Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Centrum Medyczne

GlivClinic

Gliwice

📞 🌐 📧

31 grudnia 2022 11:09
👁 40

Firma GlivClinic Gliwice

GlivClinic

Centrum Medyczne

KONTAKT

GlivClinic

Centrum Medyczne

ul. Dworcowa 60
44-100 Gliwice, śląskie

NIP: 5741998974

MAPA
O NAS

Nasze Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy pacjent może liczyć na fachową pomoc, jednocześnie nie spędzając wielu długich godzin w kolejkach, co jak wiadomo jest zmorą punktów publicznych. Odwiedzając nas, będą Państwo mogli skorzystać z usług świadczonych przez wielu doświadczonych i biegłych w swojej sztuce lekarzy, włączając w to na przykład: dermatologów, endokrynologów, gastrologów, chirurgów dziecięcych, jak również kardiologów. Zapewniamy, że niezwykle trudne będzie znalezienie korzystniejszej i pełniejszej oferty na rodzimym rynku!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
GlivClinic Gliwice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

KM DENTAL EXPERTS

Świętego Piotra 9, Legnica (dolnośląskie)

W Centrum Stomatologicznym KM Dental Experts, prywatnym gabinecie znajdującym się w Legnicy, można poddać się badaniom i zabiegom z zakresu różnych działów stomatologii i laryngologii. Przeprowadzają je wykwalifikowany lekarze, mogący ręczyć za bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie pacjentów. W zakres usług wchodzi między innymi leczenie kanałowe zębów, dobieranie aparatów słuchowych czy usuwanie guzków i znamion na szyi i głowie.... więcej »

Dodano 25 stycznia 2021 11:29
Aktualizacja 25 stycznia 2021 11:30

👁 133 (0,15 dziennie)

SCM Sp. z o. o. Prywatny Szpital Specjalistyczny

Grzegórzecka 67C/U6, Kraków (małopolskie)

Jeżeli poszukujecie państwo miejsca, gdzie możecie w komfortowych warunkach wykonać zabiegi operacyjne czy też konsultacje lekarskie lub badania diagnostyczne – to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej i do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz prywatny szpital specjalistyczny to gwarancja najwyższej jakości standardów medycznych.... więcej »

Dodano 27 listopada 2020 10:37

👁 195 (0,21 dziennie)

Centrum Medyczne Bonifratrów

ul. Sapieżyńska 3, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Medyczne Bonifratrów to specjalistyczne gabinety lekarskie wraz z zapleczem diagnostycznym. W gabinetach przyjmuje 70 lekarzy reprezentujących 27 specjalizacji. Zespół Poradni obejmuje m.in. gabinety: stomatologiczny, pracownię USG, pracownię kardiologiczną, gabinet chirurgiczny, pracownię rentgenowską, pracownię endoskopową. Oprócz gabinetów specjalistycznych oferujemy unikatową możliwość leczenia za pomocą ziół. W gabinetach ziołolecznictwa przyjmują lekarze medycyny z wiedzą i doświad ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2018 16:11

👁 745 (0,38 dziennie)

WILMED

Klinika Medyczna WILMED

ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, Warszawa (mazowieckie)

Klinika Medyczna WILMED zapewnia profesjonalną opiekę, dzięki usługom medycznym świadczonym przez wysoko wyspecjalizowany zespół, w skład którego wchodzą profesorowie medycyny, doktorzy medycyny, specjaliści oraz lekarze medycyny. Najważniejsza jest dla nas skuteczność w prowadzeniu terapii oraz zdrowie naszego pacjenta.... więcej »

Dodano 14 marca 2017 10:11

👁 1166 (0,51 dziennie)