Dodaj firmę Zaloguj się

 

Adwokat Tomasz Diduch

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Gliwice

📞 🌐 📧

18 grudnia 2022 18:53
👁 79

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch Gliwice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Adwokat Tomasz Diduch

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch

Adwokat Tomasz Diduch

ul. Tadeusza Kościuszki 20/2
44-100 Gliwice, śląskie

NIP: 6312708309

MAPA
O NAS

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch z siedzibą w Gliwicach prowadzi obsługę prawną osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców z Gliwic oraz obszarów ościennych. W zakresie usług Kancelarii Adwokackiej Adwokata Tomasza Diduch znajduje się reprezentacja oraz obrona w sprawach karnych, reprezentacja w sprawach cywilnych, sprawach rodzinnych, w sprawach gospodarczych (w tym stała obsługa prawna przedsiębiorców) oraz w postępowaniach upadłościowych, tj. upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (tzw. upadłość konsumencka) oraz upadłości przedsiębiorców.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Diduch Gliwice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Merkury - Odszkodowania i Doradztwo Prawne

ul. Włodka 16-18, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Merkury to kancelaria prawna z Grudziądza, która świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla firm oraz pomocy w zakresie uzyskania należnego odszkodowania. Pomagamy przedsiębiorcom we wszelkich sprawach sądowych, sporządzaniu pism, dokumentów, analizie dokumentacji, negocjacjach. Jeżeli poniosłeś jakąkolwiek szkodę, możemy cię wesprzeć przy uzyskaniu odszkodowania z tytułu szkody komunikacyjnej – w szczególności z tytułu odszkodowania z OC sprawy, szkód medycznych – z tytułu błędu lekarza, wyp ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2020 14:05

👁 297 (0,19 dziennie)

ALEKSANDER STAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Sukiennice 3/4 lok. 1, Wrocław (dolnośląskie)

Kancelaria radcy prawnego Aleksander Stal - specjaliści od prawa medycznego, prawa pracy, prawa rodzinnego oraz doświadczeni prawnicy od kredytów walutowych.... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2020 17:21

👁 144 (0,1 dziennie)

LEGAL KANCELARIA PRAWNA

Kancelaria Prawna

Zagonowa 77, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Kancelaria Prawna Legal w Toruniu zajmuje się obsługą prawną biznesu. Nasze specjalizacje to stała obsługa prawna przedsiębiorcy, procesy sądowe, umowy o roboty budowlane, RODO, windykacja, sprawy rodzinne i mediacje. Porad udzielamy również online. Kancelaria radcy prawnego LEGAL to także miejsce, w którym uzyskają Państwo pomoc w sprawach rodzinnych, takich jak: rozwód, spadek, podział majątku, czy alimenty, kontakty z dzieckiem lub mediacja. Zajmujemy się też przemocą domową. Zapraszamy do ko ...... więcej »

Dodano 5 września 2023 11:33

👁 46

Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A. - Adwokat Warszawa

Pańska 98/105, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu sprawy związanej z błędem medycznym, koniecznie zgłoś się do nas. Kancelaria Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A dokładnie przeanalizuje Twój problem i doradzi optymalne wyjście z sytuacji. Współpracujemy zarówno z pacjentami, jak i lekarzami z miasta Warszawa. Zobacz, jak przedstawia się aktualna oferta naszej Kancelarii i sprawdź w jakich sprawach może pomóc Ci nasz adwokat. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się wypracować najkorzystniejsze ro ...... więcej »

Dodano 29 października 2020 23:40
Aktualizacja 30 października 2020 09:21

👁 136 (0,1 dziennie)

DNS Claims

DNS Claims Odszkodowania UK

Kościuszki 4, Chełm (lubelskie)

DNS Claims Odszkodowania UK to polska kancelaria w Wielkiej Brytanii. Nasza praca skupia się na dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczalni w UK. Zespół naszych prawników dysponuje wieloletnim doświadczeniem. W DNS UK dbamy o rozwój pracowników oraz poszerzamy nasze umiejętności.... więcej »

Dodano 2 czerwca 2022 13:07

👁 326 (0,45 dziennie)

KKMS-ADWOKACI

Dąbrowskiego 39, Częstochowa (śląskie)

Aby zapewnić sukces każdej organizacji, nie można obejść się bez obsługi prawnej organizacji. Jeśli nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na rozwiązywanie problemów prawnych nasza kancelaria adwokacka w Częstochowie zapewni obsługę prawną organizacjom na najwyższym poziomie. Specjaliści naszej kancelarii są ekspertami w różnych dziedzinach prawa, co pozwala im rozwiązywać różnorodne problemy, zapewniając tym samym bezbłędne działanie Twojej organizacji. Posiadamy wiedzę teoretyczną oraz bogate doś ...... więcej »

Dodano 23 września 2022 06:43

👁 86

Rodzinne Prawo

Adwokat Łódź

Al. T. Kościuszki 40 lok. 10, Łódź (łódzkie)

Rodzinne Prawo - Adwokat z Łodzi - oferuje pomoc w zakresie obsługi prawnej, dotyczącej spraw rodzinnych, takich jak adopcja, alimenty, rozwód, podział majątku. Jeśli jesteś w potrzebie - skontaktuj się z nami - więcej informacji na naszej stronie internetowej na którą zapraszamy.... więcej »

Dodano 28 października 2021 12:27

👁 104 (0,11 dziennie)

Adwokat Michał Wójcik & adwokat Agnieszka Tomaszewska - Wójcik

Chopina 23 c, Konin (wielkopolskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wójcik & Adwokat Agnieszka Tomaszewska-Wójcik to doświadczony zespół specjalizujący się w obszarze prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego. Nasza misja to zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej naszym klientom, zapewniając im skuteczną obronę oraz wsparcie w rozwiązywaniu wszelkich prawnych problemów. Zapewniamy Indywidualne podejście do każdej sprawy. Nasz znak rozpoznawczy to, doświadczenie i wysoka skuteczność, profesjonalizm i zaangażow ...... więcej »

Dodano 2 lutego 2024 12:47

👁 37

KACZOR, KLIMCZYK, PUCHER, WYPIÓR ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria prawnicza

ul. Józefa Dietla 50/12, Tarnowiec, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna KKPW w Krakowie posiada wieloletnie doświadczenie, naszym Klientom oferujemy pełną pomoc prawną na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze Klientów biznesowych jak i współpracujemy z osobami indywidualnymi. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz specjalizacji dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem, który odpowiednie na szczegółowe pytania związane z nasza ofertą.... więcej »

Dodano 12 marca 2021 12:32

👁 206 (0,18 dziennie)

Adwokat Tczew

ul. Słowackiego nr 5/3, Tczew (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Cejrowski (miejscowość Tczew) to punkt dla każdego, kto wypatruje pomocy prawnej w przeróżnych życiowych problemach. Pracujący w kancelarii adwokaci zapewnią doświadczoną obsługę prawną, doradzą, zajmą się sprawą oraz z pełnym zaangażowaniem podejmą się reprezentowania spraw swoich Klientów przed sądem. Jeśli wyszukują Państwo kancelarii adwokackiej godnej polecenia - Kancelaria Adwokacka Cejrowski (miejscowość Tczew) to wyjątkowy dobry adres. Zapraszamy do sprawdzenia stron ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2021 15:19

👁 155 (0,14 dziennie)