Dodaj firmę Zaloguj się

 

7 Lands Logistics

Warszawa

📞 🌐 📧

4 października 2023 10:08
👁 87

Firma 7 Lands Logistics Warszawa

7 Lands Logistics

KONTAKT

7 Lands Logistics

Aleje Jerozolimskie 81 lok. 710
02-001 Warszawa, mazowieckie

NIP: 7010689277

MAPA
O NAS

7 Lands Logistics to dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, która od lat gwarantuje najwyższą jakość usług transportowych. Oferta obejmuje transport drogowy, lotniczy, kolejowy i morski, a także obsługę celną i doradztwo w zakresie przewozu towarów. Działa na zasadzie door to door, co oznacza, że zapewnia kompleksową obsługę ładunku od momentu odbioru od nadawcy, aż do dostarczenia go do odbiorcy. Wszystko to realizowane jest z największą starannością i dbałością o bezpieczeństwo przewożonych towarów. 7 Lands Logistics współpracuje tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami i korzysta z najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić klientom pełne zadowolenie z usług. Sieć agentów na całym świecie pozwala skrócić czas dostawy i zapewnić terminowość realizacji zleceń. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy na naszą stronę www.7landslg.com.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
7 Lands Logistics Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

FAST & FOR YOU Sp. z o.o.

Transport Krajowy i Międzynarodowy

Podwale 37/38, Wrocław (dolnośląskie)

Profesjonalny transport krajowy i międzynarodowy we wszystkich krajach UE.
Przewóz ładunków specjalistycznych: transport ponadgabarytowy, towary niebezpieczne, artykuły płynne, materiały sypkie.
Spedycja, logistyka i transport.
Zapraszamy do skorzystania z usług!... więcej »

Dodano 12 lutego 2024 10:49

👁 32

Stanzal Stanisław Zalewski

Skautów Łódzkich 19, Łódź (łódzkie)

Firma Stanzal z Łodzi specjalizuje się w organizowaniu przewozów ładunków ponadgabarytowych. W całej Europie podczas przejazdów pojazdów z ponadnormatywnymi ładunkami należy korzystać z eskorty policji lub pilota. Naszą zaletą jest kompleksowość usług, od uzyskania odpowiednich pozwoleń po pełną organizację transportu ponadgabarytowego. Wieloletnie doświadczenie i znajomość procedur umożliwia nam bardzo sprawne uzyskanie wszystkich potrzebnych zezwoleń. Nasz zespół specjalistów o... więcej »

Dodano 19 marca 2021 08:19

👁 177 (0,16 dziennie)

Agencja Celna INTERCŁO

Odprawy celna - Agencja Intercło

Inżynierska, Sochaczew (mazowieckie)

Agencja celna Intercło proponuje kompleksowe usługi celne dla spółek zajmujących się wymianą handlową z państwami Unii Europejskiej i z krajami spoza niej.
Zakres usług obejmuje między innymi: pełną odprawę celną, obsługę systemów Celina, ECS, ICS, NCTS i innych, rejestrację i aktualizację korporacji w systemach EORI i PDR, składanie deklaracji statystycznych INTRASTAT, też świadectw pochodzenia, świadectw EUR 1, T2L, ATR i dokumentów takich jak DW1, CMR, karnet TIR. Firma gwarant... więcej »

Dodano 28 września 2015 10:26

👁 1597 (0,51 dziennie)

PetroConsulting Sp. z o.o.

Automatyka Stacji Paliw, Modernizacja Stacji Paliw

Makowa 16, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Jesteśmy całkowicie polską firmą informatyczno-technologiczną. Specjalizujemy się w obsłudze zakładowych stacji paliw, zarówno od strony sprzętowej, jak i programowej.

Główne obszary działania to:
zaawansowane technologicznie automaty do tankowania marki PetroMAT
legalizowane dystrybutory paliw
oprogramowanie PetroManager
zbiorniki do przechowywania paliwa
sondy pomiarowe
akcesoria
konsulting... więcej »

Dodano 17 września 2019 09:26

👁 412 (0,25 dziennie)

Softrans Marek Gęborek

Logistyczny system informacyjny

Wolności 289/4, Zabrze (śląskie)

Czy szukasz kompleksowego rozwiązania logistycznego dla swojego przedsiębiorstwa? Logistyczny system informacyjny SOFTRANS to Twój idealny partner w biznesie. Nasza usługa oferuje wszechstronne rozwiązania do efektywnego kontrolowania operacji magazynowych, zarządzania logistyką oraz obsługą procesów związanych z zamówieniami. Dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym, masz pełną kontrolę nad danymi i operacjami. Zwiększaj wydajność, optymalizuj koszty i osiągaj przewagę konkurencyjną. Dołącz ...... więcej »

Dodano 22 października 2023 21:06

👁 25

Usaimport

Góralska 3/46, Warszawa (mazowieckie)

Importer aut z Ameryki Usaimport.pl zajmuje się sprowadzaniem samochodów i motocykli zza Oceanu Atlantyckiego. Kompleksowa obsługa oraz fachowe doradztwo – to właśnie gwarantuje firma! Ponadto Usaimport.pl zapewnia wsparcie w wyborze pojazdu, zakup wybranego pojazdu na aukcjach firm ubezpieczeniowych, a także przeprowadzenie odprawy i opłaty celnej auta oraz transport. Sprawdź sam!... więcej »

Dodano 3 marca 2023 05:09

👁 43

SURET Sp. z o.o.

Fabryczna 12, Dębica (podkarpackie)

Jedną ze specjalności naszej firmy SURET jest logistyka produkcji. W ramach kompleksowej obsługi logistycznej przedsiębiorstwa, zapewniamy wynajem i serwis wózków widłowych, realizację wszystkich transportowych potrzeb firmy, przy pełnym wykorzystaniu własnego zaplecza technicznego i zespołu operatorów. W umiejętny sposób zadbamy o dostarczenie surowców i komponentów do linii i gniazd produkcyjnych, jak i również transport pomiędzy konkretnymi stanowiskami produkcji. Usprawnimy dzięki temu trans ...... więcej »

Dodano 26 sierpnia 2018 06:57

👁 617 (0,3 dziennie)

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe "FRANCEPOL" Sp. z o.o.

Stary Kisielin-Zatorze 9, Zielona Góra (lubuskie)

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe "FRANCEPOL" Sp. z o.o. to firma z Zielonej Góry, która świadczy usługi transportowe od 1997 r. Przez cały okres działalności właściciele podmiotu stale inwestowali w rozwój bazy oraz floty pojazdów. Dzięki temu obecnie zespół dysponuje czterystoma własnymi pojazdami ciężarowymi oraz różnymi naczepami i nie musi korzystać z pomocy przewoźników zewnętrznych, co znacznie usprawnia współpracę z kontrahentami. Oferowana jest dystrybucja FTL i drobnicowa.... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 13:38

👁 166 (0,18 dziennie)

UNIQ LOGISTIC SP Z O.O. SPÓŁKA JAWNA

Dąbrowskiego 225/243, Łódź (łódzkie)

UNIQ LOGISTIC już od 2008 oferuje najlepsze rozwiązania logistyczne które są idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie aby zoptymalizować i ułatwić transport i szeroko pojętą logistykę. Zawsze staramy się dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań a także zrozumieć procesy logistyczne zachodzące w Waszej firmie. Głównym celem jest zapewnienie terminowości przy możliwie najniższych kosztach.... więcej »

Dodano 14 sierpnia 2020 12:17

👁 142 (0,11 dziennie)

KDK Info Sp. z o.o.

Firma szkoleniowo-doradcza

Al. Jana Pawła II 25, Warszawa (mazowieckie)

KDK Info Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza funkcjonująca na rynku polskim od 2001 roku. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń z kompetencji osobistych, marketing i public relations, finanse, zarządzanie projektami, human resources. To co nas wyróżnia to możliwość tworzenia kompleksowych projektów szkoleń pracowników zarówno na płaszczyźnie rozwoju kompetencji miękkich, jak i wiedzy specjalistycznej z w/w tematów. W naszych strukturach działają również działy szkoleń wewnętrznych oraz d ...... więcej »

Dodano 23 lutego 2017 10:20
Aktualizacja 20 lutego 2018 11:50

👁 765 (0,29 dziennie)