Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

T&T People and Work

Kraków

📞 🌐 📧

29 marca 2021 10:40 (aktualizacja 7 maja 2021 06:59)
👁 670 (0,63 dziennie)

Firma T&T People and Work Kraków

T&T People and Work

KONTAKT

T&T People and Work

Ambrożego Grabowskiego 6/3
31-126 Kraków, małopolskie

NIP: 6751557717

MAPA
O NAS

T&T People and Work jest grupą ekspertów działających na rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży i znakomita znajomość bieżących przepisów oraz kompleksowa obsługa pozwalają firmie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu procesy zatrudnienia przebiegają sprawnie, a Klienci nie muszą się martwić o aklimatyzację nowych pracowników. T&T People and Work gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy i wsparcie w doborze najkorzystniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb. Na wi

T&T TAX Legal G.L. Tyniec i Wspólnicy sp. k., T&T People and Work Group to spółka zrzeszająca profesjonalistów działających w branży prawniczej. Specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie postępowań upadłościowych i naprawczych, a oprócz tego reprezentowaniu Klientów w procesach sądowych. Zajmuje się też doradztwem podatkowym i wsparciem przy prowadzeniu księgowości. T&T to także profesjonaliści świadczący usługi na rynku pracy, którzy proponują cudzoziemcom pomoc w znalezieniu zatrudnienia w Polsce. Znakomita koordynacja między oddziałami firmy i perfekcyjna znajomość potrzeb Klientów i rynku umożliwiły spółce zagwarantowanie kompleksowych usług na najwyższym poziomie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
T&T People and Work Kraków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kancelaria Adwokacka Dariusz SIęka

Adwokat Dariusz Sięka

Rynek Dębnicki 6/1, Kraków (małopolskie)

Kancelaria Adwokacka działa w całym obszarze prawa - prawo pracy, prawo karne, prawo cywilne, rozwody, prawo handlowe.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2019 10:42

👁 392 (0,21 dziennie)

Gorfin Biuro Rachunkowe

Gęsia 8, Kraków (małopolskie)

„GORFIN" to certyfikowane biuro rachunkowe, które od 2006 roku działa na podstawie Licencji Ministra Finansów. Nasze wysokie kwalifikacje oraz wieloletni staż pracowników gwarantują obsługę klientów na najwyższym poziomie, z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Nasi klienci wybierają najdogodniejszy dla siebie sposób złożenia dokumentów: mailowo, osobiście, kurierem lub pocztą. Znaczącym atutem jest możliwość kontaktu telefonicznego od poniedziałku do soboty do godz. 20.00. Wśród wielu korzy ...... więcej »

Dodano 4 sierpnia 2021 11:12

👁 141 (0,15 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

Józefitów 9/4, Kraków (małopolskie)

Adwokat Kraków Karolina Stachura to prawniczka, która specjalizuje się w prawie rodzinny, prawie spadkowym, prawie cywilnym, prawie medycznym oraz prawie karnym. Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawna w zakresie rozwodów, alimentów czy podziału majątku. Jeżeli więc poszukujesz zaufanej kancelarii prawnej, koniecznie sprawdź ofertę ofertę firmy!... więcej »

Dodano 23 maja 2023 02:16

👁 55

ADWOKACI SJS Kancelarie prawne w Krakowie

Dunajewskiego, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski jest to miejsce gdzie, każdy znajdzie kompetentną poradę prawną. Na każdym etapie sprawy Klient ma wgląd w dokumentacje i podjęte funkcjonowania. Oferujemy kompetentną poradę i profesjonalne podejście poprzedzone wieloletnim doświadczeniem. Zawsze dbamy o dobro naszych Klientów i dlatego nie ujawniamy nikomu konfidencjonalnych wiadomości, jakie nagromadziliśmy w trakcie przygotowywania postępowania jurydycznego. Naszą maksymą j... więcej »

Dodano 3 lutego 2013 19:54

👁 3362 (0,83 dziennie)

BIURO RACHUNKOWE "ABAKUS"

OPATKOWICKA 1, Kraków (małopolskie)

Biuro rachunkowe Abakus to doświadczeni księgowi, którzy ochoczo pomogą zarówno przedsiębiorstwom i jednostkom prywatnym. Rozliczenia, outsourcing rachunkowości, znajomość najnowszych zmian prawa podatkowego - oto Abakus, biuro rachunkowe swoszowice zaprasza do współpracy.... więcej »

Dodano 25 maja 2018 04:21

👁 454 (0,22 dziennie)

Biuro rachunkowe Luka

Łukasiewicza, Kraków (małopolskie)

W sektorze księgowości oraz outsorcingu kadr i płac, mamy ogromne doświadczenie sięgające początków firmy Doradztwo podatkowe Luka s.c czyli od 1993 roku. Zapraszamy do nas profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie. Zadaniem naszego biura księgowego jest zapewnienie klientom fachowej i kompleksowej obsługi. Wysoką jakość usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, która stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy jak i ubezpieczeń społec ...... więcej »

Dodano 1 listopada 2011 20:13

👁 3836 (0,85 dziennie)

Dominik Marchewka Kancelaria Adwokacka

Factolex

Słoneckiego 4/24, Kraków (małopolskie)

Kancelaria Adwokacka Kraków Dominika Marchewki to profesjonalne wsparcie prawnicze w zakresie rozwodów i alimentów. Nasz doświadczony prawnik, Dominik Marchewka, jest gotów pomóc w trudnych sytuacjach życiowych. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne oraz reprezentację w sprawach rodzinnych, dbając o interesy naszych klientów. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby osiągnąć sprawiedliwe rozwiązanie Twoje sprawy. ... więcej »

Dodano 3 listopada 2023 13:49

👁 19

Biuro Rachunkowe ABETAXES S.C.

os. Bohaterów Września 1b/10, Kraków (małopolskie)

Nie trać czasu na skomplikowane przepisy podatkowe - powierz swoje finanse w ręce ekspertów ABETAXES już teraz! Odkryj Biuro Rachunkowe ABETAXES - Twojego zaufanego partnera w dziedzinie rachunkowości i księgowości. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra księgowych i doradców podatkowych zapewni Ci kompleksowe wsparcie w obszarach takich jak deklaracje podatkowe, kadry i płace, oraz pełna księgowość. Nie trać cennego czasu na rozliczenia podatkowe i prowadzenie skomplikowanej dokumentacji finansowej ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2023 15:43

👁 27

KKPW

Kancelaria Prawna

ul. Dietla 50/12, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy Kancelarią Prawną powstałą w 2001 roku. W skład naszej kancelarii wchodzą adwokaci z różnym wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Od wielu lat pomagamy naszym klientom realizować ambicje. Posiadamy szerokie grono klientów, którzy nam zaufali. Współpracujemy z czołowymi światowymi korporacjami jak i również z osobami fizycznymi. Nasze nieszablonowe podejście do spraw naszych klientów pomagają osiągnąć stawiane cele, dzięki czemu zyskaliśmy wiele pozytywny rekomendacji, które mogą Państw ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2020 10:01

👁 175 (0,14 dziennie)

Biuro Rachunkowe Kancelaria Podatkowa "VAT" Katarzyna Sadurska

GrzegórzeckaD/181, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy kancelarią ulokowaną w Krakowie i zajmującą się wykonywaniem usług w obrębie finansów i księgowości oraz doradztwa podatkowego. Pod przywództwem Katarzyny Sadurskiej stanowimy niezrównany zespół wykwalifikowanych prawników z niemałym doświadczeniem zawodowym. Systematycznie bierzemy udział w przeróżnych kształceniach, a także aktywnie badamy zmiany w obecnych przepisach prawa. Od samego początku działalności (czyli 0d 1995r.) wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy księgowe.... więcej »

Dodano 5 marca 2015 12:25

👁 1021 (0,31 dziennie)