Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Adwokat Tomasz Diduch

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Gliwice

📞 🌐 📧

18 grudnia 2022 19:53
👁 35

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch Gliwice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Adwokat Tomasz Diduch

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Adwokat Tomasz Diduch

ul. Tadeusza Kościuszki 20/2
44-100 Gliwice, śląskie

NIP: 6312708309

MAPA
O NAS

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch z siedzibą w Gliwicach prowadzi obsługę prawną osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców z Gliwic oraz obszarów ościennych. W zakresie usług Kancelarii Adwokackiej Adwokata Tomasza Diduch znajduje się reprezentacja oraz obrona w sprawach karnych, reprezentacja w sprawach cywilnych, sprawach rodzinnych, w sprawach gospodarczych (w tym stała obsługa prawna przedsiębiorców) oraz w postępowaniach upadłościowych, tj. upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (tzw. upadłość konsumencka) oraz upadłości przedsiębiorców.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch Gliwice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

SJ Legal

Ignacego Paderewskiego 12, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno w przypadku indywidualnych kryzysów, jak i w obszarze prawnego wsparcia projektów i zadań. Nasze usługi obejmują również stałe doradztwo prawne.
Jesteśmy zaangażowani i kompetentni, co zapewnia dostosowanie formy i zakresu naszej pomocy prawnej do konkretnych potrzeb naszych klientów.
Przykładamy dużą wagę do dotrzymywania ustalonych terminów. Utrzymujemy regularny kontakt z naszymi klientami, regularnie informując ich o postępie powierzonych nam spraw ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 09:13

👁 5

prawnik limanowa

ul. Józefa Marka 9/7, Limanowa (małopolskie)

Grzegorz Biernat - Kancelaria Radcy Prawnego Limanowa obsłuży klientów z aspektu prawa gospodarczego i cywilnego. Kolosalne doświadczenie, empatia, zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę - oto, na co są w stanie liczyć wszyscy, którzy zgłoszą się po pomoc prawną bądź radę pod wskazany adres. Znacznie więcej wiadomości o kancelarii wraz z opisem i zakresem oferowanych usług odnajdą Państwo na oficjalnej stronie - tam także znajduje się bezpośredni kontakt do kancelarii.... więcej »

Dodano 19 marca 2022 11:34

👁 101 (0,23 dziennie)

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

ul. Kielecka 19, Kraków (małopolskie)

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spr... więcej »

Dodano 25 listopada 2020 13:19

👁 14499 (15,66 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Marta Trela

Planty 16a, Kielce (świętokrzyskie)

Kancelaria adwokata Marty Treli gwarantuje fachową obsługę prawną z różnych dziedzin prawa. Zakres terytorialny działań kancelarii obejmuje przede wszystkim Kielce i okolice. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.... więcej »

Dodano 29 października 2012 11:09

👁 2008 (0,52 dziennie)

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska

Inżynierska 45/4, Wrocław (dolnośląskie)

Kancelaria prawna KHK specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla klientów z sektora budowlanego, nieruchomości, mediów oraz klientów indywidualnych. Nasz doświadczony zespół prawników oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie prawa budowlanego, w tym w przygotowaniu umów budowlanych, uzyskiwaniu pozwoleń na budowę i reprezentowaniu klientów w sprawach sądowych związanych z budową i użytkowaniem nieruchomości.

Jesteśmy także specjalistami w doradztwie prawnym dla deweloperów, którzy potrze ...... więcej »

Dodano 2 marca 2023 15:36

👁 31

Kancelaria Adwokacka Joanna Jakubowska-Zawada

Lwowska 55, Krzeszowice (małopolskie)

Zajmujemy się w Kancelarii Adwokackiej Joanny Jakubowskiej Zawada w obsługiwaniu klientów firmowych. Realizujemy usługi prawne w szerokim zakresie dziedzin prawa związanych ze spółkami prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom firmowym elastyczne warunki współpracy oraz indywidualne dopasowanie poszczególnych usług prawnych do potrzeb naszych klientów.... więcej »

Dodano 15 listopada 2019 08:16

👁 240 (0,18 dziennie)

amf-biuro-prawne.pl

Warszawska 100, Warszawa (mazowieckie)

Świadczymy pomoc prawną z zakresu prawa upadłościowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu skutecznie pomagamy naszym Klientom częściowo lub nawet w całości umorzyć zobowiązania. Jeżeli zmagasz się więc z długami, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Zapewniamy wszechstronną pomoc w oddłużeniu. Pomagamy przygotować odpowiednie dokumenty, złożyć wnioski, reprezentujemy Klienta podczas sprawy oraz monitorujemy na bieżąco całą sytuację.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 12:59

👁 114 (0,13 dziennie)

HARAT POKRZYWNICKI ADWOKACI

Matejki 6/10, Gdańsk (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Harat Pokrzywnicki Adwokaci. Celem naszej pracy jest zapewnienie osobom zgłaszającym się do nas rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w podejmowaniu trudnych decyzji. Kancelaria adwokacka, świadcząc profesjonalne usługi prawne, oferuje pomoc poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów i pism procesowych, prowadzenie negocjacji, mediacji, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami.... więcej »

Dodano 28 lutego 2021 11:30

👁 285 (0,34 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Hećman

Kancelaria adwokacka

Leszno, Warszawa (mazowieckie)

Podstawowym celem reklamowanego portalu internetowego jest zaprezentowanie profilu działalności stołecznej Kancelarii Adwokackiej, prowadzonej przez Marcina Hećmana. Obszar jej funkcjonowania łączy się z różnymi dyscyplinami prawa. Specjalizacją prawnika jest chociażby prawo karne, administracyjne, karnoskarbowe. W zakresie prawa spadkowego Hećman gwarantuje pomoc w podziale spadku, a ponadto w sprawdzaniu odpowiedzialności za długi.... więcej »

Dodano 21 listopada 2012 09:33

👁 1911 (0,5 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Milena Nowicka

1 Maja 58R, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Naszym celem i priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonej przez nas pomocy prawnej. Tę jakość gwarantuje zespół doświadczonych prawników. Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z zakresem oferowanych przez nas usług i mamy nadzieję, że przekona Państwa do powierzenia nam odpowiedzialnego zadania reprezentowania Państwa interesów. Naszym atutem jest zdecydowanie elastyczność i błyskawiczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Nasza firma stara się zrozumieć potrzeby każdeg ...... więcej »

Dodano 11 lipca 2022 11:07

👁 89