Dodaj firmę Zaloguj się

 

Pracownia Psychotechninczna

Pracownia Psychologiczna

Kraków

📞 🌐 📧

10 lipca 2018 21:33
👁 567 (0,26 dziennie)

Firma Pracownia Psychologiczna Kraków

Pracownia Psychologiczna

Pracownia Psychotechninczna

KONTAKT

Pracownia Psychologiczna

Pracownia Psychotechninczna

Bałtycka 11b
31-214 Kraków, małopolskie
MAPA
O NAS

Pracownia Psychotechniczna i Psychologiczna w Krakowie. Zajmujemy się diagnostyką (badania psychologiczne) kierowców i operatorów. Kompleksowe usługi medycyny pracy. Prowadzimy terapię EEG Biofeedback.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Pracownia Psychologiczna Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Dulakowo Łukasz Andrusz

ul. Powstańców Wielkopolskich 18, Kraków (małopolskie)

Nazywam się Łukasz Andrusz, jestem dyplomowanym Osteopatą mam przyjemność zaprosić Cię do naszej placówki fizjoterapii w Krakowie. Mój zespół to idealnie dobrani lekarze z licznym doświadczeniem w branży fizjoterapii, terapii oraz osteopatii ginekologicznej. Świadczymy obszerny zakres usług terapii w procesie powrotu do formy.

Moja przychodnia Dulakowo przeprowadza usługi medyczne zgodnie z najnowocześniejszą informacją naukową oraz medyczna. Fizjoterapie stosujemy również, jako uzu... więcej »

Dodano 6 czerwca 2019 12:36

👁 210 (0,12 dziennie)

PogotowieAwaryjne24h.pl

Pogotowie Awaryjne 24h Kraków

Okólna 24 m.118, Kraków (małopolskie)

PogotowieAwaryjne24h.pl zajmuje się doraźnym usuwaniem awarii elektrycznych, hydraulicznych i wewnętrznych instalacji ciepłowniczych. Świadczymy też usługę obsługi technicznej nieruchomości i kontroli instalacji wewnętrznych. Zajmujemy się również wymianami legalizacyjnymi wodomierzy oraz ciepłomierzy.... więcej »

Dodano 22 lutego 2016 20:05

👁 1290 (0,43 dziennie)

Zielona Firma Sp. z.o.o.

ul. Bociana 22a, Kraków (małopolskie)

Projektowanie systemów fotowoltaicznych jest skomplikowanym procesem. Od jakości jego wykonania, jak i odpowiednio dobranych materiałów zależy efektywność całej instalacji. Inżynierowie z przedsiębiorstwa Zielona Firma mają doświadczenie w obsłudze klientów zainteresowanych energią odnawialną. Od lat współpracują z osobami prywatnymi i przedsiębiorstwami doradzając im, przeprowadzając audyty techniczne i pomagając na każdym etapie realizacji zamówienia na instalacje fotowoltaiczne.... więcej »

Dodano 18 lutego 2020 09:58

👁 222 (0,14 dziennie)

Kosmetologia estetyczna Kraków

ul. Ivo Andricia 21/1, Kraków (małopolskie)

Natural Skin Clinic z Krakowa to gabinet kosmetyczny, w którym pracują specjalistki zajmujące się leczeniem i pielęgnacją skóry oraz ciała pacjentów. Jeśli poszukujesz gabinetu kosmetycznego, w jakim przyjmują wybitni fachowcy, jacy posługują się nowoczesnym ekwipunkiem i korzystają tylko z naturalnych kosmetyków i przetestowanych preparatów - Natural Skin Clinic z Krakowa to właściwy adres. Serdecznie zapraszamy na witrynę internetową do przetestowania oferty i poznania nas a również do kontakt ...... więcej »

Dodano 6 maja 2021 08:15

👁 73

SEMPER Porębski Artur

Partyzantów 12a, Bochnia (małopolskie)

Firma SEMPER to przodownik w dziedzinie usług CNC w Krakowie i Warszawie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy najwyższej jakości usługi, w tym frezowanie CNC, obróbkę CNC, filtry przemysłowe, konstrukcje spawane i zasilacze hydrauliczne. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów i dostarczanie rozwiązań na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 4 lipca 2023 04:01

👁 60

Holl Trade

Mechanik 24h Kraków

Gromadzka 22F, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy firmą oferującą usługę, którą jest mobilny mechanik Kraków. Świadczymy w sposób fachowy działania takie jak auto laweta Kraków, a jeśli potrzebny jest Ci mechanik 24h Kraków, również zachęcamy do skontaktowania się z nami. W naszej działalności stosujemy tylko wysokiej klasy narzędzia i zatrudniamy wykwalifikowanych speców. Dzięki temu prowadzona przez nas pomoc drogowa Kraków cieszy się pozytywnymi opiniami kierowców. Zachęcamy do wyszukania naszej witryny www i zaznajomienia się z zak ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2023 12:59

👁 55

Atena Fol-Pack Małgorzata Bulińska

Przemysłowa 23A, Balice, Kraków (małopolskie)

Atena Pack to firma o przeszło trzydziestoletnim doświadczeniu na rynku produkcji folii LDPE oraz rozmaitych opakowań. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, a nasz proces produkcyjny od początku do końca jest nadzorowany przez doświadczonych operatorów oraz wykwalifikowaną kadrę zarządzającą. Troszczymy się o środowisko, dlatego wdrażamy innowacyjne rozwiązania, takie jak folie oksobiodegradowalne, biodegradowalne (folia PLA) czy folie z surowca z recyklingu. Nieustannie dążymy do minimalizacj ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2023 10:20

👁 41

KAROT Anna Marchewka

Realizacja projektów multimedialnych

ul. Wybickiego 7, Kraków (małopolskie)

Karot – zajmujemy się całościową realizacją projektów multimedialnych. W naszej ofercie znajdą Państwo: montaż filmów, projektowanie graficzne, przygotowanie nadruków na płyty CD, DVD, Blu-Ray, tłoczenie i kopiowanie płyt. Główną osią naszej działalności jest druk poligrafii offsetowej oraz usługa replikacji (tłoczenia) dysków optycznych audio – video. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej firmy, która od początku do końca przygotuje dla Państwa projekt multimedialny to KARO... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2019 07:14

👁 519 (0,28 dziennie)

Gold4u M1 Kraków: jubiler, złotnik, naprawa biżuterii, grawerowanie obrączek, powiększanie pierścionków

Aleja Pokoju 67, Kraków (małopolskie)

Sieć sklepów jubilerskich Gold4U oferuje najwyższej jakości biżuterię wykonaną ze złota i srebra. W sieci tej pracują wyłącznie najlepsi jubilerzy i złotnicy, dzięki którym biżuteria jest naprawdę unikalna. Pozostanie ona taka przez długie lata, dzięki czemu jest ona prawdziwie ponadczasowa. Jeden z punktów należących do tej sieci znajduje się w centrum handlowym M1 w Krakowie:
Gold4u M1 Kraków: jubiler, złotnik, naprawa biżuterii, grawerowanie obrączek, powiększanie pierścionków
Aleja Pokoju 67 ...... więcej »

Dodano 25 listopada 2019 10:08

👁 451 (0,27 dziennie)

Poradnia Remedium

Staszica 4, Chorzów (śląskie)

Poradnia „Remedium” powstała w 2004 r. aby umożliwić pacjentom POZ jak najlepsze warunki korzystania z opieki medycznej. Przygotowaliśmy przestronne kolorowe gabinety, doskonały sprzęt diagnostyczny i doświadczoną, wykształconą kadrę medyczną.

Pielęgniarki zatrudnione w Poradni Remedium posiadają wszystkie kursy pozwalające sprawować opiekę środowiskową i ambulatoryjną. Świadczymy usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ. Zwiększając ofertę, proponujemy świadczenia odpłatne... więcej »

Dodano 18 grudnia 2015 00:12

👁 2105 (0,68 dziennie)