Dodaj firmę Zaloguj się

 

Eko Claim

Eko Claim

Oldham Warszawa

📞 🌐 📧

23 sierpnia 2017 15:36
👁 488 (0,2 dziennie)

Firma Eko Claim Warszawa

Eko Claim

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma Eko Claim zlokalizowana w UK proponuje fachową pomoc w otrzymaniu rekompensaty z powodu wypadku na terenie Zjednoczonego Królestwa. Grupa ekspertów z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z prawnikiem, sporządza tłumaczenie niezbędnych dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu odszkodowawczym. Wypadek w pracy, albo kolizja samochodowa w Wielkiej Brytanii? – Dziś odzyskanie rekompensaty jest niesamowicie szybkie! Firma towarzyszy pokrzywdzonemu w całym postępowaniu odszkodowawczym, gwarantując pomoc i wsparcie w kwestiach prawnych. Eko Claim namawia osoby, które zostały pokrzywdzone w wypadku na terenie UK do kontaktu mailowego albo za pomocą witryny internetowej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Eko Claim Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Security-Secret Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna

Bartodziejska, Pułtusk (mazowieckie)

Agencja Detektywistyczna „MBŁ Security-Secret” (security-secret.home.pl) udostępnia profesjonalne porady prawne dostarczane przez najlepszych prawników. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla funkcjonariuszy policji.Zajmujemy się również odnajdywaniem ludzi zaginionych sporą skalę i oferujemy pełen katalog usług detektywistycznych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (23) 692 3735.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2013 20:15

👁 2510 (0,61 dziennie)

Merkury - Odszkodowania i Doradztwo Prawne

ul. Włodka 16-18, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Merkury to kancelaria prawna z Grudziądza, która świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla firm oraz pomocy w zakresie uzyskania należnego odszkodowania. Pomagamy przedsiębiorcom we wszelkich sprawach sądowych, sporządzaniu pism, dokumentów, analizie dokumentacji, negocjacjach. Jeżeli poniosłeś jakąkolwiek szkodę, możemy cię wesprzeć przy uzyskaniu odszkodowania z tytułu szkody komunikacyjnej – w szczególności z tytułu odszkodowania z OC sprawy, szkód medycznych – z tytułu błędu lekarza, wyp ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2020 14:05

👁 297 (0,19 dziennie)

Anna Kozłowska-Wyrożemska

Doradztwo życiowe,terapia jajem

ul.Rdiowa 21a ,m.11, Warszawa (mazowieckie)

Oferuję doradztwo życiowe oparte na litomancji -wróżbie z kamieni oraz starosłowiańską terapię jajem ,która uwalnia od różnych nieprzyjemnych rzeczy...... więcej »

Dodano 9 lipca 2016 09:51

👁 496 (0,17 dziennie)

Vault Tec Projekty Unijne Mateusz Kucharski

Ul. Akacjowa, Bytom (śląskie)

Vault Tec Projekty Unijne Mateusz Kucharski to przedsiębiorstwo które dobrze się rozwija , jest to firma która zajmuje się indywiudalnym pisaniem projektów unijnych , doradztwem. Staramy się przede wszystkim pomóc firmom młodym i długoletnim. Oferujemy szeroki fachlarz usług powiazanych z doradztwem. Mamy bardzo bogate refrencje i zwłaszcza efekty z wczesniejszych projektów. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych przez nas usług , każdego klienta traktujemy indywidualnie. Serdeczni ...... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2015 22:43

👁 1953 (0,59 dziennie)

santanderconsumer.pl

Strzegomska, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy liderem w sektorze finansów osobistych. Z nami każde zakupy mogą być ogromną radością - nasz system ratalny jest dostępny dla wszystkich i wszędzie. Od długiego czasu pomagamy Polakom w spełnianiu marzeń, bez względu na to czy dotyczą kupna nowego telewizora czy samochodu. Oferujemy także kredyty gotówkowe na dowolny cel - nie pytamy na co klienci pragną przeznaczyć pieniądze. Zaufanie naszych klientów pozyskaliśmy dzięki temu, że realizację ich potrzeb uznaliśmy za cel najważniejszy. M ...... więcej »

Dodano 28 października 2015 13:36

👁 1362 (0,44 dziennie)

DNS Claims

DNS Claims Odszkodowania UK

Kościuszki 4, Chełm (lubelskie)

DNS Claims Odszkodowania UK to polska kancelaria w Wielkiej Brytanii. Nasza praca skupia się na dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczalni w UK. Zespół naszych prawników dysponuje wieloletnim doświadczeniem. W DNS UK dbamy o rozwój pracowników oraz poszerzamy nasze umiejętności.... więcej »

Dodano 2 czerwca 2022 13:07

👁 326 (0,45 dziennie)

Gold Fiskus Sp. z o.o.

Kolorowa 19 lok. 148, Warszawa (mazowieckie)

Biuro rachunkowe Gold Fiskus Sp. z o.o. z Warszawy zapewnia zdalne i stacjonarne usługi księgowe dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, instytucji, fundacji i stowarzyszeń. Oferujemy rozliczanie miesięczne podmiotów gospodarczych, obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie deklaracji, doradztwo podatkowe, sporządzanie bilansów i pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji numer 19364100 wydane przez Ministerstwo Finansów. Gwarantujemy wysoką jakość usług ...... więcej »

Dodano 6 października 2021 10:51

👁 80

Biuro Tłumaczeń Texter

Krakowska 37/306, Opole (opolskie)

Nazywam się Grzegorz Forc, pracuję jako tłumacz przysięgły języka angielskiego w Opolu, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/14/18. Można zapytać dlaczego tylko tłumaczenia przysięgłe Opole. Otóż wynika to ze względów praktycznych. Osoby szukające tłumacza przysięgłego najczęściej wymagają, żeby tłumaczenie było poświadczone z oryginału dokumentu. Zatem tłumacz przysięgły musi taki dokument otrzymać fizycznie, żeby mógł poświadczyć zgodność tłumaczenia ...... więcej »

Dodano 18 września 2023 11:31

👁 37

LEMON PRO

Opieka informatyczna

Wałbrzyska 11/85, Warszawa (mazowieckie)

Lemon Pro to przedsiębiorstwo, które tworzą specjaliści, od lat piastujący stanowiska samodzielnych administratorów systemów informatycznych. Firma otacza kompleksową opieką informatyczną przedsiębiorstwa, które potrzebują nowoczesnych rozwiązań z zakresu IT. Dedykowany zespół nie tylko pomoże w stworzeniu kopii zapasowych stacji roboczych lub serwerów (DRUVA InSync oraz DRUVA Phoenix), ale także utworzy rozwiązania chmurowe, infrastrukturę w chmurze, gotowe środowisko do pracy w chmurze itp. Ko ...... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2020 09:13
Aktualizacja 15 kwietnia 2020 09:14

👁 390 (0,26 dziennie)

Rita Kubylis Consulting

Dywizjonu 303 129/12, Warszawa (mazowieckie)

Firma Rita Kubylis Consulting z Warszawy zajmuje się doradztwem podatkowym dla obcokrajowców i firm działających w Norwegii. To również profesjonalna szkoła języka norweskiego i biuro tłumaczeń. Prowadzone są szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, jak również tłumaczenia zwykłe, tekstów prawnych, budowlanych, książek, broszur, artykułów, dokumentów ekonomicznych lub innych dokumentów branżowych. Firma prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów z doskonałą znajomością języka oraz prze ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2021 06:57

👁 240 (0,23 dziennie)