Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Kancelaria Adwokacka Anna Szyja

Sosnowiec

📞 🌐 📧

18 września 2023 11:51
👁 25

Firma Kancelaria Adwokacka Anna Szyja Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Anna Szyja

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Anna Szyja

Gen. S. Grota Roweckiego 32
41-205 Sosnowiec, śląskie

NIP: 6443371891

MAPA
O NAS

Posiadająca wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach prawa adwokat Anna Szyja oferuje usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prawnych. Siedziba jej kancelarii mieści się w Sosnowcu, jednak zakres działania całego zespołu wykracza poza granice Śląska. Dzięki sprawnej komunikacji elektronicznej każdy zainteresowany rzetelną obsługą prawną może skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej – czy to w zakresie konsultacji, czy reprezentacji w sprawach związanych z różnymi działami prawa.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
adwokat
prawo
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Adwokacka Anna Szyja Sosnowiec
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Sowiak Kancelaria Adwokacko-Radcowska

Kancelaria

ul. Poznańska 8/10/3, Poznań (wielkopolskie)

Radca prawny w Poznaniu Sowiak zaprasza do współpracy wszystkich, którzy poszukują profesjonalnej kancelarii Adwokacko – Radcowskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że nie boimy się podejmować trudnych spraw. Specjalizacje w jakich się poruszamy to prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne, budowlane i nieruchomości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i sprawdzenia czym jeszcze się zajmujemy. Jeżeli masz jakieś pytania – napisz do nas, z ...... więcej »

Dodano 13 listopada 2018 20:59

👁 772 (0,42 dziennie)

Kancelaria Adwokacka adw. Magdalena Urbanowicz

Grunwaldzka, Gdańsk (pomorskie)

Kancelaria świadczy działania z zakresu obsługi prawnej klientów, trudni się też obsługą prawną przedsiębiorstw. Udzielamy też porad prawnych, występujemy w imieniu Klientów przed organami ścigania oraz rozmaitymi instytucjami. Bardzo mocno zależy nam na tym, by pomoc prawną świadczyć jak najlepiej, stąd też każde zlecenie spotyka się ze szczególną uwagą naszych pracowników. Siedziba kancelarii znajduje się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 76/78, w pokoju 311. Nasz telefon to 501 50 80 10.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2013 10:24

👁 2278 (0,57 dziennie)

KACZOR, KLIMCZYK, PUCHER, WYPIÓR ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kancelaria prawnicza

ul. Józefa Dietla 50/12, Tarnowiec, Kraków (małopolskie)

Kancelaria prawna KKPW w Krakowie posiada wieloletnie doświadczenie, naszym Klientom oferujemy pełną pomoc prawną na terenie całego kraju. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze Klientów biznesowych jak i współpracujemy z osobami indywidualnymi. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz specjalizacji dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem, który odpowiednie na szczegółowe pytania związane z nasza ofertą.... więcej »

Dodano 12 marca 2021 12:32

👁 186 (0,19 dziennie)

Szkołą Nauki Jazdy Colina

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Radarowa 28, Warszawa (mazowieckie)

nauka jazdy... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2020 10:19

👁 103 (0,08 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba

Radca Prawny Warszawa Wilanów

Bruzdowa, Warszawa (mazowieckie)

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną dla firm, jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także spółek osobowych oraz kapitałowych. Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba ukierunkowana jest na świadczenie usług prawnych również na rzecz osób fizycznych w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym także spraw rodzinnych. Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba specjalizuje się w szczególności w prawie konsumenckim. Nasze wieloletnie doświadc ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2013 11:12

👁 2702 (0,68 dziennie)

Adwokat Łódź - Damian Sylwestrowicz - Prawnik Łódź

Kancelaria Adwokacka

Narutowicza 59 lok. 13-17, Łódź (łódzkie)

Jestem adwokatem wyróżniającym się otwartością do klientów. Działam w obszarach prawa: prawa cywilnego, prawa rodzinnego,prawa spadkowego.prawa karnego,prawa gospodarczego,prawa pracy,upadłości konsumenckiej.

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji w Łodzi. Jestem czynnym adwokatem Izby Adwokackiej w Łodzi.... więcej »

Dodano 9 października 2021 09:39

👁 96

Kanelaria Adwokacka Ireneusz Pałac

Kancelaria Adwokacka

ul. K. Przerwy – Tetmajera 6 lok. 1, Wrocław (dolnośląskie)

Zajmuje się prawem cywilnym i gospodarczym. Specjalizuje się w windykacji, w szczególności pomagając przedsiębiorcom w dochodzeniu należności z tytułu niewykonanych umów oraz procesach odszkodowawczych. W kręgu jego zainteresowań znajduje się również prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo autorskie oraz prawo upadłościowe. Włada językiem angielskim (posiada certyfikat angielskiego języka prawniczego ILEC).... więcej »

Dodano 26 lipca 2017 05:10

👁 1248 (0,54 dziennie)

Rodzinne Prawo

Adwokat Łódź

Al. T. Kościuszki 40 lok. 10, Łódź (łódzkie)

Rodzinne Prawo - Adwokat z Łodzi - oferuje pomoc w zakresie obsługi prawnej, dotyczącej spraw rodzinnych, takich jak adopcja, alimenty, rozwód, podział majątku. Jeśli jesteś w potrzebie - skontaktuj się z nami - więcej informacji na naszej stronie internetowej na którą zapraszamy.... więcej »

Dodano 28 października 2021 12:27

👁 74

Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Mariusz Niedziałkowski

Lutomierska 2/1, Pabianice (łódzkie)

Najlepszy adwokat w Łodzi? W pełni profesjonalny oraz stawiający dobro klienta na pierwszym miejscu? Znajdziesz go w Kancelarii Prawnej, Łódź, czyli w kancelarii Niedziałkowski. Adwokat, prawo rodzinne, Łódź, to Twój najlepszy wybór. Adwokat, prawo rodzinne, Łódź, pomoże Ci w sprawach rozwodowych, w których najczęściej dochodzi do podziału majątku, w sprawach spadkowych oraz podczas ustalania opieki nad dziećmi. To zdecydowanie wiodący adwokat, sprawy spadkowe, Łódź. Kancelaria adwokacka, Łódź, ...... więcej »

Dodano 17 czerwca 2022 08:26

👁 124 (0,23 dziennie)

Alkohit

Alkohit - alkomaty

ul. Kucykowa 1, Zielona Góra (lubuskie)

Profesjonalne alkomaty z serii ALKOHIT od lat nie mają sobie równych. Ich producent, firma DKD Sp. z o. o., od początku swojego istnienia stawia na jakość, rzetelność i uczciwość w stosunku do wszystkich swoich klientów. DKD Sp. z o. o. jest wiodącym producentem nowoczesnych analizatorów wydechu. Oferta skierowana jest do służb mundurowych, firm i klientów indywidualnych. Alkomaty ALKOHIT od lat są najlepszymi urządzeniami na rynku. Zaawansowane urządzenia ALKOHIT znajdą państwo na stronie Alkoh ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2019 11:15

👁 403 (0,26 dziennie)