Dodaj firmę Zaloguj się

 

Centrum Terapii Psyche

Warszawa

📞 🌐 📧

9 grudnia 2023 21:50
👁 157 (0,81 dziennie)

Firma Centrum Terapii Psyche Warszawa

Centrum Terapii Psyche

KONTAKT
MAPA
O NAS

Centrum Terapii Psyche w Warszawie - to profesjonalna placówka psychologiczna, która oferuje wszechstronne usługi terapeutyczne dla osób w każdym wieku. Nasze centrum skupia się na dostarczaniu indywidualnie dostosowanej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej, mającej na celu wspieranie klientów w przezwyciężaniu trudności emocjonalnych i psychicznych.

Składający się z doświadczonych psychoterapeutów i psychologów zespół wykorzystuje różnorodne, sprawdzone metody pracy, aby każdy pacjent otrzymał opiekę odpowiadającą jego unikalnym potrzebom. W naszej ofercie znajdują się:

- Indywidualna psychoterapia dla dorosłych i młodzieży, koncentrująca się na zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów emocjonalnych.

- Terapia psychodynamiczna, eksplorująca głębsze aspekty psychiki i pomagająca w pracy nad długotrwałymi problemami emocjonalnymi.

- Specjalistyczne programy terapeutyczne dla leczenia lęku i stresu.

- Dostosowane sesje wsparcia dla młodzieży i studentów, skupiające się na ich specyficznych wyzwaniach.

- Elastyczna i wygodna terapia online, umożliwiająca dostęp do profesjonalnej pomocy z każdego miejsca.

W Centrum Terapii Psyche stosujemy holistyczne podejście do terapii, uwzględniając emocje, myśli, doświadczenia życiowe oraz relacje interpersonalne klienta. Jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój naszych metod pracy, uczestnicząc regularnie w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Zapraszamy na stronę internetową www.centrum-psyche.com.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji o naszych usługach i zespole. W naszym centrum zapewniamy najwyższej jakości opiekę, pomagając w osiągnięciu trwałych zmian i rozwoju osobistego. Zapraszamy do wspólnej pracy nad poprawą jakości życia i zdrowia psychicznego.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 9 czerwca 2024 19:47 z IP 89.64.92.***

Wojciech

Dobra poradnia psychoterapeutyczna. Niedaleko mnie i bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Przyjazna atmosfera. Polecam wszystkim.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Centrum Terapii Psyche Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Instytut Psychoterapii Progres

Jagielska lok. 63A/16, Warszawa (mazowieckie)

Magdalena Nagalska jest doświadczonym psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą i psychoonkologiem. Specjalizuje się w pomocy każdemu, kto przeżywa trudne chwile i potrzebuje wsparcia w poradzeniu sobie z emocjami. Pomaga wprowadzić odpowiednie zmiany w życiu oraz osiągnąć sukces w każdej jego sferze - w pracy, relacjach z bliskimi lub w związku. Oferuje konsultacje indywidualne, dla par, jak również interwencje kryzysowe. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualne, zapewniając odpowiedni ...... więcej »

Dodano 10 grudnia 2021 09:03

👁 109 (0,12 dziennie)

Perspektywy - Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego w Warszawie

Psychoterapia, terapia par, psycholog - Perspektywy - Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego

Marszałkowska 45/49, Warszawa (mazowieckie)

Nasz zespół składa się z psychologów, psychiatrów oraz dietetyków z wieloletnim doświadczeniem. Psychoterapeuci oprócz studiów psychologicznych ukończyli atestowane 4-letnie szkolenia psychoterapeutyczne. Pracujemy z osobami doświadczonymi w przeszłości lub aktualnie chorobą psychiczną. Pracujemy też z tymi, którzy nie mieli kontaktu z lekarzem psychiatrą, a od dłuższego czasu przeżywają trudności w codziennym funkcjonowaniu lub znajdują się aktualnie w trudnym momencie swojego życia, w sytuacji ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2018 11:39

👁 475 (0,22 dziennie)

CPP - Poradnia Psychologiczna

Centrum Pomocy Profesjonalnej

Al. Jana Pawła II 80 lok 129, Warszawa (mazowieckie)

Gwarantujemy usługi wykonywane zarówno kompetentnie a za jednym zamachem przekrojowo w ramach wykonywania leczenia psychologicznego, psychiatrycznego. Nasz ośrodek pozwala na zapewnienie spełnienia poszczególnych usług w ramach dopasowanych rozwiązań terapeutycznych. Równolegle posiadamy zespół kompetentnych terapeutów oraz lekarzy psychiatrów, którzy mają kwalifikacje zdobywane w ramach zarazem międzynarodowych konferencji oraz spotkań. Pozwala to na zagwarantowanie wykonywania pojedynczych te ...... więcej »

Dodano 31 maja 2017 10:51

👁 1287 (0,5 dziennie)

Gabinet Psychoterapii M-PATIA

Samochodowa 2/13, Warszawa (mazowieckie)

M-PATIA to gabinet psychologiczny prowadzony na terenie Mokotowa w Warszawie przez dobrego psychologa. Z wsparcia mogą skorzystać osoby dorosłe, które mają problemy w życiu prywatnym lub zawodowym. Najczęściej do poradni psychologicznej mieszczącej się w Warszawie trafiają osoby, u których zdiagnozowano depresję, fobie czy lęki. Psycholog proponuje także doraźną pomoc psychologiczną w stresujących sytuacjach czy też po traumatycznych przeżyciach, takich jak m.in. rozwód lub choroba czy śmierć bl ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 14:24

👁 173 (0,19 dziennie)

Psychoazyl ośrodek psychoterapii i wsparcia rodziny

Ośrodek psychoterapii

Augusta Cieszkowskiego, 13, Łódź (łódzkie)

Ośrodek psychoterapii i wsparcia rodziny.
Ośrodek 'PsychoAzyl' udziela świadczeń: psychoterapii indywidualnej i grupowej (dorośli, dzieci); psychoterapii uzależnień; terapii Biofeedback EEG i Fizjologii, badań mini QEEG. Przeprowadzamy diagnostykę kwestionariuszami: osobowości, inteligencji, psychopatologii.

Zapraszamy do kontaktu (zadzwoń, napisz maila, skorzystaj z kalendarza online). Jeżeli nie masz pewności, zapraszamy na konsultację. Wspólnie zastanowimy się jakiego rodzaju pomoc jest Tobi ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2021 21:09

👁 181 (0,17 dziennie)

Gabinet Psychoterapii Agnieszka Rybicka

Psycholog

Narbutta 11/3, Warszawa (mazowieckie)

jestem certyfikowaną psychoterapeutką i pracuję w nurcie psychoterapii Gestalt. Psychoterapia jest metodą która pozwala poprawić komfort życia, usunięcie cierpienia, wolności od uciążliwych objawów oraz odkrywania i rozwijania swoich możliwości. Oferuję konsultacje psychologiczne - są to jedno lub dwa spotkania w celu poznania problemu i ustalenia dalszego sposobu postępowania oraz terapię indywidualną dla osób dorosłych - odbywa się raz w tygodniu, w ten sam dzień tygodnia o tej samej porze i t ...... więcej »

Dodano 24 czerwca 2020 11:15

👁 160 (0,11 dziennie)

Psychoonkolog Elżbieta Montewka

Psychoonkolog, Psycholog Warszawa

Henryka Łasaka, 35, Warszawa (mazowieckie)

Nazywam się Elżbieta Montewka i zajmuję się udzielaniem wsparcia osobom ze zdiagnozowaną chorobą onkologiczną a także pomocą ich bliskim. Pomagam pacjentom nabrać wiary w siebie i odnaleźć nadzieję w tych trudnych chwilach.... więcej »

Dodano 10 grudnia 2019 15:07

👁 272 (0,16 dziennie)

Wars i Sawa Clinic

Medycyna estetyczna w Warszawie

ul. Jana Kazimierza 64/U6, Warszawa (mazowieckie)

W dzisiejszych czasach nie brakuje zwolenników wyjść, jakie proponuje medycyna estetyczna. Każdy zabieg musi być jednakże wykonany przez doświadczonych specjalistów. Wars & Sawa Clinic oferuje szeroką ofertę zabiegów, takich jak likwidacja zmarszczek Warszawa Wola, a również leczenie łysienia Warszawa Wola. Klinika ta prowadzona jest przez osoby, które mają zarówno odpowiednie wykształcenie, lata doświadczenia, jak i dużo zamiłowań do wykonywanej pracy. Starają się zagwarantować, że ich pacjenci ...... więcej »

Dodano 23 stycznia 2023 08:35

👁 74

Stajacsiesoba

Psychologia i Psychoterapia

Warszawa, Warszawa (mazowieckie)

stajacsiesoba.pl to nowy blog o psychologii i psychoterapii.

Znajdziesz na nim autorskie treści, wywiady i materiały edukacyjne z zakresu:
- psychologia
- psychoterapia
- terapia grupowa
- terapia par

wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu
www.stajacsiesoba.pl
kontakt@stajacsiesoba.pl... więcej »

Dodano 25 lipca 2020 05:17
Aktualizacja 2 sierpnia 2020 09:39

👁 216 (0,15 dziennie)

Strefa zmiany

ul. Litewska 11/13, Warszawa (mazowieckie)

Strefa Zmiany to ośrodek psychoterapii w Warszawie, w którym pracuje wykwalifikowany psycholog i psychoterapeuta. Pomagamy osobom, które miewają trudności w radzeniu sobie z różnymi problemami osobistymi i zawodowymi. Psychoterapia oparta jest na wywiadzie i rozmowie o problemach Klienta. Nasi psychologowie i psychoterapeuci dokładają wszelkich starań, aby terapia przynosiła oczekiwane rezultaty.... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2017 13:25

👁 650 (0,25 dziennie)