Dodaj firmę Zaloguj się

 

OmkiSiomki Przedszkole Niepubliczne

Rumia

📞 🌐 📧

2 listopada 2023 08:06
👁 32

Firma OmkiSiomki Przedszkole Niepubliczne Rumia

OmkiSiomki Przedszkole Niepubliczne

KONTAKT

OmkiSiomki Przedszkole Niepubliczne

Kosynierów 80
84-230 Rumia, pomorskie

NIP: 5882487537

MAPA
O NAS

Przedszkole Niepubliczne OmkiSiomki w Rumii jest miejscem, gdzie dzieci rozwijają nie tylko swoje intelektualne umiejętności, ale także zdolności społeczne i pasje sportowe. Jednym z priorytetów naszego przedszkola jest promocja aktywności fizycznej i sportowej wśród dzieci. Posiadamy dużą salę gimnastyczną, która umożliwia organizację specjalistycznych zajęć sportowych. Chcemy, aby dzieci miały okazję poznać różne dyscypliny sportowe, począwszy od popularnych, takich jak piłka nożna i taniec, a skończywszy na bardziej nietypowych, jak gimnastyka artystyczna, rugby czy ninja warrior junior. Dążymy do tego, aby każdy mały człowiek w naszym przedszkolu rozróżniał swoje potrzeby, umiał nawiązywać zdrowe relacje z innymi oraz doceniał sens aktywności fizycznej. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej omkisiomki.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
OmkiSiomki Przedszkole Niepubliczne Rumia
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Przedszkole Rumia

Pomorska 27, Rumia (pomorskie)

Przedszkole ”Janowiaczek”” istnieje od roku 1984. Jego działalność już jako Niepubliczne Przedszkole JANOWIACZEK s.c. jest kontynuowana począwszy od roku 2011. Baza, jaką dysponuje przedszkole pozwala urzeczywistnić zindywidualizowany program dla poszczególnych dzieci. W przedszkolu funkcjonuje 10 sal dla dzieci w różnym wieku. Placówka posiada dobrze wyposażoną bibliotekę przedszkolną, bogatą w literaturę fachową dla dzieci i rodziców oraz salę zajęć artystycznych. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2020 09:26

👁 191 (0,14 dziennie)

Ptysiowe Przedszkole

Obwodowa 26 lok. A1, Reda (pomorskie)

Ptysiowe Przedszkole to niepubliczna placówka znajdująca się w Redzie i Rumi, świadcząca usługi w zakresie wszechstronnego rozwoju maluchów. W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia tematyczne, od warsztatów z robotyki po terapię światłem, rozbudzające ciekawość i pomysłowość. W naszym przedszkolu dzieci uczą się także języków obcych pod okiem doświadczonych lektorów. Tworzymy kameralne, przyjazne otoczenie, wpływające korzystnie na samopoczucie i chęć nauki. Przygotowujemy rozmaite wydarzenia ...... więcej »

Dodano 4 marca 2024 07:38

👁 23