Dodaj firmę Zaloguj się

20 stycznia 2024 17:03
👁 33

FUNDACJA OCHRONY ŚRODOWISKA RECO

Usługi doradztwa dla firm w zakresie ochrony środowiska

KONTAKT

FUNDACJA OCHRONY ŚRODOWISKA RECO

Usługi doradztwa dla firm w zakresie ochrony środowiska

Okrężna 8
44-100 Gliwice, śląskie

NIP: 6312712452

MAPA
O NAS

Konsulting środowiskowy na najwyższym poziomie
RECO Tomasz Łuczak

Ekspert ds. ochrony środowiska z ponad 15 letnim doświadczeniem. Koordynator ponad 500 projektów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami oraz współautor wielu dokumentacji eksperckich.

Twórca działów ochrony środowiska w największych ogólnopolskich firmach doradczo-konsultingowych.

Koordynator najbardziej rozbudowanej sieci w Polsce najwyższej klasy ekspertów, specjalistów, audytorów, prawników oraz szkoleniowców z obszaru ochrony środowiska, gospodarki odpadami, zagadnień dotyczących śladu węglowego oraz gospodarki o obiegu zamkniętym.

Konsulting środowiskowy na najwyższym poziomie RECO Tomasz Łuczak Ekspert ds. ochrony środowiska z ponad 15 letnim doświadczeniem. Koordynator ponad 500 projektów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami oraz współautor wielu dokumentacji eksperckich. Twórca działów ochrony środowiska w największych ogólnopolskich firmach doradczo-konsultingowych. Koordynator najbardziej rozbudowanej sieci w Polsce najwyższej klasy ekspertów, specjalistów, audytorów, prawników oraz szkoleniowców z obszaru ochrony środowiska, gospodarki odpadami, zagadnień dotyczących śladu węglowego oraz gospodarki o obiegu zamkniętym.

OFERTA
Przygotujemy wszelką niezbędną dokumentację oraz zajmiemy się obsługą komunikacji z administracją publiczną. Dzięki temu unikniesz kosztownych i czasochłonnych błędów a za to skupisz się na rozwoju swojego biznesu.
OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FUNDACJA OCHRONY ŚRODOWISKA RECO Gliwice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kasza Elektrotechnik Sp. z o.o.

Dębrznik 37, Dębrznik, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Kasza Elektrotechnik z siedzibą w Dębrzniku w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych szaf sterowniczych, które cenione są przez wielu klientów na obszarze Dolnego Śląska i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi elektrotechniczne - wytwarzamy, montujemy i modernizujemy urządzenia, jak również robimy pomiary elektryczne i zapewniamy doradztwo techniczne. Co więcej, zajmujemy się galwanotechniką i elektrochemią przemysłową. Dyspo ...... więcej »

Dodano 20 maja 2021 11:38

👁 264 (0,23 dziennie)

Security-Secret Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna

Bartodziejska, Pułtusk (mazowieckie)

Agencja Detektywistyczna „MBŁ Security-Secret” (security-secret.home.pl) udostępnia profesjonalne porady prawne dostarczane przez najlepszych prawników. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla funkcjonariuszy policji.Zajmujemy się również odnajdywaniem ludzi zaginionych sporą skalę i oferujemy pełen katalog usług detektywistycznych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (23) 692 3735.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2013 20:15

👁 2514 (0,6 dziennie)

Investeko Serwis Sp. z o.o.

ieserwis.pl

Wojska Polskiego 16G, Świętochłowice (śląskie)

Czy stawiasz sobie pytania dotyczące zgodności Twojego przedsiębiorstwa z normami środowiskowymi? ieserwis ma dla Ciebie odpowiedzi. Nasza firma specjalizuje się w doradztwie środowiskowym, skupiając się na obszarach, takich jak gospodarka odpadami, emisje zanieczyszczeń pyłowo-gazowych, gospodarka wodna, emisja hałasu i gospodarka opakowaniami. Z nami, Twoje przedsiębiorstwo będzie działać zgodnie z regulacjami, czerpiąc korzyści z elastyczności, trwałych relacji i pewności oferowanych przez ie ...... więcej »

Dodano 4 grudnia 2023 13:51

👁 40

Anna Kozłowska-Wyrożemska

Doradztwo życiowe,terapia jajem

ul.Rdiowa 21a ,m.11, Warszawa (mazowieckie)

Oferuję doradztwo życiowe oparte na litomancji -wróżbie z kamieni oraz starosłowiańską terapię jajem ,która uwalnia od różnych nieprzyjemnych rzeczy...... więcej »

Dodano 9 lipca 2016 09:51

👁 498 (0,17 dziennie)

Reklamada Adam Pannek

Agencja Marketingowa

Gliniki 24D, Godów, Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Jesteśmy agencją reklamową marketingową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu reklamy internetowej, obsługi, pozycjonowania i projektowania stron internetowych, druku, projektowania graficznego, no i materiałów reklamowych. Tworzymy skuteczne i kreatywne rozwiązania, które zapewnią rozpoznawalność Twojej firmie, usługom i produktom. Z wyraźnym wizerunkiem wyróżnisz się w tłumie konkurencji i sprzedasz więcej.... więcej »

Dodano 4 lutego 2024 16:47

👁 28

Kancelaria Radcy Prawnego Patrycjusz Miłaszewicz

Patrycjusz Miłaszewicz. Kancelaria Radcy Prawnego

Plac Bolesława Chrobrego 13/2, Góra (dolnośląskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Patrycjusz Miłaszewicz świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Kancelaria oferuje pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa gospodarczego, która polega na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych (pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi, odwołania), opinii prawnych, a także reprezentowaniu Klientów prz ...... więcej »

Dodano 31 marca 2020 16:18
Aktualizacja 31 marca 2020 16:24

👁 443 (0,29 dziennie)

PrzeprowadzkaSzczecin.pl

Tania Przeprowadzka Szczecin

Edmunda Bałuki, Szczecin (zachodniopomorskie)

Tanie i ubezpieczone przeprowadzki w Szczecinie i okolicy.... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2019 05:07
Aktualizacja 9 września 2020 06:04

👁 791 (0,45 dziennie)

FENEK

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego

Słoneczna 131/133, Mykanów, Częstochowa (śląskie)

Firma specjalizująca się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego i ogrodniczego. FENEK świadczy również usługi ogrodnicze z użyciem własnego sprzętu.... więcej »

Dodano 20 lipca 2023 14:14

👁 30

Akces - biuro rachunkowe, usługi księgowe

biuro rachunkowe

Młynarska 8, Goleniów (zachodniopomorskie)

Akces to biuro rachunkowe, które oferuje ogólną obsługę księgowo-płacową dla firm, a także pomoc w trakcie ich powoływania bądź zamknięcia. Nasze biuro księgowe ma możliwość się poszczycić długotrwałym doświadczeniem w obsłudze księgowej i rachunkowej zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorstw, w tym spłacania jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferujemy gruntowne usługi księgowo-rachunkowe, a także profesjonalną obsługę podatkową. Poza tym świadczymy usługi w kwestiach bezpieczeństw ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 10:29

👁 233 (0,25 dziennie)

IT OMEGA

ul. Twarda 18, Warszawa (mazowieckie)

IT Omega to doświadczeni fachowcy, którzy na rynku usług informatycznych działają od 12 lat. Obecnie obsługujemy 180 firm na wszystkich kontynentach i stale powiększamy grono zadowolonych klientów. Nasz zespół tworzą informatycy z pasją, specjaliści w zakresie administracji systemami serwerowymi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych i serwisowania komputerów. Oferujemy przede wszystkim helpdesk, administrację serwerami, bezpieczeństwo IT, chmurę Microsoft 36 ...... więcej »

Dodano 4 lutego 2021 17:07

👁 133 (0,11 dziennie)