Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Eko Claim

Eko Claim

Oldham Warszawa

📞 🌐 📧

23 sierpnia 2017 15:36
👁 474 (0,21 dziennie)

Firma Eko Claim Warszawa

Eko Claim

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma Eko Claim zlokalizowana w UK proponuje fachową pomoc w otrzymaniu rekompensaty z powodu wypadku na terenie Zjednoczonego Królestwa. Grupa ekspertów z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z prawnikiem, sporządza tłumaczenie niezbędnych dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu odszkodowawczym. Wypadek w pracy, albo kolizja samochodowa w Wielkiej Brytanii? – Dziś odzyskanie rekompensaty jest niesamowicie szybkie! Firma towarzyszy pokrzywdzonemu w całym postępowaniu odszkodowawczym, gwarantując pomoc i wsparcie w kwestiach prawnych. Eko Claim namawia osoby, które zostały pokrzywdzone w wypadku na terenie UK do kontaktu mailowego albo za pomocą witryny internetowej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Eko Claim Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Mastercar

Mastercar - Wypożyczalnia Samochodów

Bugaj 140, Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

Mastercar to krakowska firma, która proponuje tani wynajem aut. Odbiór pojazdów odbywa się na lotnisku Balice, ale klienci mogą korzystać także z innych lokalizacji. Usługi dostępne są również m.in. w Katowicach, Wrocławiu czy Rzeszowie. Rozbudowana flota pojazdów stwarza szerokie możliwości wyboru odpowiedniego wozu. Przedsiębiorstwo nie nakłada limitu kilometrów ani nie wymaga opłacenia kaucji. Dlatego jest to najtańsza wypożyczalnia samochodów działająca w Krakowie.... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2020 07:56

👁 218 (0,17 dziennie)

CENTRUM WYCEN I DORADZTWA BIZNESOWEGO NOBILIS

al. Kasztanowa 18/6, Wrocław (dolnośląskie)

Na stronie internetowej Nobilis.pro dostępna jest oferta rzeczoznawcy majątkowego z Wrocławia. Specjalnością przedsiębiorstwa są wyceny nieruchomości. Eksperci współpracują z właścicielami obiektów mieszkaniowych, komercyjnych i zabytkowych oraz gruntów rolnych, leśnych i inwestycyjnych. Specjalistom można zlecić również wyceną znaków towarowych lub patentów. Firma oferuje profesjonalne doradztwo biznesowe w zakresie procesów inwestycyjnych.... więcej »

Dodano 12 lutego 2021 08:55

👁 134 (0,14 dziennie)

Ewelina Morawska

Biuro rachunkowe.

Leśne 7A/55, Koziegłowy (śląskie)

OFERUJEMY:
- prowadzenie księgowości dla:
jednoosobowych działalności, spółek jawnych i cywilnych, spółek komandytowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych
- prowadzenie ksiąg handlowych
- rozliczanie PIT, CIT ,VAT
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- przygotowanie dokumentów na potrzeby banków
- prowadzenie spraw kadrowo-płacowych... więcej »

Dodano 8 marca 2018 11:58

👁 514 (0,25 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wiśniewska

Rynek 55 lok. 25, Dzierżoniów (dolnośląskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wiśniewska swoją siedzibę ma w Dzierżoniowie w województwie dolnośląskim. Świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym, jak również przedsiębiorstwom. Specjalizuje się w sprawach z obszaru prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy. Ma też doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców o różnym profilu działalności. W zakres świadczonych usług wchodzi doradztwo, reprez ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2021 08:08

👁 252 (0,28 dziennie)

Doradztwo Imigracyjne H&M

Ul. Pszczelińska 50, Brwinów (mazowieckie)

H&M to doradztwo imigracyjne, które zapewnia cudzoziemcom profesjonalną pomoc
związaną z legalizacją pobytu oraz pracą na terenie Polski. Ich zespół cechuje profesjonalizm,
skuteczność oraz ogromna wiedza. Posiadają oni klientów prywatnych jak i biznesowych.
Pomagają oni cudzoziemcy w weryfikacji legalności pobytu w Polsce, analizie stanu
faktycznego czy sporządzeniu niezbędnej dokumentacji. Jako prawy pełnomocnik
reprezentują oni cudzoziemca w postępowaniu administracyjnym o wydanie zaświadczeń ...... więcej »

Dodano 12 marca 2020 18:27

👁 250 (0,19 dziennie)

Kancelaria antywindykacyjna - Oddział: Ostrów Wielkopolski

ul. Kazimiery Iłłakowiczówny 29, Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Główną domeną naszej kancelarii antywindykacyjnej jest szeroko rozumiana pomóc dla osób zadłużonych. Jeśli wpadłeś w błędne koło tarapatów finansowych, najrozsądniejszym rozwiązaniem jest pomoc specjalisty. Oferujemy pomoc prawną, doradztwo prawne, naszym celem jest, to abyś wyszedł z długów. Jeśli masz finansowe problemy, nie zwlekaj dłużej, napisz do nas poprzez czat na stronie, albo skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapraszamy także do naszego oddziału w Ostrowie Wielkopolskim. Postaramy s ...... więcej »

Dodano 29 stycznia 2021 20:24

👁 215 (0,22 dziennie)

Habza Finanse Zwoleń

Aleja Jana Pawła II 3, Zwoleń (mazowieckie)

Masz trudności z otrzymaniem kredytu? Skorzystaj z oferty Habza Finanse. Zajmujemy się fachową pomocą w zakresie znalezienia najbardziej korzystnej oferty kredytowej. Z pomocą Habza Finanse otrzymasz kredyt bez zdolności, konsolidację kart kredytowych czy chwilówek. Nie pobieramy żadnych przedpłat. Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas.... więcej »

Dodano 23 października 2018 06:59
Aktualizacja 23 października 2018 06:59

👁 463 (0,26 dziennie)

Karolina Chroł Notariusz Kancelaria Notarialna

10 Lutego 18A, Gdynia (pomorskie)

Kancelaria notarialna w Gdyni Karoliny Chroł notariusza oferuje wachlarz czynności notarialnych. Notariusz jest osobą powołaną przez Ministra Sprawiedliwości, upoważnioną do dokonywania czynności, dla których prawo wymaga formy notarialnej bądź którym strony pragną nadać formę notarialną. Notariusz sporządza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, dokonuje poświadczeń i innych czynności notarialnych. Kancelaria notarialna Karoliny Chroł notariusza w Gdyni oferuje profesjonalną obsługę ...... więcej »

Dodano 26 maja 2022 11:33

👁 127 (0,26 dziennie)

Rita Kubylis Consulting

Dywizjonu 303 129/12, Warszawa (mazowieckie)

Firma Rita Kubylis Consulting z Warszawy zajmuje się doradztwem podatkowym dla obcokrajowców i firm działających w Norwegii. To również profesjonalna szkoła języka norweskiego i biuro tłumaczeń. Prowadzone są szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, jak również tłumaczenia zwykłe, tekstów prawnych, budowlanych, książek, broszur, artykułów, dokumentów ekonomicznych lub innych dokumentów branżowych. Firma prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów z doskonałą znajomością języka oraz prze ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2021 06:57

👁 123 (0,15 dziennie)

CAB PL Group

Bolesława Prusa 129 A, Nowy Sącz (małopolskie)

Wybór samochodu do ślubu jest niezwykle ważny. Może się wydawać, że to tylko środek transportu, ale w dniu ślubu pełni także wiele innych ról. Powinien to być pojazd dostosowany do koncepcji i klimatu uroczystości. Elegancki samochód doda uroku temu wyjątkowemu dniu. W Nowym Sączu firma CAB PL Group oferuje swoim klientom wynajem białego mercedesa do ślubu, który zrobi wrażenie na zaproszonych gościach oraz będzie się pięknie prezentował na zdjęciach z plenerowej sesji ślubnej, w której często s ...... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2017 05:53

👁 589 (0,25 dziennie)