Dodaj firmę Zaloguj się

 

Styks Sp. z o.o.

Lublin

📞 🌐 📧

12 października 2023 11:15
👁 29

Firma Styks Sp. z o.o. Lublin

Styks Sp. z o.o.

KONTAKT
MAPA
O NAS

Zakład pogrzebowy Styks w Lublinie to firma, która od przeszło 25 lat specjalizuje się w pełnej pomocy przy organizacji pochówków. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług począwszy od przeprowadzenia wszelkich formalności za rodzinę, przez zagwarantowanie dużego wyboru trumien i urn, aż po kremację bądź tradycyjny pochówek. Dbamy o to, aby organizacja pogrzebu przebiegła sprawnie i zgodnie z wszelkimi formalnościami, pozwalając Ci skupić się na przeżywaniu utraty bliskiej osoby. Działamy z szacunkiem i empatią, w pełni rozumiejąc trudność sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Jesteśmy otwarci przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, aby zapewnić błyskawiczną pomoc i wsparcie. Dokładne informacje zamieszczone są na stronie internetowej styks.com.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Styks Sp. z o.o. Lublin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Zakład Pogrzebowy Feniks Wróblewscy Sosnowiec.

Zakład Pogrzebowy Feniks Wróblewscy Sosnowiec. Pogrzeby i Kremacje, Międzynarodowy Transport Zwłok Sosnowiec.

Orla, Sosnowiec (śląskie)

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Feniks Wróblewscy Sosnowiec. Zakład pogrzebowy działający na rynku usług pogrzebowych od kilkunastu lat. Posiadając doświadczenie zdobyte przez wiele lat gwarantujemy wykonanie usługi na wysokim poziomie, utrzymując przy tym konkurencyjne, niewygórowane ceny. Jesteśmy rodzinnym zakładem pogrzebowym, dlatego wiemy czego oczekują od nas klienci- szacunku, dyskrecji i odpowiedniego wizerunku bo to my w tej chwili reprezentujemy rodzinę. Godność, zaufanie i szacunek.... więcej »

Dodano 4 lutego 2015 17:44

👁 3802 (1,11 dziennie)

Zakład pogrzebowy Charon

Cmentarna 20, Lublin (lubelskie)

Od wielu lat pomagamy w trudnych chwilach wielu osobom. Zajmujemy się organizacją pogrzebów na najwyższym poziomie. U nas znajdą Państwo wybór trumien, urn, wieńców i kwiatów na pogrzeby. Zakład pogrzebowy Lublin pomaga również w załatwieniu formalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 15 lutego 2019 14:07

👁 600 (0,31 dziennie)

EDEN usługi pogrzebowe

Ostrogórska 18 A, Sosnowiec (śląskie)

Firma pogrzebowa Eden Usługi Pogrzebowe powstała w 1989 roku. Zajmuje się ona kompleksowymi usługami pogrzebowymi w Sosnowcu, wśród których znajdują się: kremacja zwłok, organizacja pogrzebu, transport zwłok, trumny, przygotowanie do pogrzebu, przechowanie zmarłych w prosektorium, a także załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Dom Pogrzebowy Eden ma swoją siedzibę w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej (obok szpitala). Skontaktuj się z naszym zakładem pogrzebowym jeżeli zależy Ci na profesjo ...... więcej »

Dodano 13 maja 2016 09:13

👁 1648 (0,56 dziennie)

† ZADORA † Zakład Pogrzebowy Andrychów

ZADORA - Firmy Pogrzebowe

Floriańska, 1, Andrychów (małopolskie)

Szanowni Państwo,

Nasz Zakład Pogrzebowy Andrychów "Marek Zadora" istnieje od 1991 roku. Od ponad 24 lat służymy Państwu wsparciem w najtrudniejszych chwilach. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całej Polski i załatwiamy wszelkie formalności urzędowe zgodnie z życzeniem Klienta. Bezgotówkowo rozliczamy usługi pogrzebowe.
Gwarantujemy Państwu kulturalną, dyskretną i rzetelną obsługę.

Świadczymy usługi w zakresie:

& Całodobowa eksportacja Zmarłego z mieszka... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2017 18:10
Aktualizacja 20 kwietnia 2017 18:11

👁 1142 (0,44 dziennie)

Zakład Pogrzebowy Nekrolog A.T. Kowalscy

Zakład Pogrzebowy

Wiejska 53, Przysucha (mazowieckie)

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest chwilą tragiczną i bolesną, dlatego też powierzone nam zadania realizujemy z niezwykłą starannością i dbałością. Przychodzimy z pomocą naszym klientom, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, zrozumienie oraz troskę. Nasza praca to nie tylko zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. To niezwykła odpowiedzialność spoczywająca na naszych barkach, jednak dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczeniu potrafimy dostosować się do każdej sytuacji.
Orga ...... więcej »

Dodano 10 czerwca 2022 11:51

👁 168 (0,23 dziennie)

Firma Pogrzebowa Lacrima

Katowicka 59, Świętochłowice (śląskie)

Firma Pogrzebowa Lacrima swoją siedzibę ma w Świętochłowicach w województwie śląskim. Zakład działa od 2005 roku, proponując swoim kontrahentom pełen zakres usług. Zajmuje się pełną organizacją pogrzebów i uroczystości żałobnych. Obsługuje ceremonie tradycyjne jak i świeckie, a oprócz tego kremacje. Proponuje krajowy lub międzynarodowy przewóz osoby zmarłej, gwarantując załatwienie formalności urzędowych. Zajmuje się oprawą muzyczną, kompozycjami kwiatowymi, a na życzenie rodziny organizuje Mist ...... więcej »

Dodano 9 września 2021 10:22

👁 210 (0,21 dziennie)

Momento Mori Zakład Pogrzebowy Poznań

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

ul. Okrzei 1,, Luboń (wielkopolskie)

Zakład pogrzebowy Momento Mori w Luboniu i Skórzewie to kompleksowa opieka i wsparcie w trudnych chwilach. Jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie. Od załatwiania spraw kościelnych, po właściwy pochówek.... więcej »

Dodano 21 września 2020 19:40

👁 157 (0,11 dziennie)

Mój Anioł Sp. z .o.o.

al. Wilanowska 317B, Warszawa (mazowieckie)

Zakład Pogrzebowy Mój Anioł, zlokalizowany w Warszawie, to miejsce, które hołduje wartościom empatii, profesjonalizmu i szacunku w trudnych chwilach żałoby. Od początku naszej działalności, misją naszego domu pogrzebowego jest świadczenie usług pogrzebowych z najwyższą starannością i troską, z poszanowaniem indywidualnych potrzeb rodzin. W Domu Pogrzebowym Mój Anioł dbamy o ceremonie, aby odbywały się w atmosferze zadumy i powagi. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się organizacją pogrzebu, form ...... więcej »

Dodano 15 stycznia 2024 10:07

👁 195 (1,23 dziennie)

GLORIA USŁUGI POGRZEBOWE I KAMIENIARSKIE

Spokojna 1, Żarów (dolnośląskie)

Zakład Pogrzebowy Gloria mieści się w Żarowie w województwie dolnośląskim. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie i możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zajmujemy się organizacją pogrzebów, przewozem ciała oraz przygotowaniem zmarłego do ostatniego pożegnania. Przygotowujemy klepsydry i nekrologi do umieszczenia a prasie, a także wykonujemy tabliczki aluminiowe. Oprócz tego można u nas zakupić wieńce, wazony, lampiony oraz inną galanterię nagrobną.... więcej »

Dodano 16 marca 2021 13:00

👁 267 (0,22 dziennie)

Kulma Pogrzeby

Centrum Pogrzebowe Kulma

ul. Krynicka 7, Nawojowa, Nowy Sącz (małopolskie)

Centrum pogrzebowe Kulma z siedzibą w Nowym Sączu, Nawojowej oraz Limanowej oferuje kompleksowe usługi funeralne, dbając o organizacje, trumne, klepsydry, urny, wieńce, karawany i wiele innych. Jeżeli szukasz rzetelnej firmy, która posiada należyte doświadczenie sprawdź ofertę Kulma.... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 14:38

👁 141 (0,28 dziennie)