Dodaj firmę Zaloguj się

 

Trener behawiorysta psów

Na Każdą Łapę

Kraków

📞 🌐 📧

20 marca 2024 16:18
👁 17

Firma Na Każdą Łapę Kraków

Na Każdą Łapę

Trener behawiorysta psów

KONTAKT

Na Każdą Łapę

Trener behawiorysta psów

os. Ogrodowe 5
31-915 Kraków, małopolskie

NIP: 6783211488

MAPA
O NAS

Oferuję usługi z zakresu behawiorystyki, treningu oraz zoopsychologii:

- konsultacje behawioralne
- treningi posłuszeństwa
- indywidualne psie przedszkole
- spacery socjalizacyjne
- spacery równoległe

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Na Każdą Łapę Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Talents Garden

Przedszkole

ul. Świtezianki 12, Łódź (łódzkie)

TALENTS GARDEN Świtezianki, to międzynarodowa placówka, w której od 1 roku życia dzieci mają zajęcia prowadzone wg unikalnej strategii świadomego odkrywania i wspierania potencjału każdego dziecka! Wierzymy, że każde dziecko jest GENIUSZEM, a my stwarzamy mu najlepsze środowisko do rozkwitu!

Filozofia Talents Garden -
Wierzymy, że każdy dorosły jest jak troskliwy Ogrodnik, a każde dziecko jak najpiękniejszy Ogród, który pragnie się rozwijać i kwitnąć.... więcej »

Dodano 6 października 2020 08:58

👁 266 (0,2 dziennie)

EmPATIO - poradnia psychologiczna

Szybowcowa 50/28, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalistyczne usługi w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii i terapii związanej z seksualnością to oferta Poradni EmPatio, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Z pomocy naszych psychologów skorzystać możesz w dwóch lokalizacjach przy ul. Szybowcowej 10/3 oraz przy al. Architektów 50/28. Nie mieszkasz we Wrocławiu lub masz problemy w dotarciu do wskazanych lokalizacji? Żaden problem - możesz skorzystać z oferty konsultacji online lub wizyty domowej.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 04:23

👁 129 (0,15 dziennie)

Ego Progres

Poradnia Psychologiczna

pl. Solny 13/52, Wrocław (dolnośląskie)

Ego Progres to wrocławska poradnia psychologiczna. Można skorzystać ze wsparcia psychologicznego w przypadkach kryzysów emocjonalnych i chwilowych załamań. Znajdą tu także pomoc rodziny i bliscy osób zmagających się z problemami psychicznymi. W ofercie poradni psychoterapia indywidualna i psychoterapia par. Można skorzystać z pomocy seksuologa. Ego Progres to również terapia różnego rodzaju uzależnień. Oferta poradni obejmuje również wykonywanie testów psychologicznych.... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 16:38

👁 155 (0,14 dziennie)

Alvis sp. z o.o.

Serwis opieki nad zwierzętami

Ogarna 117/118/lok.2, Gdańsk (pomorskie)

Alvis to profesjonalny serwis opieki nad zwierzętami działający w Polsce od 2019r. Opiekunowie Alvis są zawsze gotowi zająć się Twoim zwierzakiem u siebie w domu lub wyprowadzić psa na spacer i pobawić się z nim podczas Twojej nieobecności. Już nie musisz się martwić z kim zostawić pupila podczas urlopu czy podróży służbowej.

Jeśli zanosi się na długi dzień w pracy, opiekun Alvis wyprowadzi psa, a Tobie prześle zdjęcia i mapkę z dokładną trasą spaceru.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat AL ...... więcej »

Dodano 12 lutego 2024 10:05

👁 25

Klub TĘCZOWY PAJACYK

Klub malucha

Os. Bolesława Chrobrego, Poznań (wielkopolskie)

Każdy rodzic pragnie, żeby pociecha pod jego nieobecność znajdowało się pod profesjonalną opieką. Powinno się więc korzystać z propozycji Klubu TĘCZOWY PAJACYK mieszczącego się przy ulicy Os. Bolesława Chrobrego 20H/184 w stolicy Wielkopolski. Dla wychowawców Klubu udzielenie bezpieczeństwa i kompetentnej edukacji jest podstawowym zadaniem. Z tego względu bez obaw, można zlecić im sprawowanie opieki nad dzieckiem. Szczegóły omówić można kontaktując się pod numerem telefonu 668 853 104 lub też pr ...... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2013 20:54

👁 2470 (0,61 dziennie)

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Katarzyna Stadejek

Leszczyńskiego 60/1, Lublin (lubelskie)

Psychoterapia indywidualna to praca, której celem jest odzyskanie przez pacjenta wewnętrznej zdolności radzenia sobie z sytuacjami życiowymi, służy poznaniu siebie oraz rozwojowi osobowości pacjenta . Jest to proces, który może pomóc w zrozumieniu i prawdziwym przeżyciu trudnych emocji, wypowiedzeniu zepchniętych myśli. Dobra terapia pozwala odnaleźć źródło problemów, co jest kluczem do ich rozwiązania.... więcej »

Dodano 4 października 2023 23:36

👁 32

Usługi pielęgniarskie w Warszawie - Gryfpol

Usługi Pielęgniarskie Gryfpol Marek Konończuk

Dworcowa 38, Piaseczno (mazowieckie)

Oferuję opiekę pielęgniarską w domu, są to wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgniarskie, które normalnie wykonuje się w gabinecie lekarskim. Zabiegi wykonywane w miejscu zamieszkania zapewniają duży komfort leczenia. Każdy zasługuje na dobrą opiekę. Więcej szczegółów na naszej stronie.... więcej »

Dodano 20 grudnia 2019 13:59

👁 199 (0,12 dziennie)

LuksusEMS - Trening EMS Rzeszów

Kościelna 2a, Rzeszów (podkarpackie)

LuksusEMS - Trening EMS Rzeszów to studio treningu personalnego EMS opierającego się na metodzie EMS czyli elektrostymulacji mięśni. Jest to nowoczesna metoda treningu, która pozwala na efektywne wzmacnianie mięśni za pomocą impulsów elektrycznych.
EMS to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą osiągnąć szybkie i widoczne rezultaty, bez konieczności spędzania godzin na siłowni. Trening EMS pozwala na zwiększenie siły, poprawę wytrzymałości oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Trening sprawdzi s ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 09:45

👁 48

Psycholog Szczecin Anna Będzak-Rejman

Flaminga 2/25, Szczecin (zachodniopomorskie)

Psycholog Szczecin Anna Będzak-Rejman to specjalista z obszaru psychoterapii i psychologii. Pomoc obejmuje kompleksową terapię w sprawach takich jak rozwody, trudności wychowawcze, problemy w relacjach, problemy z agresją, martwiące zachowania dziecka, a także kłopoty z fobiami, lękami, zaburzeniami rozwojowymi czy depresją, dla dorosłych, dzieci, młodzieży oraz par. To co, wyróżnia Psycholog Szczecin Anna Będzak-Rejman to terapia dobrana indywidualnie, wieloletnie doświadczenie, wszechstronna w ...... więcej »

Dodano 11 października 2021 21:03

👁 81

Prusa 23 Medical Clinic

Bolesława Prusa 23, Nowy Sącz (małopolskie)

Centrum medyczne Prusa 23 to miejsce idealne dla każdego pacjenta, który chce skorzystać z usług różnego rodzaju specjalistów z doświadczeniem. Jest to nowoczesna klinika, która w całym długoletnim okresie działalności doskonaliła jakość oferowanych usług oraz poszerzała ich ofertę, tak aby zapewnić pełne zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymagającego pacjenta. Siedziba placówki znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Bolesława Prusa. Więcej istotnych informacji o wszystkich usługach oraz ich ...... więcej »

Dodano 26 stycznia 2023 13:05

👁 89