Dodaj firmę Zaloguj się

28 listopada 2013 12:52
👁 1986 (0,52 dziennie)

Studio Orion

KONTAKT

Studio Orion

Obrońców Poczty Gdańskiej
35509 Rzeszów, podkarpackie

NIP: 8133310324

e-mail: orion12@op.pl

MAPA
O NAS

Organizujemy profesjonalne szkolenia stylizacji paznokci i artystycznego zdobienia wszystkimi technikami. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub grupowo (max 10 osób). Po ukończeniu kursu stylizacji kursanci otrzymują certyfikat międzynarodowy.

Nasza bogata oferta zapewnia szeroki wybór profesjonalnych produktów służących do przedłużenia, zdobienia i pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. Usługi w salonie skierowane są zarówno dla Pań jak i Panów, zawierają szeroki wybór zabiegów pi

Organizujemy profesjonalne szkolenia stylizacji paznokci i artystycznego zdobienia wszystkimi technikami. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub grupowo (max 10 osób). Po ukończeniu kursu stylizacji kursanci otrzymują certyfikat międzynarodowy.

Nasza bogata oferta zapewnia szeroki wybór profesjonalnych produktów służących do przedłużenia, zdobienia i pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. Usługi w salonie skierowane są zarówno dla Pań jak i Panów, zawierają szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacji. Nasze klientki zawsze wyróżniają się w tłumie wyrazistymi i niepowtarzalnymi pazurkami, zdobienie, dekoracje trójwymiarowe, wypukłe zatapiane, przestrzenne, zdobienia akrylowe, kolorowe żele dobierane są indywidualnie do najbardziej wymagających klientek. A wykwalifikowany personel zapewnia najwyższa jakość usług i dobry nastrój w naszym salonie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 28 listopada 2013 11:54 z IP 83.23.178.***

Gość

Szkolenie za stylizacji paznokci bardzo mi sie podobalo. Otzrymalam certyfikat co zwiekszylo moja atrakcyjnosc na tym rynku. Wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzialm, wiele poznalam. Takie szkolenie to fajna sprawa. Ciesze się ze wzięlam w nim udzial

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Studio Orion Rzeszów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Defence Union sp. z o.o

Defence Union sp. z o.o - szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Szkolenia i kursy online z zakresu cyberbezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 21:47

👁 211 (0,13 dziennie)

Citilingua

ul. Grójecka 22/24 lok. 32, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową obsługą szkoleń językowych. Świadczymy usługi najwyższej jakości od momentu powstania projektu, poprzez wdrożenie, realizację oraz na procesie ewaluacyjnym kończąc. Nasze cele szkoleniowe realizujemy przy pomocy wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu projektowego oraz lektorów i trenerów. Poza wykształceniem filologicznym i doświadczeniem w nauczaniu języków są oni również specjalistami w innych dziedzinach nauki.... więcej »

Dodano 1 maja 2020 13:00

👁 195 (0,13 dziennie)

BHP Plus

BHP Plus - kursy na wózki widłowe Poznań

Porzeczkowa 9, Poznań (wielkopolskie)

Bhpplus.info jest to działalność prowadząca szkolenia bhp oraz ppoż. Prowadzimy różne kursy, m.in. szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Wyróżnia nas możliwość organizacji okresowego szkolenia bhp za pośrednictwem internetu. Trudnimy się również tworzeniem filmów instruktażowych oraz tworzeniem różnego rodzaju ocen ryzyka zawodowego oraz przeprowadzamy próby ewakuacji budynków. Oferujemy usługi głównie na terenie Wielkopolski, ale po ustaleniu możemy dojechać do klienta na terenia całej Po ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2016 10:57

👁 733 (0,26 dziennie)

Primero

Kiełbaśnicza 24, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Mówiąc wprost — oferta obejmuje pozycjonowanie lokalne, sklepu internetowego, stron internetowych i pozycjonowanie w mapkach Google. Masz wątpliwości związane z pozycjonowaniem? Jeśli tak, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2019 06:24

👁 651 (0,33 dziennie)

Security-Secret Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna

Bartodziejska, Pułtusk (mazowieckie)

Agencja Detektywistyczna „MBŁ Security-Secret” (security-secret.home.pl) udostępnia profesjonalne porady prawne dostarczane przez najlepszych prawników. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla funkcjonariuszy policji.Zajmujemy się również odnajdywaniem ludzi zaginionych sporą skalę i oferujemy pełen katalog usług detektywistycznych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (23) 692 3735.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2013 20:15

👁 2512 (0,6 dziennie)

Mental Special Forces

al. Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma pomaga ludziom w znalezieniu narzędzi oraz inspiracji do zrozumienia dzisiejszego skomplikowanego życia codziennego. Tematyką naszej działalności są służby specjalne oraz psychologia rozwoju osobistego. Oparta jest ona na psychometrii. Naszym klientom oferujemy transfer szerokiej wiedzy z wielu dziedzin w postaci szkoleń oraz treningów mentalnych. Nasze szkolenia pomagają przede wszystkim w sferze poznawczej, społecznej, emocjonalnej, behawioralnej i motywacyjnej.... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 21:27

👁 119 (0,11 dziennie)

Merkury - Odszkodowania i Doradztwo Prawne

ul. Włodka 16-18, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Merkury to kancelaria prawna z Grudziądza, która świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla firm oraz pomocy w zakresie uzyskania należnego odszkodowania. Pomagamy przedsiębiorcom we wszelkich sprawach sądowych, sporządzaniu pism, dokumentów, analizie dokumentacji, negocjacjach. Jeżeli poniosłeś jakąkolwiek szkodę, możemy cię wesprzeć przy uzyskaniu odszkodowania z tytułu szkody komunikacyjnej – w szczególności z tytułu odszkodowania z OC sprawy, szkód medycznych – z tytułu błędu lekarza, wyp ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2020 14:05

👁 297 (0,19 dziennie)

Studio M Stylizacja Paznokci

Stylizacja paznokci

Krzycka83a/1b, Wrocław (dolnośląskie)

Firma działa od ponad 5 lat.Zajmujemy się usługami kosmetycznymi ale głównie stylizacją paznokci.... więcej »

Dodano 9 lipca 2017 09:42

👁 761 (0,3 dziennie)

Automotive & Team Prevent

Szkolenia Jakościowe Branży Motoryzacyjnej - Team Prevent

ul. Batorego 19, Pszczyna (śląskie)

Firma Team Prevent przeprowadza szkolenia jakościowe branży motoryzacyjnej na licencji VDA QMC. Jako jedyna firma w Polsce posiadają rozszerzenie licencji, dzięki czemu mogą przeprowadzać szkolenia na terenie Bułgarii i Ukrainy. Szkolenia są przeprowadzane przez specjalistów, praktyków ze środowiska motoryzacji, dlatego też możemy być pewni że szkolenia są wartościowe, a ich jakość jest wysoka. Team Prevent, to firma z bogatym doświadczeniem, świadcząca kompleksowe działania na najwyższym poziom ...... więcej »

Dodano 23 marca 2019 11:52

👁 258 (0,14 dziennie)

MBP Szkolenia Ubezpieczeniowe

Mochnackiego 28, Piastów (mazowieckie)

MBP Szkolenia Ubezpieczeniowe to firma prowadząca wysokiej jakości szkolenia z zakresu ubezpieczeń majątkowych i osobowych, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, doradztwa ubezpieczeniowego. W sposób ciągły pogłębiamy wiedzę, dlatego nasze szkolenia odpowiadają doskonale na obecne potrzeby klientów. Współpracujące z nami firmy podnoszą kompetencje swoich pracowników i mogą reagować na aktualne zachowania rynku. Dzięki temu zwiększają swoje zyski. Skuteczność szkoleń naszej firmy jest oparta ...... więcej »

Dodano 21 lutego 2021 20:09

👁 197 (0,17 dziennie)