Dodaj firmę Zaloguj się

20 listopada 2023 20:50
👁 39

BHP PLUS SPÓŁKA CYWILNA ANETTA PYDYNKOWSKA DARIUSZ PYDYNKOWSKI

KONTAKT

BHP PLUS SPÓŁKA CYWILNA ANETTA PYDYNKOWSKA DARIUSZ PYDYNKOWSKI

Targowa 9
83-110 Tczew, pomorskie

NIP: 5932627496

MAPA
O NAS

Druty spawalnicze MIG-MAG w Tczewie oferowane przez firmę BHP PLUS to najwyższej jakości produkty niezbędne dla osób profesjonalnie zajmujących się spawaniem. Nasze wysokiej jakości druty to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości wykonanych prac. Nasze druty są różnorodne, dzięki czemu idealnie znajdują zastosowanie spawalnicze w różnych dziedzinach i świetnie sprawdzają się przy pracy niezależnie od tego jaki rodzaj stali spawasz. Nowoczesne technologie i staranne procesy produkcji naszych drutów spawalniczych MIG-MAG sprawiają, że spełniają one najwyższe standardy jakości niezależnie od skali projektu czy też wymagań technicznych. Są odpowiedzią na potrzeby profesjonalnych spawaczy, którzy oczekują najlepszych produktów na rynku. Aby zagwarantować precyzję i bezpieczeństwo podczas pracy nasze produkty są dokładnie testowane i zatwierdzone. Zapewniamy zadowolenie z pracy z naszymi produktami. Zapraszamy do kontaktu.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
BHP PLUS SPÓŁKA CYWILNA ANETTA PYDYNKOWSKA DARIUSZ PYDYNKOWSKI Tczew
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

PCP Budowa

Wyczółkowskiego 32, Tczew (pomorskie)

Siedziba firmy PCP Budowa mieści się w Tczewie w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo od wielu lat funkcjonuje w branży budowlanej, proponując swoim klientom wykonanie profesjonalnych posadzek anhydrytowych. Firma indywidualnie podchodzi do każdego projektu, dobierając materiały oraz technologię do zakresu planowanych prac oraz charakterystyki obiektu. Proponuje wykonanie posadzek z betonu półsuchego, wylewek z jastrychu anhydrytowego, posadzek przemysłowych i lekkich betonów. W zakres ofero ...... więcej »

Dodano 8 listopada 2021 11:29

👁 154 (0,17 dziennie)

Przewozy Autobusowe ROMBUS Jan Sroka

Wynajem autokarów busów Rombus

Bosmańska 16, Tczew (pomorskie)

Firma Usługi Autokarowe "ROMBUS" jest firmą rodzinną, której początki sięgają roku 1999. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i licencje do wykonywania zarobkowego przewozu osób na terenie całego kraju i poza jego granicami. Szczególną uwagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi naszych Klientów, więc jeśli jesteście Państwo zainteresowani bezpiecznym i komfortowym przewozem osób zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.... więcej »

Dodano 11 marca 2022 07:39

👁 176 (0,22 dziennie)

Osiedle Młode Stanisławie Necon Deweloper

Osiedle młode Staniławie blisko Tczewa

Stanisława 8, Tczew (pomorskie)

Osiedle kameralnych domów wielorodzinnych w Stanisławiu składa się z budynków trzykondygnacyjnych. Każdy budynek składa się z 9 mieszkań:

Parter- dwa mieszkania o powierzchni od 58 m2 do 84 m2 z ogrodami przydomowymi o powierzchni do 400 m2

Piętro- cztery mieszkania o powierzchniach od 35,5m2 do 47,5m2 z balkonami o powierzchni ok. 5m2.

Poddasze- trzy mieszkania o powierzchniach od 47,5m2 do 54,5m

Na osiedlu powstanie łącznie 16 budynków, które pomieszczą 144 mieszkania.

Dla mieszkańców będ ...... więcej »

Dodano 19 lipca 2021 08:28

👁 167 (0,16 dziennie)

Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego J. Zarzycki A. Zakrzewska-Zarzycka

Paderewskiego, Tczew (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Zarzyckiego świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.... więcej »

Dodano 21 listopada 2013 07:59

👁 2347 (0,61 dziennie)

Elektro Lumines Chrystian Wojtakowski

Elektro Lumines

Leśna 12b/12, Strzegom (dolnośląskie)

Jeżeli szukasz specjalistów z zakresu fotowoltaiki w Tczewie, to Twoje zainteresowanie z pewnością przyciągnie wyjątkowo rozbudowana oferta firmy Elektro Lumines. Na naszej stornie internetowej elektrolumines.pl możesz sprawdzić wszystkie potrzebne informacje na temat świadczonych przez nas usług tworzenie instalacji fotowoltaicznych oraz montażu paneli. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 12:59

👁 124 (0,14 dziennie)

Hot King Adam Gwizdała

Armii Krajowej 84A, Tczew (pomorskie)

W Hot King każdy kęs to podróż przez wyjątkowe smaki, a nasza pasja do doskonałego kurczaka w panierce przeniesie Cię wprost na ulice amerykańskiego smakowitego raju. Nasz sekret tkwi w niepowtarzalnej recepturze panierki, którą pieczołowicie opracowujemy, aby dostarczyć Ci niezapomniane doznania smakowe. Każdy kawałek kurczaka to kulinarne arcydzieło, które stworzone zostało z pasją i dbałością o detale.... więcej »

Dodano 20 listopada 2023 21:41

👁 35

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

Al. Solidarności, Tczew (pomorskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela powstała z myślą o świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno dla Klientów, prowadzących działalność gospodarczą, jak i osób fizycznych. Praca wewnątrz spółek prawa handlowego, ale też ścisła współpraca z innymi kancelariami prawniczymi, pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie, by obecnie świadczyć usługi, z korzyścią dla obsługiwanych Klientów.... więcej »

Dodano 17 lutego 2015 21:34

👁 2053 (0,61 dziennie)

Regeneracja wtryskiwaczy Expert Diesel Sztum

Autoryzowany serwis regeneracji wtryskiwaczy i pomp paliwa

Pieniężnego 31, Sztum (pomorskie)

Regeneracja Wtryskiwaczy. Common Rail i Piezoelektryczne. Test i Naprawa wtrysków. Autoryzowany Serwis Diesla. Obsługujemy klientów z całej Polski. Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO. Pompy wtryskowe - Regeneracja. Pompowtryskiwacze - Naprawa... więcej »

Dodano 3 grudnia 2021 20:59

👁 633 (0,7 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Wiesława Wesołowska-Maj Adwokat

Kancelaria Adwokacka

Paderewskiego, Tczew (pomorskie)

Reprezentujemy klientów na każdym etapie postępowania sądowego. Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem pism oraz dokumentów. Udzielamy porad i konsultacji prawnych.

Kancelaria przygotowana jest do obsługi prawnej osób fizycznych oraz przedsiębiorców o różnejstrukturze i formie organizacyjno prawnej.

Dla każdego Klienta poszukujemy optymalnych rozwiązań uwzględniając jego potrzeby, możliwości finansowe oraz konieczny nakład pracy.

Zapraszamy do współpracy!... więcej »

Dodano 4 listopada 2015 18:17

👁 1265 (0,4 dziennie)

Adwokat Tczew

Żeglarska 6a/1, Tczew (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Kamil Pestka - oferujemy kompleksową pomoc prawną dla firm oraz osób prywatnych.

Przygotowujemy apelacje, pisma procesowe, pozwy. Jesteśmy gotowi reprezentować klienta przed sądem oraz innymi organami Państwowymi. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!... więcej »

Dodano 29 lipca 2020 10:14

👁 187 (0,13 dziennie)