Dodaj firmę Zaloguj się

23 marca 2019 11:52
👁 263 (0,14 dziennie)

Automotive & Team Prevent

Szkolenia Jakościowe Branży Motoryzacyjnej - Team Prevent

KONTAKT

Automotive & Team Prevent

Szkolenia Jakościowe Branży Motoryzacyjnej - Team Prevent

ul. Batorego 19
44-230 Pszczyna, śląskie
MAPA
O NAS

Firma Team Prevent przeprowadza szkolenia jakościowe branży motoryzacyjnej na licencji VDA QMC. Jako jedyna firma w Polsce posiadają rozszerzenie licencji, dzięki czemu mogą przeprowadzać szkolenia na terenie Bułgarii i Ukrainy. Szkolenia są przeprowadzane przez specjalistów, praktyków ze środowiska motoryzacji, dlatego też możemy być pewni że szkolenia są wartościowe, a ich jakość jest wysoka. Team Prevent, to firma z bogatym doświadczeniem, świadcząca kompleksowe działania na najwyższym poziomie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Automotive & Team Prevent Pszczyna
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Defence Union sp. z o.o

Defence Union sp. z o.o - szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Szkolenia i kursy online z zakresu cyberbezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 21:47

👁 219 (0,14 dziennie)

ECRK Lex s.c.

Al. Jana Pawła II 59/43, Białystok (podlaskie)

Nasz portal powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie specjalistycznych szkoleń z zakresu prawa oświatowego, pracy oraz administracji. Na potrzeby naszych klientów prowadzimy szkolenia w szkołach, instytucjach, administracji i firmach. Od początku 2018 roku wdrożyliśmy dokumentację RODO w kilkuset placówkach oświatowych. Pracujemy obecnie nad kolejnymi wdrożeniami. Na potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy też możliwość przeprowadzania e-szkoleń, które są wygodniejsze i szybsze dla potencjalny ...... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2019 08:57

👁 304 (0,17 dziennie)

Qarmax

Lutycka 11, Poznań (wielkopolskie)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej jakości firma qarmax.pl proponuje najlepsze rozwiązania jeżeli chodzi o chemię motoryzacyjną. W skład oferty wchodzą taki produkty jak płyn do chłodnik różnych pojazdów, płyny hamulcowe, płyny do spryskiwaczy, szeroka gama smarów, chemii warsztatowej i środków do dezynfekcji. To wszystko w uczciwych cenach i jak najlepszej jakości. To wszystko pozwala na pozyskanie wielu zadowolonych klientów, którzy z chęcią ponownie korzystają z wyjątkowej oferty ...... więcej »

Dodano 1 maja 2022 14:33

👁 113 (0,14 dziennie)

BHP Plus

BHP Plus - kursy na wózki widłowe Poznań

Porzeczkowa 9, Poznań (wielkopolskie)

Bhpplus.info jest to działalność prowadząca szkolenia bhp oraz ppoż. Prowadzimy różne kursy, m.in. szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Wyróżnia nas możliwość organizacji okresowego szkolenia bhp za pośrednictwem internetu. Trudnimy się również tworzeniem filmów instruktażowych oraz tworzeniem różnego rodzaju ocen ryzyka zawodowego oraz przeprowadzamy próby ewakuacji budynków. Oferujemy usługi głównie na terenie Wielkopolski, ale po ustaleniu możemy dojechać do klienta na terenia całej Po ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2016 10:57

👁 738 (0,26 dziennie)

Primero

Kiełbaśnicza 24, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Mówiąc wprost — oferta obejmuje pozycjonowanie lokalne, sklepu internetowego, stron internetowych i pozycjonowanie w mapkach Google. Masz wątpliwości związane z pozycjonowaniem? Jeśli tak, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2019 06:24

👁 657 (0,33 dziennie)

Security-Secret Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna

Bartodziejska, Pułtusk (mazowieckie)

Agencja Detektywistyczna „MBŁ Security-Secret” (security-secret.home.pl) udostępnia profesjonalne porady prawne dostarczane przez najlepszych prawników. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla funkcjonariuszy policji.Zajmujemy się również odnajdywaniem ludzi zaginionych sporą skalę i oferujemy pełen katalog usług detektywistycznych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (23) 692 3735.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2013 20:15

👁 2514 (0,6 dziennie)

Mental Special Forces

al. Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma pomaga ludziom w znalezieniu narzędzi oraz inspiracji do zrozumienia dzisiejszego skomplikowanego życia codziennego. Tematyką naszej działalności są służby specjalne oraz psychologia rozwoju osobistego. Oparta jest ona na psychometrii. Naszym klientom oferujemy transfer szerokiej wiedzy z wielu dziedzin w postaci szkoleń oraz treningów mentalnych. Nasze szkolenia pomagają przede wszystkim w sferze poznawczej, społecznej, emocjonalnej, behawioralnej i motywacyjnej.... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 21:27

👁 122 (0,11 dziennie)

Art-Evita Torty Białystok Sokółka

Miejscowość Kraśniany 37, Kraśnik (lubelskie)

Zajmujemy się w firmie Art Evita realizowaniem ciast czy tortów. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom między innymi torty weselne białystok indywidualnie dopasowywane do indywidualnych oczekiwań. Wykonujemy torty okolicznościowe białystok, torty urodzinowe białystok. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również realizowanie takich usług jak profesjonalne szkolenia cukiernicze.... więcej »

Dodano 22 marca 2020 05:17

👁 303 (0,2 dziennie)

Strzelnica Kraków – Cracow Shooting Academy

Strzelnica Kraków

Pasternik 128, Kraków (małopolskie)

Strzelectwo jest bez wątpienia jedną z najciekawszych form rekreacji. Wszystkim pragnącym doskonalić swoje umiejętności strzeleckie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów serdecznie polecamy skorzystanie z oferty Shootingcracow.com.
Kadra instruktorska Shootingcracow.com składa się z prawdziwych pasjonatów strzelectwa, których celem jest profesjonalne szkolenie dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pod adresem Shootingcracow.co ...... więcej »

Dodano 3 stycznia 2019 13:15

👁 285 (0,14 dziennie)

Bałtycka Akademia Masażu I Kosmetologii

Pucka 10B, Reda (pomorskie)

Wirtualni Terapeuci – Akademia Masażu i Kosmetologii Komplementarnej kształci w obszarach masażu i kosmetyki na wielu poziomach, od pierwszych kontaktów, aż do poszerzania już nabytych umiejętności. Szkolenia na wysokim poziomie są naszym znakiem rozpoznawczym i konsekwentnie realizowaną misją. Nasza oferta składa się z rozmaitych kursów związanych z masażami oraz kosmetyką twarzy i ciała. Przygotowaliśmy także wartościowe vademecum dla osób, stawiających pierwszych kroki w branży beauty. Efekt ...... więcej »

Dodano 24 października 2021 12:11

👁 250 (0,26 dziennie)