielu innych. Czyszczenie przy użyciu suchego lodu jest nie tylko skuteczne, ale i łatwe, bezinwazyjne i e ...... więcej »

Dodano 12 października 2021 07:58

👁 80