Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek

Smolnica Gliwice

📞 🌐 📧

24 listopada 2022 00:46
👁 42

Firma DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek Gliwice

DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek

KONTAKT

DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek

ul. Łęgowska 44
44-153 Smolnica, Gliwice, śląskie

NIP: 6262856610

MAPA
O NAS

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych realizacjach projektów z zakresu wykończenia wnętrz. Oferujemy naszym konsumentom aranżacje obiektów mieszkalnych, biur oraz przestrzeni użyteczności publicznej w nad wyraz korzystnych cenach. Korzystając z usług naszego portfolio usługowego, mogą Państwo mieć także pewność, że weźmiemy na siebie wszelkie obowiązki ściśle powiązane z załatwieniem niezbędnych formalności. Nasi przedstawiciele doprowadzą do szczęśliwego końca przedsięwzięcia, które wymagają dopełnienia procedur urzędowych, jak również - jeżeli tylko okaże się to konieczne - pozyskają oni pozwolenia na budowę. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
DKGRAM Architektura Dorota Kniażewska-Grajek Gliwice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Luxon Design

Urocza 2, Lublin (lubelskie)

Pomysłów na urządzenie mieszkania jest zapewne tyle, ile osób zabierających się za urządzanie. Niestety nie wszystkie nasze wizje powinny się urzeczywistnić. Czasami tak bardzo coś nam się spodoba, że tracimy zdrowy rozsądek i nie zauważamy, że dany wystrój nie ma zastosowania w naszej przestrzeni. Aby nie popełnić drogiej gafy, warto skorzystać z profesjonalnych usług, jakimi jest projektowanie wnętrz w Lublinie. Projektant fachowym okiem oceni, czy nasz pomysł ma szansę na realizacje czy lepie ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2016 11:08

👁 3129 (1,33 dziennie)

Efekt

Sufity podwieszane Łódź

Chopina 26, Łódź (łódzkie)

Efekt to Łódzka firma oferująca swoim klientom działalność z zakresu projektowania wnętrz, remontów oraz prac wykończeniowych. Jako firma efekt świadczymy usługi od 2005 toku. Przez 10 lat istnienia udało nam się zdobyć zaufanie klientów i renomę na rynku łódzkich wykonczeń mieszkań. Jedną z naszych specjalizacji jest wykonawstwo podwieszanych sufitów. Zlecenia przyjmujemy głównie z okolic Łodzi oraz Piotrkowa Trybunalskiego, jednakże nie wykluczamy współpracy z inwestorami i osobami prywatnymi ...... więcej »

Dodano 26 kwietnia 2017 14:20

👁 777 (0,35 dziennie)

Marta Wanat Projektowanie Wnętrz

ul. Leśna 160, Skawina (małopolskie)

Magda Wanat Projektowanie Wnętrz zajmuje się projektowaniem i aranżacją komfortowych wnętrz dla domów, mieszkań i lokali. Zgodnie z wartościami firmy działającej w Krakowie, projektowanie wnętrz odbywa się z wyjątkową starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie elementy strukturalne mieszkań muszą spełniać wymagania jakościowe, a każdy przedmiot współgrać z koncepcją stylistyczną całości. Decydujące znaczenie ma opinia klienta, który może ingerować w projekt na każdym jego etapie ...... więcej »

Dodano 28 stycznia 2020 11:01

👁 171 (0,14 dziennie)

WŁODARCZYK PROJEKT ARCHITEKTONICZNE BIURO PROJEKTOWE ARCHITEKT JAROSŁAW WŁODARCZYK

Armii Krajowej 11, Sieradz (łódzkie)

Architektoniczne Biuro Projektowe Włodarczyk Projekt oferuje projekty prywatnych domów, willi oraz luksusowych rezydencji. Klienci mogą liczyć na indywidualne projekty, które będą dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Co istotne, opisywane biuro zostało założone w 1992 roku, a więc może pochwalić się dużym doświadczeniem. Firma prowadzi działalność na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 14 lipca 2022 10:47

👁 103 (0,32 dziennie)

Architektura wnętrz M99 Design

Projektowanie wnętrz

ul. Świerkowa 10, Pasieka, Miastko (pomorskie)

Architektura wnętrz M99 Design świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz. W ofercie znajdują się między innymi projekty kuchni oraz mebli i zabudowy meblowej. Firma oferuje również projekty online.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2020 15:00

👁 207 (0,23 dziennie)

Baar

Biuro architektoniczne

ul. Pułaskiego 17, Zabrze (śląskie)

Biuro architektoniczne Baar oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury, designu oraz urbanistyki.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą procesów projektowo-inwestycyjnych.... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2016 14:46

👁 1138 (0,44 dziennie)

Krzysztof Bentkowski

Firma projektowo budowlana

Palestrancka 7, Wieluń (łódzkie)

Dom i Styl to firma projektowo wykonawcza.

Zakres oferty projektowej
Projekty aranżacji mieszkania, domu lub lokalu, projekty budowlane budynków, projekty przebudowy i remontu Opinie techniczne budowlane, konstrukcyjne, ekspertyzy techniczne, projekty wyburzeń

Zakres usług budowlanych
Kompleksowe remonty domów jedno i wielorodzinnych, remonty obiektów zabytkowych np. zabudowy staromiejskiej w Warszawie
Remonty mieszkań w kamienicach i blokach w Warszawie. Adaptacje i remonty przychodni ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2021 17:42

👁 101 (0,19 dziennie)

Duszyńska Design

Księżycowa 55, Mosty, Gdańsk (pomorskie)

Pakiet Emerald oferowany przez projektantkę Duszyńska Design dopracowany może być do wszystkich naszych potrzeb. Płacimy za każdy metrów kwadratowy powierzchni, która ma być zmieniona na nową. W cenie otrzymujemy wizualizacje 2d oraz zestawienie materiałów. Do projektu wlicza się również stworzenie funkcjonalnego wnętrza i naniesienie uwag klienta. W ten sposób powstaje coś bardzo stylowego i modnego.... więcej »

Dodano 30 maja 2021 06:43

👁 81

Shwnętrza

Projektanci wnętrz

ul. 11 Listopada 60/62, Bielsko-Biała (śląskie)

SH Design to studio projektowe z ponad 25 letnim doświadczeniem. Oferta dotyczy projektowania i aranżacji przestrzenii mieszkalnych i komercyjnych. To właśnie innowacyjne podejście i propozycje szyte na miarę charakteryzują pracownię projektowania wnętrz SH Design. Kunszt i wiarygodność w połączeniu z wysoką jakością i praktycznością – takie są zamysły i wykończenia wnętrz SH Design. Biuro udostępnia kontakt telefoniczny, co pozwala zorientować się w szczegółach oferty z bliska. Kompetentni proj ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2021 10:53

👁 129 (0,23 dziennie)

Limit Form sp.z o.o

Biuro projektowe

Prosta 20, Warszawa (mazowieckie)

Oferując Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie proponujemy różne możliwości współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Kompleksowa oferta obejmuje każdy etap działań – od projektu po realizację.... więcej »

Dodano 2 marca 2023 13:06

👁 20