Dodaj firmę Zaloguj się

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Trucker

Gorzów Wielkopolski

📞 🌐 📧

24 marca 2021 14:15
👁 252 (0,21 dziennie)

Firma Ośrodek Szkolenia Kierowców  Trucker Gorzów Wielkopolski

Ośrodek Szkolenia Kierowców Trucker

KONTAKT

Ośrodek Szkolenia Kierowców Trucker

Górczyńska 21 lok. 023
66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

NIP: 5992427447

MAPA
O NAS

Ośrodek Szkolenia Kierowców TRUCKER prowadzi kursy nauki jazdy. Mamy samochody, które są identyczne z tymi na egzaminie państwowym przeprowadzonym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie. W czasie kursów wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze zasady nauczania oparte na wiedzy psychologicznej procesów uczenia się, coaching i mentoring. Nasze zaplecze multimedialne bardzo ułatwia prowadzenie kursu teoretycznego. Przywiązujemy dużą wagę do rzetelnego szkolenia, dlatego jazdy kursantów zawsze rozpoczynają się i kończą punktualnie. Nauka jazdy w ośrodku Trucker daje dużą szansę na zdanie egzaminu za pierwszym razem. Zapraszamy. trucker.net.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Ośrodek Szkolenia Kierowców Trucker Gorzów Wielkopolski
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

GSszkolenia

Fabryczna 86, Marki (mazowieckie)

Kurs na prawo jazdy kat. B Warszawa jest dostępny w szkole nauki jazdy GSszkolenia, która od wielu lat skutecznie uczy kierowców bezpiecznej jazdy. Oferujemy również kursy na prawo jazdy innych kategorii, w tym A, B+E, C, C+E i D. Udostępniamy także możliwość odbycia kursu na wózki widłowe, urządzenia dźwigowe czy ADR, a także kurs spawania oraz szkolenia elektroenergetyczne.... więcej »

Dodano 11 grudnia 2019 06:00

👁 193 (0,12 dziennie)

Auto Szkoła Golden

Retkińska 119/121, Łódź (łódzkie)

Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy, która zapewni Ci solidne przygotowanie do zdobycia prawa jazdy? Auto Szkoła Golden to właśnie to, czego potrzebujesz! Nasza firma oferuje wysokiej jakości szkolenia, prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzięki indywidualnemu podejściu i nowoczesnym metodom nauczania, szybko opanujesz umiejętność prowadzenia pojazdu. W naszej szkole Każdy kursant traktowany jest z szacunkiem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i elastyczne godziny zajęć. Zacznij sw ...... więcej »

Dodano 18 lutego 2024 17:45

👁 30

PPHU NW-BD EFEKT Nikodem Dolata

Szkoła Jazdy JaZdam

Jagiellońska 58, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz ofertę OSK w Bydgoszczy JaZdam i zapisz się na kurs zawodowy w wybranej kategorii. Naszą dewizą jest intensywność zajęć dydaktycznych wszystko po to aby dostarczyć jak największą bazę wiedzy oraz niezbędne umiejętności w prowadzeniu pojazdu. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które swoją karierę zawodową łączą z prowadzeniem pojazdu. Zapisz się na prawo jazdy kat B w niskiej cenie w Bydgoszczy, aby potem móc skorzystać z oferty kwalifikacyjnych kursów zawodowych w Bydgoszcz ...... więcej »

Dodano 25 marca 2024 15:10

👁 36

O.S.K. LIDER Nauka Jazdy

Idealna Szkoła na Naukę Jazdy Szczecin | Bezpieczne i Bezstresowo‎

Plac Rodła 8/1903, Szczecin (zachodniopomorskie)

Obecnie coraz więcej osób marzy o tym, żeby posiadać prawo jazdy. Aby zrealizować te marzenia z pomocą przybywa profesjonalna szkoła nauki jazdy. Najbardziej popularna pośród kursantów jest kategoria B uprawniająca do prowadzenia samochodów osobowych. Uczęszczanie na kurs nauki jazdy jest bardzo istotnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, stąd istotne jest, żeby naukę jazdy odbywać pod okiem specjalistów. Instruktorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przyszłych k... więcej »

Dodano 22 października 2021 07:08

👁 130 (0,13 dziennie)

L-SZKOŁA EDWARD MADAJ

Jagiellońska 16A, Gliwice (śląskie)

W naszej szkole jazdy w Gliwicach możesz liczyć na profesjonalne podejście oraz cierpliwość wykfalifikowanych instruktorów. Są oni w stanie przekazać wiedzę nawet ty, którzy nie radzą sobie z przyswojeniem teorii. Pomocne są w tym stymulatory sytuacji drogowych, plansze magnetyczne, programy komputerowe oraz reszta wyposażenia, którym dysponujemy. Priorytetem jest dla nas odpowiednie przygotowanie przyszłych kierowców, tak by czuli się oni pewnie i swobodnie za kierownicą oraz znali wszystkie ob ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2022 12:00

👁 202 (0,24 dziennie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców "OGNIWO"

Chełmońskiego 6, Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą naszej Szkoły Kierowców ”OGNIWO”, która mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Nasz ośrodek istnieje od 1996 roku i prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii A, A2, B, B+E, C, C+E, i D. Oprócz tego prowadzimy kursy na kwalifikację wstępną oraz szkolenia okresowe. Do dyspozycji słuchaczy jest znakomicie wyszkolona kadra instruktorska, odpowiednie zaplecze dydaktyczne i flota nowoczesnych pojazdów. Co więcej, mamy własny plac manewrowy, na którym pr ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 06:09

👁 179 (0,18 dziennie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców Adept

De Gaulle'a 47/19, Tychy (śląskie)

Doświadczona firma Ośrodek Szkolenia Kierowców Adept oferuje pomoc osobom, które pragną uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Firma proponuje efektywne kursy teoretyczne oraz praktyczne przygotowujące do przystąpienia do państwowego egzaminu na prawo jazdy dowolnej kategorii. Instruktorzy są skuteczni, co potwierdzają statystyki WORD Tychy. Zdawalność wśród kursantów, którzy szkolili się w tym przedsiębiorstwie, jest najwyższa.... więcej »

Dodano 2 czerwca 2021 08:28

👁 128 (0,12 dziennie)

Centrum Szkolenia Kierowców "RONDO-BIS"

Kilińskiego 14a/3, Gdynia (pomorskie)

Dla osób, które chcą prowadzić większe samochody powyżej trzech i póły tony masy całkowitej mamy ofertę. U nas możecie zdobyć prawo jazdy kat c Gdynia, dlatego zachęcamy Was do kontaktu z nami. Mamy najlepszych instruktorów i najlepsze samochody, dlatego jesteśmy w stanie nauczyć Was wszystkiego. Z nami nie musicie się martwić o egzamin państwowy, bo zdacie go za pierwszym razem. Możemy Was na egzamin umówić.... więcej »

Dodano 28 października 2020 06:01

👁 151 (0,11 dziennie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Legionów, Andrychów (małopolskie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed uzyskaniem wymaganego wieku (tj. 18 lat). Egzamin może bć przeprowadzany w wybranym ośrodku egzaminacyjnym np.: Oświęcim, Bielsko, Tychy. U nas kursant może zdawać na tym samym samochodzie i motocyklu, którym jeździł podczas kursu.... więcej »

Dodano 2 marca 2015 15:18

👁 1423 (0,42 dziennie)

OSK Galant

ul. Newtona, Poznań (wielkopolskie)

Odwiedź Galant, naszą szkołę nauki jazdy. OSK Galant istnieje od roku 2004. Prowadzimy kursy przede wszystkim profesjonalnie. Kurs nauki jazdy kat.b to nasz konik. Oferujemy dojazd do kursanta. Najważniejsze - udostępniamy kursantom plac manewrowy we własnym zakresie. Z nami prawko jest banalnie proste. Przyjedź do naszej siedziby w Poznaniu na ul. Newtona 2. Kursantom dajemy w postaci płyt z testami i materiałów do nauki.... więcej »

Dodano 13 lipca 2015 14:15

👁 2168 (0,66 dziennie)