Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

instytut tradycyjnej medycyny chińskiej

itcmkraków

Kraków

📞 🌐 📧

23 września 2022 06:13
👁 61

Firma itcmkraków Kraków

itcmkraków

instytut tradycyjnej medycyny chińskiej

KONTAKT

itcmkraków

instytut tradycyjnej medycyny chińskiej

ul. Lipińskiego 7
30-349 Kraków, małopolskie

NIP: 6791253691

MAPA
O NAS

Międzynarodowa szkoła akupunktury, kursy i szkolenia z akupunktury, hirudoterapii. Zobacz. Wykładowcy z całego świata. Dużo zajęć praktycznych. Zadzwoń i zapisz się na kurs.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
itcmkraków Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Defence Union sp. z o.o

Defence Union sp. z o.o - szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Szkolenia i kursy online z zakresu cyberbezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 21:47

👁 136 (0,1 dziennie)

Mówię o ślubie Sp. z o.o.

Obrońców Pokoju 39A, Kolbuszowa (podkarpackie)

Planer Ślubny - Twoje wsparcie podczas organizacji wymarzonego ślubu. Dzięki niemu unikniesz chaosu i zadbasz o każdy szczegół. W planerze znajdziesz 10 kluczowych etapów organizacji ślubu, od wyboru daty i budżetu po harmonogram dnia ślubu. Pomocne wskazówki dotyczą także wyboru stylu ślubu, lokalizacji, listy gości, świadków, zespołu muzycznego, fotografa i filmowca, dekoracji, menu i tortu oraz innych istotnych detali. Planer zawiera także sekcje dotyczące formalności, wieczoru panieńskiego i ...... więcej »

Dodano 12 września 2023 07:59

👁 10

Langas Group

Langas Group - Szkolenia dla firm

ul. Piękna 11/6, Warszawa (mazowieckie)

Langas Group to przedsiębiorstwo organizujące szkolenia dla firm - są to zarówno szkolenia otwarte, jak i szkolenia zamknięte (zaprojektowane specjalnie na potrzeby danej firmy). Oferujemy między innymi: szkolenia menedżerskie, szkolenia prawnicze, szkolenia compliance, szkolenia dla firm produkcyjnych, szkolenia compliance, szkolenia z marketingu oraz szkolenia dla działu zakupów. Proponujemy szkolenia dla firm w Warszawie oraz innych dużych miastach w Polsce, a także szkolenia wyjazdowe za gra ...... więcej »

Dodano 20 września 2017 09:56

👁 1075 (0,49 dziennie)

Szkoła językowa Skrivanek

Angielski nauka

ul. Solec, 22, Warszawa (mazowieckie)

Oferujemy indywidualne kurs języka angielskiego. Zapewniamy, że nasz lektor języka niemieckiego i angielskiego dołoży wszelkich starań by atmosfera w trakcie edukacji była naprawdę pozytywna. Proponujemy kursy językowe sprawdzone i działające. Nasza szkoła angielskiego w Warszawie dokłada wszelkich starań by każdy uczeń był w pełni usatysfakcjonowany. Szkoła językowa wciąż się rozwija, angielski nauka jest na najwyższym poziomie. Nauka niemieckiego to sama przyjemność.... więcej »

Dodano 4 lipca 2018 14:52
Aktualizacja 22 lipca 2018 18:24

👁 674 (0,35 dziennie)

Tarbonus

firma szkoleniowa, wydawnictwo

Bociana 17, Kraków (małopolskie)

Nasza firma prowadzi szkoleni BHP, zawodowe oraz doszkalające. W naszej ofercie znajdą Państwo również do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych.... więcej »

Dodano 20 listopada 2020 12:48

👁 118 (0,11 dziennie)

Szkolenia BHP

krakkursy.pl | Kursy taxi, BHP, wózki widłowe

Olszanicka 174, Małopolskie, Kraków (małopolskie)

Dlaczego szkolenia BHP są niezbędne dla Twojej firmy? Zgodnie z Kodeksem Pracy na każdej polskiej firmie spoczywa obowiązek zaznajomienia pracownika, który nie posiada wiedzy i kwalifikacji, z przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Bardzo istotne jest, aby zarówno pracodawcy jak i pracownicy mieli świadomość niebezpieczeństw , które mogą pojawić się podczas wykonywania codziennych obowiązków.
Dopilnowanie obowiązku szkoleń BHP spoczywa na pracodawcy. Gdy nie dostosuje się ... więcej »

Dodano 24 lipca 2017 11:57

👁 888 (0,39 dziennie)

BalticDive

nurkowanie elblag

struga, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Szkolenia nurkowe IANTD. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości.
Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony.... więcej »

Dodano 23 lutego 2013 16:26

👁 1937 (0,5 dziennie)

SOLAR

Szkolenia BHP

ul. Skarbka z Gór, Warszawa (mazowieckie)

Filarem działań reklamującej się na danym portalu warszawskiej firmy SOLAR są profesjonalne usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Mający właściwe kwalifikacje eksperci parają się organizacją okresowych szkoleń bhp dla pracodawcy, a ponadto dla stanowisk administracyjno – biurowych. Sporządzają dokumenty dotyczące oceny ryzyka zawodowego i pomagają w realizowaniu badań lekarskich.... więcej »

Dodano 7 listopada 2012 07:36

👁 1358 (0,34 dziennie)

Centrum Szkoleń BHP Bartosz Korsak

Centrum Szkole BHP

Praska 5/7, Łódź (łódzkie)

Zapraszamy na atrakcyjne szkolenia BHP! Nie wierzysz, że kurs bhp może okazać się ciekawy, a co najważniejsze skuteczny? My pokażemy Ci, że jest to możliwe. Nasi instruktorzy i wykładowcy z przygotowaniem pedagogicznym poprowadzą dla Ciebie zajęcia w sposób innowacyjny i zastosowaniem nowoczesnych środków dydaktycznych. W końcu najbardziej istotne w szkoleniu bhp jest to, by jego słuchacze wynieśli odpowiednią wiedzę i umiejętności radzenia sobie w pracy w zakresie bezpieczeństwa i hig... więcej »

Dodano 2 grudnia 2015 14:20

👁 1352 (0,47 dziennie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Legionów, Andrychów (małopolskie)

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed uzyskaniem wymaganego wieku (tj. 18 lat). Egzamin może bć przeprowadzany w wybranym ośrodku egzaminacyjnym np.: Oświęcim, Bielsko, Tychy. U nas kursant może zdawać na tym samym samochodzie i motocyklu, którym jeździł podczas kursu.... więcej »

Dodano 2 marca 2015 15:18

👁 1382 (0,44 dziennie)