Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

11 czerwca 2023 06:49
👁 35

"REMIK" Instalacje Normobaria

KONTAKT

"REMIK" Instalacje Normobaria

Muszelkowa 4/2
76-270 Ustka, pomorskie
MAPA
O NAS

Specjalizujemy się w kompleksowym montażu komór normobarycznych oraz podłączaniu ich instalacji technicznych. Nasza oferta obejmuje również pełne rozwiązania, polegające na dostarczeniu inwestorowi "pod klucz" gotowej normobarii. Dzięki naszym wszechstronnym umiejętnościom budowlanym oraz szerokim kontaktom biznesowym, jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić inwestycję, bez konieczności angażowania innych podwykonawców.

Jesteśmy w stanie zrealizować całą inwestycję bez konieczności wynajmowania firm zewnętrznych przez naszych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od wykopania fundamentów, przez wylanie betonu, aż po dostawę i instalację komponentów komory normobarycznej. Dodatkowo, zajmujemy się także podłączeniem niezbędnych sanitariatów, aby zapewnić komfortowe korzystanie z normobarii.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
"REMIK" Instalacje Normobaria Ustka
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

NORMOBARIA

ul. abp. Jakuba Świnki 2E, Uniejów (łódzkie)

Istnieje wiele schorzeń. Im jesteśmy starsi, tym częściej chorujemy, więcej chorób nas dopada. Co poniektóre są niesłychanie skomplikowane do wyleczenia. Korzystamy w następstwie tego ze wszystkich sposobów, z wszystkich osiągalnych metod leczenia byle jedynie ulżyć sobie w cierpieniu. Normobaria Uniejów to nowy sposób, żeby leczyć wszelkiego typu bóle lub zapobiegać powstawaniu schorzeń - oto innowacyjna metoda leczenia tlenem, która czeka na Ciebie w Uniejowie - gorąco zapraszamy do sprawdzeni ...... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2022 07:18

👁 146 (0,27 dziennie)

Normobariapiotrkow.pl - PPHU MARKUS Zbigniew Macherowski

Normobaria

Wygoda 81, Wola Krzysztoporska, Wolbórz (łódzkie)

W komorze normobarycznej panuje odpowiednio skomponowana atmosfera z większą ilością tlenu i ciśnieniem 1500 hPa. Tlenoterapia ma pozytywny wpływ na cały organizm człowieka. Pomaga m.in. w regeneracji komórek po wysiłku czy w leczeniu pooperacyjnym. Poprawia także samopoczucie, co z kolei wiąże się ze zmniejszeniem bezsenności czy przewlekłego zmęczenia.... więcej »

Dodano 13 marca 2020 10:18

👁 332 (0,23 dziennie)

Z.P.H ERNA PLUS Stanisław Fałowski Komora Normobaryczna

Komora Normobaryczna

Wielopole 86, Wielogłowy, Nowy Sącz (małopolskie)

Komora Normobaryczna wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Tlen + dwutlenek węgla + wodór to nasza formuła na zdrowie! Korzyści: zwiększa się ilość komórek macierzystych, następuje pełne dotlenienie organizmu, szybka regeneracja, zwiększona odporność i wydolność fizyczna, zahamowanie rozmnażania bakterii beztlenowych. Zapraszamy osoby po: wylewach,udarach,zawałach,z porażeniem mózgowym,z autyzmem,z stwardnieniem rozsianym,z alergią,z astmą,z problemami stawowo-kręgowymi i dzieci z niedotlenien ...... więcej »

Dodano 2 listopada 2018 17:25

👁 850 (0,44 dziennie)

Normobaria - Józef Stelmach

Stefana Jaracza 38, Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Normobaria to innowacyjna metoda leczenia wielu dolegliwości. Jeżeli przebywają Państwo na Mazurach bądź też są tu na urlopie - gorąco zapraszamy do kompetentnej komory normobarycznej. Fachowe doradztwo oraz obsługa, najwyższy standard działania i gwarancja poprawy zdrowia - oto, co możemy zaoferować!... więcej »

Dodano 31 stycznia 2020 04:10

👁 259 (0,17 dziennie)

Spa Tlenowe

Leczenie Tlenem

Dębowa 17, Mogilno (kujawsko-pomorskie)

Spa tlenowe - komora hiperbaryczna. Nowatorskie rozwiązania dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie. Dowiedz się więcej.... więcej »

Dodano 13 czerwca 2022 10:03

👁 147 (0,23 dziennie)