Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

T&T People and Work

Kraków

📞 🌐 📧

29 marca 2021 12:40 (aktualizacja 7 maja 2021 08:59)
👁 624 (0,86 dziennie)

Firma T&T People and Work Kraków

T&T People and Work

KONTAKT

T&T People and Work

Ambrożego Grabowskiego 6/3
31-126 Kraków, małopolskie

NIP: 6751557717

MAPA
O NAS

T&T People and Work jest grupą ekspertów działających na rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży i znakomita znajomość bieżących przepisów oraz kompleksowa obsługa pozwalają firmie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu procesy zatrudnienia przebiegają sprawnie, a Klienci nie muszą się martwić o aklimatyzację nowych pracowników. T&T People and Work gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy i wsparcie w doborze najkorzystniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb. Na wi

T&T TAX Legal G.L. Tyniec i Wspólnicy sp. k., T&T People and Work Group to spółka zrzeszająca profesjonalistów działających w branży prawniczej. Specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie postępowań upadłościowych i naprawczych, a oprócz tego reprezentowaniu Klientów w procesach sądowych. Zajmuje się też doradztwem podatkowym i wsparciem przy prowadzeniu księgowości. T&T to także profesjonaliści świadczący usługi na rynku pracy, którzy proponują cudzoziemcom pomoc w znalezieniu zatrudnienia w Polsce. Znakomita koordynacja między oddziałami firmy i perfekcyjna znajomość potrzeb Klientów i rynku umożliwiły spółce zagwarantowanie kompleksowych usług na najwyższym poziomie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
T&T People and Work Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Compensum Kancelaria Radcy Prawnego

Radca Prawny

Radziwiłłowska 9/4, Kraków (małopolskie)

Kancelaria Compensum to krakowscy prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie. Reprezentacja klientów przed organami sądowymi, przed urzędami i instytucjami, reprezentowanie klientów na spotkaniach biznesowych, negocjacjach itd. Poradnictwo prawne z każdej dziedziny prawa, obsługa prawna przedsiębiorstw, współpraca z klientami indywidualnymi. Kancelaria Compensum prowadzi działalność w Krakowie.... więcej »

Dodano 1 grudnia 2015 21:15

👁 638 (0,24 dziennie)

BIURO RACHUNKOWE "ABAKUS"

OPATKOWICKA 1, Kraków (małopolskie)

Biuro rachunkowe Abakus to doświadczeni księgowi, którzy ochoczo pomogą zarówno przedsiębiorstwom i jednostkom prywatnym. Rozliczenia, outsourcing rachunkowości, znajomość najnowszych zmian prawa podatkowego - oto Abakus, biuro rachunkowe swoszowice zaprasza do współpracy.... więcej »

Dodano 25 maja 2018 06:21

👁 431 (0,24 dziennie)

Kancelaria Podatkowa Grzegorz Pawelec

Przemysłowa 13/61-62, Kraków (małopolskie)

Prezentujemy Państwu propozycję Kancelarii Podatkowej z Krakowa. Od przeszło 25 lat działamy w branży, proponując naszym Klientom szeroki zakres usług na wysokim poziomie. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, sporządzaniem wniosków do Ministerstwa Finansów, opracowywaniem umów, pomocą w przekształceniach spółek oraz optymalizacją podatkową. Proponujemy też obsługę księgową i usługi kadrowo-płacowe. Ponadto obsługujemy spory podatników z organami podatkowymi i zapewniamy pełną dy... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2021 11:24

👁 167 (0,24 dziennie)

Adwokat Kraków – Kancelaria Adwokata Michała Słomki

Szafera 9/46, Kraków (małopolskie)

Kancelaria adwokacka Michała Słomki to profesjonalna pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm. Adwokat specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Zakres usług dotyczy również prawa: lokalowego, nieruchomości, pracy, spadkowego, rzeczowego. W ramach świadczonych przez kancelarię usług jest w szczególności prowadzenie spraw sądowych, tworzenie umów i dokumentów a także stała obsługa prawna. Kancelaria w swoich czynnościach kieruje się zawsze interesem i dobrem k ...... więcej »

Dodano 30 września 2021 12:41

👁 54

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski

Kancelaria adwokacka

Rynek Kleparski 5, Kraków (małopolskie)

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski oferuje profesjonalne doradztwo prawne.... więcej »

Dodano 14 lutego 2017 11:41

👁 820 (0,37 dziennie)

ANNA POLAŃSKA-JAWORSKA KANCELARIA ADWOKACKA

Litewska 15/4, Kraków (małopolskie)

Rozwodzisz się i potrzebujesz pomocy prawnej w kwestii o opiekę nad dzieckiem? Skorzystaj z usług kancelarii. Pani adwokat specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz w odszkodowaniach. Stąd też przeprowadziła już nie jedną rozprawę dotyczącą rozwodu, podziału majątku itp. Kancelaria oferuje obsługę prawną dla osób fizycznych a także dla podmiotów gospodarczych i nie prowadzących działalności gospodarczej. W zakresie wykonywanych czynności m.in: stała obsługa działalności gospodarczej, ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2021 10:02

👁 95

Kancelaria Adwokacka Dariusz SIęka

Adwokat Dariusz Sięka

Rynek Dębnicki 6/1, Kraków (małopolskie)

Kancelaria Adwokacka działa w całym obszarze prawa - prawo pracy, prawo karne, prawo cywilne, rozwody, prawo handlowe.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2019 11:42

👁 366 (0,24 dziennie)

Adwokat Marcin Lisicki

Kazimierza Wielkiego 82/1A, Kraków (małopolskie)

Kancelaria adwokacka w Krakowie Lisicki wspiera w problemach natury prawnej osoby prywatne i firmy z całej Polski. Wszyscy klienci mogą liczyć na szacunek, indywidualne podejście i najwyższą jakość opieki prawnej. Prawnik pomoże ci rozwiązać wiele problemów, takich jak trudny rozwód czy kłopoty ze spadkiem, problemy wynikające z nieuczciwości kontrahentów czy nieprecyzyjnych umów. Skontaktuj się z prawnikiem, by uzyskać pomoc i wsparcie! Dobry prawnik będzie wsparciem w najtrudniejszych sytuacja ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2019 13:26

👁 142 (0,11 dziennie)

ADWOKACI SJS Kancelarie prawne w Krakowie

Dunajewskiego, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski jest to miejsce gdzie, każdy znajdzie kompetentną poradę prawną. Na każdym etapie sprawy Klient ma wgląd w dokumentacje i podjęte funkcjonowania. Oferujemy kompetentną poradę i profesjonalne podejście poprzedzone wieloletnim doświadczeniem. Zawsze dbamy o dobro naszych Klientów i dlatego nie ujawniamy nikomu konfidencjonalnych wiadomości, jakie nagromadziliśmy w trakcie przygotowywania postępowania jurydycznego. Naszą maksymą j... więcej »

Dodano 3 lutego 2013 20:54

👁 3332 (0,9 dziennie)

Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka

Profesora Władysława Szafera 9/46, Kraków (małopolskie)

Mieszcząca się w Krakowie kancelaria adwokacka jest miejscem, w jakim można liczyć na pomoc w zakresie rozwodów, spraw o alimenty, podział majątku. Zapewnia ona szeroko rozumianą pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Klienci otrzymują w niej okazję do doboru najkorzystniejszych rozwiązań. Kancelaria ta prowadzi negocjacje, sprawy o rozwód bez orzekania o winie, rozwód z wyłącznej winy jednego małżonka.... więcej »

Dodano 29 września 2018 06:20

👁 497 (0,3 dziennie)