Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Pracownia Psychotechninczna

Pracownia Psychologiczna

Kraków

📞 🌐 📧

10 lipca 2018 21:33
👁 535 (0,28 dziennie)

Firma Pracownia Psychologiczna Kraków

Pracownia Psychologiczna

Pracownia Psychotechninczna

KONTAKT

Pracownia Psychologiczna

Pracownia Psychotechninczna

Bałtycka 11b
31-214 Kraków, małopolskie
MAPA
O NAS

Pracownia Psychotechniczna i Psychologiczna w Krakowie. Zajmujemy się diagnostyką (badania psychologiczne) kierowców i operatorów. Kompleksowe usługi medycyny pracy. Prowadzimy terapię EEG Biofeedback.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Pracownia Psychologiczna Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

KACZOR, KLIMCZYK, PUCHER, WYPIÓR ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria prawnicza

ul. Józefa Dietla 50/12, Tarnowiec, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna KKPW w Krakowie posiada wieloletnie doświadczenie, naszym Klientom oferujemy pełną pomoc prawną na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze Klientów biznesowych jak i współpracujemy z osobami indywidualnymi. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz specjalizacji dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem, który odpowiednie na szczegółowe pytania związane z nasza ofertą.... więcej »

Dodano 12 marca 2021 12:32

👁 176 (0,19 dziennie)

Stelco S.C.

Stelco - lakiernia proszkowa

Góra Libertowska 3, Góra Libertowska, Kraków (małopolskie)

Malowanie proszkowe, piaskowanie.... więcej »

Dodano 31 stycznia 2018 11:00

👁 1240 (0,6 dziennie)

Arton

Ujastek 7, Kraków (małopolskie)

Wynajem dźwigów to rozwiązanie, które sprawdza się doskonale i jest bardzo chętnie wykorzystywane przez wielu przedsiębiorców. Na tego typu działaniu i wybieraniu tego typu produktów można naprawdę wiele zyskać. Czerpanie dużego zadowolenia z takiego podejścia do sprawy jest jak najbardziej możliwe dla wszystkich osób. Firma Suwalski z Krakowa posiada w swojej ofercie wiele wysokiej jakości dźwigów, które przystosowane są do prac w najcięższych warunkach. Samo skorzystanie z oferty firmy nie jes ...... więcej »

Dodano 23 marca 2018 13:36

👁 2115 (1,05 dziennie)

RS MEBLE ROBERT SŁONINA

DO KRZYŻA 2, SKAWINKI, Wadowice (małopolskie)

Proponowane przez nas meble to bardzo duży wybór produktów najwyższej jakości. Tworzymy meble na wymiar w Rudzie Śląskiej, a także wielu okolicznych miastach i miejscowościach. Dokonujemy niezbędnych pomiarów, a następnie wykonujemy meble dokładnie takie, jak ich oczekuje nasz klient. Nasze meble doskonale pasują nie tylko do posiadanych przestrzeni, ale również świetnie wkomponują się w wybraną przez ciebie stylistykę domu. Wiemy na ten temat bardzo wiele i chętnie podzielimy się wiedzą na tema ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2023 07:04

👁 41

FOTO-PANEK TOMASZ PANEK

Studio fotograficzne

UL.WIELICKA 28 A, Kraków (małopolskie)

Foto-panek to profesjonalne studia fotograficzne, które znajdują się w Krakowie. Obecnie nasza firma posiada trzy punkty znajdujące się blisko urzędów oraz innych instytucji. Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości ekspresowych zdjęć do każdego rodzaju dokumentu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży fotograficznej, cały czas rozwijamy swoją działalność.... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2021 09:26

👁 185 (0,21 dziennie)

Gabinety Szansa - dobry psychiatra Kraków

ul. Kielecka 28/3, Kraków (małopolskie)

Zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" w Krakowie prowadzi rozległy procedur i porad z dziedziny psychoterapii, psychiatrii i psychologii.
W ramach konsultacji psychiatrycznych pomoc dotyczy nie tylko leczenia chorób psychicznych, lecz również zaburzeń snu i nastroju, lęków i dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje często połączone są z terapią farmakologiczną przy użyciu środków psychotropowych, skierowanych na centralny układ nerwowy.... więcej »

Dodano 22 maja 2018 08:24

👁 424 (0,22 dziennie)

Szkolenia BHP

krakkursy.pl | Kursy taxi, BHP, wózki widłowe

Olszanicka 174, Małopolskie, Kraków (małopolskie)

Dlaczego szkolenia BHP są niezbędne dla Twojej firmy? Zgodnie z Kodeksem Pracy na każdej polskiej firmie spoczywa obowiązek zaznajomienia pracownika, który nie posiada wiedzy i kwalifikacji, z przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Bardzo istotne jest, aby zarówno pracodawcy jak i pracownicy mieli świadomość niebezpieczeństw , które mogą pojawić się podczas wykonywania codziennych obowiązków.
Dopilnowanie obowiązku szkoleń BHP spoczywa na pracodawcy. Gdy nie dostosuje się ... więcej »

Dodano 24 lipca 2017 11:57

👁 888 (0,39 dziennie)

Trapez / Romulus Monika Zakrzewska

Łokietka 208, Kraków (małopolskie)

Wszystkie osoby szukające najlepszych produktów do czyszczenia samochodu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się prowadzeniem nowoczesnej hurtowni detailingowej jak i lakierniczej. Znajdą Państwo u nas między innymi: dyski fibrowe, tarcze szlifierskie czy krążki do polerowania. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 18 lutego 2018 14:40

👁 778 (0,38 dziennie)

Centrum Stomatologii s.c. NZOZ. Wichlińscy J.J.

Centrum stomatologii estetycznej i implantologii J.J. Wichlińscy Gorlice

3 Maja 16, Gorlice (małopolskie)

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, dedykujemy osobom ceniącym zdrowie, estetykę jak również fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą pozyskiwaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 15 maja 2017 10:43

👁 1013 (0,44 dziennie)

Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz - Nosek

Kordylewskiego 1/3, Kraków (małopolskie)

Poszukujesz dobrego ortodonty w Krakowie? Wybierz gabinet ortodontyczny Doktor Agnieszki Golarz-Nosek. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów o bogatym doświadczeniu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy zagwarantować Państwu obsługę o najwyższej jakości. W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 6 maja 2020 15:28

👁 255 (0,21 dziennie)