Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

FIN-HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Puławy

📞 🌐 📧

16 maja 2023 06:39
👁 14

Firma FIN-HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Puławy

FIN-HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KONTAKT

FIN-HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy, lubelskie

NIP: 5252796739

MAPA
O NAS

Finhub.pl - Twoje centrum kredytowe. Nasz portal finansowy to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksowe informacje na temat różnych rodzajów kredytów oraz poradnictwo w procesie wyboru najlepszych ofert. Nasz zespół ekspertów kredytowych zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro klienta i oferuje pełną opiekę oraz profesjonalne doradztwo, dzięki czemu możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FIN-HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Puławy
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Amtrust Group

Kredyt dla firmy z doradcą finansowym

Domaniewska 39a, Warszawa (mazowieckie)

Amtrust Group zapewnia wsparcie profesjonalnego doradcy kredytowego W Warszawie w uzyskaniu kredytu. Długie doświadczenie i stała obecność na rynku pozwalają ekspertom kredytowym na współpracę z kilkunastoma bankami. W związku z tym firma może zaoferować klientom wybór rozwiązań odpowiednio dopasowanych do ich potrzeb. Za swoje usługi doradcy finansowi z Amtrust Group nie pobierają prowizji od klientów. Czynności te mają na celu wsparcie w skomplikowanym procesie uzyskania kredytu, a także skomp ...... więcej »

Dodano 24 maja 2021 12:34

👁 209 (0,28 dziennie)

Doradca kredytowy Wrocław

Podwale 83/16, Wrocław (dolnośląskie)

Główną zaletą jest to, że kredyt na budowę domu pozwala nabyć upragnioną nieruchomość w dość krótkim czasie, eliminując konieczność oszczędzania. Po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych procedur własność nabywanej nieruchomości przechodzi na kredytobiorcę, a kredytobiorca może korzystać z przysługującego mu prawa do zamieszkiwania w wybudowanym domu. Ważnym plusem jest długi okres kredytowania w przeciwieństwie do kredytu gotówkowego, który zazwyczaj udzielany jest na okres nie dłuższy niż 5 ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 14:57

👁 41

Fin4u Groop Sp z o.o.

Młyńska 9/6, Kraków (małopolskie)

Zapraszamy do skorzystania usług naszej marki uver, która służy poradą w kwestiach finansowych, a także pośredniczy w udzieleniu kredytu przez bank. Dzięki uver oszczędzą Państwo mnóstwo czasu na poszukiwaniach odpowiedniego kredytu, najlepszej oferty i sprawiedliwej umowy. Uver przegląda za Państwa rynek kredytowy i przedstawia Państwu spersonalizowany spis możliwości. Co potwierdzają nasi klienci – uver można ufać! Zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną oraz mailową – wszystkie szczeg ...... więcej »

Dodano 25 lipca 2019 08:44

👁 169 (0,12 dziennie)

Kinga Burcan

Aleje Jerozolimskie 94, Warszawa (mazowieckie)

Nie wiesz, w jakim banku wziąć kredyt hipoteczny? Każdy bank przedstawia swoją ofertę, jako najlepszą, a Ty się w tym gubisz? Doradca kredytów hipotecznych, Kinga Burcan zajmuje się pomocą w tej kwestii. Współpraca z doradczynią pozwoli na weryfikację ofert bankowych i wybór tej najatrakcyjniejszej. Poprowadzi za Ciebie długi proces uzyskiwania kredytu hipotecznego. ... więcej »

Dodano 24 października 2021 07:17

👁 106 (0,18 dziennie)

Niezależny Doradca Finansowy Kraków

Kredyty Gotówkowe Kraków

ul. Bracka 2, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy firmą Niezależnych Doradców Finansowych w Krakowie pomagającą wybrać najlepsze rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb i możliwości Klientów. Nie jesteśmy związani kapitałowo z żadną instytucją finansową co jest gwarancja niezależności. Zawsze znajdujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Klienta. Wyręczamy w kontaktach z bankami załatwiając z Klientem uciążliwe formalności. Specjalizujemy się głównie w pośrednictwie przy udzielaniu kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, konsolid ...... więcej »

Dodano 31 grudnia 2018 02:31

👁 482 (0,3 dziennie)

BKR Finance

Pośrednictwo Kredytowe

ul. Króla Kazimierza 18 (I piętro), Rzeszów (podkarpackie)

BKR Finance & Pożyczki i Kredyty Podkarpacie

Jesteśmy zespołem niezależnych Pośredników Kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w doradztwie kredytowym dla Firm i Osób Prywatnych.


Pomagamy uzyskać najkorzystniejsze dla naszych klientów kredyty i pożyczki. Oferujemy dla wszystkich konsultacje kredytowe za 0 zł. A jeśli prowadzisz Firmę - możemy do Ciebie na nie dojechać.

Z nami łatwiej o dobry kredyt - sprawdź nas.... więcej »

Dodano 27 lutego 2020 14:21
Aktualizacja 28 lutego 2020 12:24

👁 419 (0,35 dziennie)

Amtrust Group

Centrum Henryka Sienkiewicza 72., Łowicz (łódzkie)

Amtrust Group to firma, która zapewnia wsparcie profesjonalnego doradcy finansowego w Łodzi. Nasi doradcy finansowi mają 20 letnie doświadczenie oraz stabilną pozycję w branży, dzięki czemu współpracujemy z kilkunastoma największymi bankami. W związku z tym firma może zaoferować klientom wybór opcji odpowiednio dopasowanych do ich potrzeb. Usługi doradców finansowych z Amtrust Group są dla klientów bezpłatne. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem najtańszego kredytu hipotecznego lub kredytu dla ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2021 12:51

👁 116 (0,22 dziennie)

PL Capital Group Sp. z o.o.

PLCG Ekspert Kredytowy Wrocław

Zelwerowicza 20, Wrocław (dolnośląskie)

Ekspert kredytowy we Wrocławiu - pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidowaniu kredytów itd. Upraszczamy procedury. Przedstawiamy klientom oferty i przeprowadzamy go przez cały proces uzyskiwania świadczenia z banku. Badamy zdolność kredytową. Możesz nam zaufać!... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2021 13:14

👁 81

Jacek Cieszko Ekspert kredytowy

Legnicka 56, budynek LBH, Wrocław (dolnośląskie)

Jacek Cieszko Ekspert kredytowy specjalizuje się w udzielaniu profesjonalnej pomocy kredytowej, posiadający swoją siedzibę we Wrocławiu. Wszystkie usługi dostępne w ofercie są darmowe - płaci za nie bank, a należą do nich zestawienie ofert różnorodnych banków, wysokości oprocentowania, składowych, pomoc w wypełnianiu dokumentów, objaśnianie całkowitych kosztów kredytu, pośredniczenie w bankach, nadzorowanie nad całym mechanizmem i wiele więcej. Jacek Cieszko Ekspert do każdego klienta podchodzi ...... więcej »

Dodano 6 stycznia 2021 22:51

👁 145 (0,16 dziennie)

Kredyty hipoteczne IPM kredyty

Stanisława Leszczyńskiego 4/29, Wrocław (dolnośląskie)

IPM Kredyty to firma, która od 2001 roku pomaga znaleźć optymalną ofertę kredytową, leasingową i pożyczkową, dopasowaną do oczekiwań klienta. IPM współpracuje z konsumentami z wielu branż - przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi, a także z dużą ilością banków i innych instytucji finansowych. Sprawdzając i porównując oferty IPM Kredyty znajduje optymalne rozwiązania, które zadowolą klienta.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2019 11:00

👁 761 (0,47 dziennie)