Dodaj firmę Zaloguj się

 

instytut tradycyjnej medycyny chińskiej

itcmkraków

Kraków

📞 🌐 📧

23 września 2022 06:13
👁 77

Firma itcmkraków Kraków

itcmkraków

instytut tradycyjnej medycyny chińskiej

KONTAKT

itcmkraków

instytut tradycyjnej medycyny chińskiej

ul. Lipińskiego 7
30-349 Kraków, małopolskie

NIP: 6791253691

MAPA
O NAS

Międzynarodowa szkoła akupunktury, kursy i szkolenia z akupunktury, hirudoterapii. Zobacz. Wykładowcy z całego świata. Dużo zajęć praktycznych. Zadzwoń i zapisz się na kurs.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.234.244.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
itcmkraków Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Defence Union sp. z o.o

Defence Union sp. z o.o - szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Szkolenia i kursy online z zakresu cyberbezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 21:47

👁 203 (0,13 dziennie)

Citilingua

ul. Grójecka 22/24 lok. 32, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową obsługą szkoleń językowych. Świadczymy usługi najwyższej jakości od momentu powstania projektu, poprzez wdrożenie, realizację oraz na procesie ewaluacyjnym kończąc. Nasze cele szkoleniowe realizujemy przy pomocy wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu projektowego oraz lektorów i trenerów. Poza wykształceniem filologicznym i doświadczeniem w nauczaniu języków są oni również specjalistami w innych dziedzinach nauki.... więcej »

Dodano 1 maja 2020 13:00

👁 189 (0,13 dziennie)

BHP Plus

BHP Plus - kursy na wózki widłowe Poznań

Porzeczkowa 9, Poznań (wielkopolskie)

Bhpplus.info jest to działalność prowadząca szkolenia bhp oraz ppoż. Prowadzimy różne kursy, m.in. szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Wyróżnia nas możliwość organizacji okresowego szkolenia bhp za pośrednictwem internetu. Trudnimy się również tworzeniem filmów instruktażowych oraz tworzeniem różnego rodzaju ocen ryzyka zawodowego oraz przeprowadzamy próby ewakuacji budynków. Oferujemy usługi głównie na terenie Wielkopolski, ale po ustaleniu możemy dojechać do klienta na terenia całej Po ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2016 10:57

👁 729 (0,26 dziennie)

Primero

Kiełbaśnicza 24, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Mówiąc wprost — oferta obejmuje pozycjonowanie lokalne, sklepu internetowego, stron internetowych i pozycjonowanie w mapkach Google. Masz wątpliwości związane z pozycjonowaniem? Jeśli tak, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2019 06:24

👁 640 (0,33 dziennie)

Security-Secret Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna

Bartodziejska, Pułtusk (mazowieckie)

Agencja Detektywistyczna „MBŁ Security-Secret” (security-secret.home.pl) udostępnia profesjonalne porady prawne dostarczane przez najlepszych prawników. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla funkcjonariuszy policji.Zajmujemy się również odnajdywaniem ludzi zaginionych sporą skalę i oferujemy pełen katalog usług detektywistycznych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (23) 692 3735.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2013 20:15

👁 2507 (0,61 dziennie)

Mental Special Forces

al. Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma pomaga ludziom w znalezieniu narzędzi oraz inspiracji do zrozumienia dzisiejszego skomplikowanego życia codziennego. Tematyką naszej działalności są służby specjalne oraz psychologia rozwoju osobistego. Oparta jest ona na psychometrii. Naszym klientom oferujemy transfer szerokiej wiedzy z wielu dziedzin w postaci szkoleń oraz treningów mentalnych. Nasze szkolenia pomagają przede wszystkim w sferze poznawczej, społecznej, emocjonalnej, behawioralnej i motywacyjnej.... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 21:27

👁 113 (0,11 dziennie)

Warda & Partners

Chodkiewicza 4 lok. 106, Warszawa (mazowieckie)

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem wardateam.com można zapoznać się z bogatą ofertą szkoleniową skierowaną do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Spora część kursów to zajęcia dla managerów i osób decyzyjnych w firmie. Mowa tutaj o:
• coachingu managerskim,
• szkoleniu z efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem,
• szkoleniu leadership,
• mentoringu w organizacji,
• kursie z prowadzenia skutecznej rozmowy biznesowej,
• szkoleniu z zakresu zarząd ...... więcej »

Dodano 21 września 2021 07:25
Aktualizacja 30 września 2021 09:58

👁 160 (0,17 dziennie)

INNpuls Sp. z o.o.

INNpuls Sp. z o.o. - doradztwo, szkolenia, wnioski unijne

ul. Hetmańska 40A, Rzeszów (podkarpackie)

INNpuls Sp. z o.o. to firma doradczo-szkoleniowa, która zmienia oblicze rynku wspierając przedsiębiorstwa, placówki naukowo-badawcze oraz innego rodzaju podmioty, którym głównie zależy na rozwoju.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu środków ze źródeł zewnętrznych na rozwój przedsiębiorstw, doradztwie inwestycyjnych, szkoleniach technicznych oraz wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w której więcej informacji o naszej firmie.... więcej »

Dodano 7 listopada 2016 12:50

👁 1054 (0,39 dziennie)

INVENTITY FOUNDATION

Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk (pomorskie)

Inventity Foundation to założona w 2010 roku firma wspierająca małych i średnich przedsiębiorców poprzez pomoc w zarządzaniu, opracowywaniu modeli biznesowych i przygotowywaniu skutecznych planów inwestycyjnych na podstawie sprawdzonej wiedzy korporacyjnej. Fachowcy oferują doradztwo w zakresie operacyjnym, finansowym oraz strategicznym. Ponadto zajmują się też transferem technologii i komercjalizacją innowacyjnych projektów.... więcej »

Dodano 26 lipca 2021 10:06

👁 171 (0,17 dziennie)

Österreich Institut Polska oddział Wrocław

Instytut Austryjacki – najlepsze kursy niemieckiego we Wrocławiu

Oświęcimskich 19, Wrocław (dolnośląskie)

Jeżeli chcesz w miły i bezstresowy sposób nauczyć się tego języka, to kursy niemieckiego w Instytucie Austryjackim we Wrocławiu są najlepszym rozwiązaniem. Organizujemy kursy niemieckiego dla dorosłych oraz każdej innej grupy wiekowej. Nasze zalety to elastyczna oferta kursów tradycyjnych, weekendowych, intensywnych, doświadczona kadra lektorska, miła atmosfera oraz skuteczność nauczania. Kurs języka niemieckiego w naszym Instytucie to gwarancja satysfakcjonującej nauki, rozwoju słownictwa, spra ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2019 14:31

👁 245 (0,15 dziennie)