Dodaj firmę Zaloguj się

 

Przestrzeń Rodziny

InRelatio Sp z o.o.

Warszawa

📞 🌐 📧

23 kwietnia 2020 06:54
👁 752 (0,52 dziennie)

Firma InRelatio Sp z o.o. Warszawa

InRelatio Sp z o.o.

Przestrzeń Rodziny

KONTAKT

InRelatio Sp z o.o.

Przestrzeń Rodziny

ul. Woziwody 15
02-908 Warszawa, mazowieckie

NIP: 5213890894

MAPA
O NAS

Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki kształcisz dzieci lub czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dojrzejesz, jakie są mocne strony w sposobie wychowania, lecz także przyjrzymy się co można byłoby zrobić lepiej, tak by w waszej rodzinie zapanowała harmonia i wspólny cel.
Psych

Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki kształcisz dzieci lub czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dojrzejesz, jakie są mocne strony w sposobie wychowania, lecz także przyjrzymy się co można byłoby zrobić lepiej, tak by w waszej rodzinie zapanowała harmonia i wspólny cel.
Psycholog przez telefon, to kolejna możliwość, z której można skorzystać. Jeśli jesteś w kropce, nie wiesz co masz zrobić w tym momencie, a emocje w tobie są tak głębokie, że nie możesz przejąć nad nimi kontroli- warto skorzystać z tej opcji.
Jeżeli dostrzegasz jako rodzic, że w Waszym dziecku coś się zmieniło, sprawia problemy wychowawcze, których nie było wcześniej bądź jest ciągle przygnębione- psychoterapeuta dla dzieci będzie dobrym rozwiązaniem.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
InRelatio Sp z o.o. Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia

Chmielna 28A m 1a, Warszawa (mazowieckie)

Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia tworzą ludzie, którzy pomogą Ci poradzić sobie z problemami. Jeśli dopadł Cię kryzys, cierpisz na depresję lub nerwicę – Uwierz, to nie koniec świata. Chcesz wygrać z uzależnieniem? Zgłoś się do nas. Potrzebujesz psychologa, psychiatry, terapeuty lub coacha? Dobrze trafiłeś. Tutaj rozwiążą się Twoje problemy. Zajmujemy się również problemami związanymi z zaburzeniami odżywiania oraz innymi, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez profesjonalnej pomocy.
Serdec ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2016 13:33

👁 1730 (0,65 dziennie)

PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I ROZWOJU ALETHEIA MACIEJ POPŁAWSKI

Maciej Popławski psycholog

Madalińskiego 67b lok. 35, Warszawa (mazowieckie)

Maciej Popławski Psychoterapeuta to posiadający niemałe doświadczenie człowiek, który prowadzi terapię indywidualną oraz dla par. Pomaga ludziom w problemach związanych ze stanami lękowymi, depresją, trudnościami w nawiązywaniu kontaktów, a także z objawami psychosomatycznymi.

Psychoterapeuta jest osobą, która słucha problemów swojego pacjenta, jednak nie udziela porad. Pozwala za to spojrzeć na daną sytuację w innym, szerszym kontekście. Włącza to proces walki z zaburzeniami.

... więcej »

Dodano 30 kwietnia 2018 09:34

👁 1061 (0,49 dziennie)

Perspektywy - Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego w Warszawie

Psychoterapia, terapia par, psycholog - Perspektywy - Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego

Marszałkowska 45/49, Warszawa (mazowieckie)

Nasz zespół składa się z psychologów, psychiatrów oraz dietetyków z wieloletnim doświadczeniem. Psychoterapeuci oprócz studiów psychologicznych ukończyli atestowane 4-letnie szkolenia psychoterapeutyczne. Pracujemy z osobami doświadczonymi w przeszłości lub aktualnie chorobą psychiczną. Pracujemy też z tymi, którzy nie mieli kontaktu z lekarzem psychiatrą, a od dłuższego czasu przeżywają trudności w codziennym funkcjonowaniu lub znajdują się aktualnie w trudnym momencie swojego życia, w sytuacji ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2018 11:39

👁 461 (0,22 dziennie)

Psychoonkolog Elżbieta Montewka

Psychoonkolog, Psycholog Warszawa

Henryka Łasaka, 35, Warszawa (mazowieckie)

Nazywam się Elżbieta Montewka i zajmuję się udzielaniem wsparcia osobom ze zdiagnozowaną chorobą onkologiczną a także pomocą ich bliskim. Pomagam pacjentom nabrać wiary w siebie i odnaleźć nadzieję w tych trudnych chwilach.... więcej »

Dodano 10 grudnia 2019 15:07

👁 262 (0,16 dziennie)

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI

Psychoterapia Warszawa Saska Kępa

Paryska, Warszawa (mazowieckie)

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną osobom w różnym wieku, borykającym się z róznorodnymi problemami w życiu codziennym. Dorosłych zapraszamy na psychoterapię indywidualną i coaching, a dla rodziców i opiekunów konsultacje wychowawcze (także po angielsku). Dzieciom oferujemy tereapię i wsparcie w rozwoju. Psychoterapeutami Ośrodka są psychologowie i psychoterapeuci szkoleni w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkole psychoterapii Ośrod ...... więcej »

Dodano 3 września 2012 18:13

👁 3178 (0,75 dziennie)

Praktyka Lekarska Marcin Łata

Telemedyk.online

ul.Krańcowa 113, Lublin (lubelskie)

Marcin Łata dotychczas przeprowadził ponad 10 tysięcy konsultacji telemedycznych (online, chat, wideorozmowa, telefonicznie), Ambulatorium Nocnej Pomocy Lekarskiej w Łęcznej, I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej interwencji w Lublinie SPSK1 – Rezydent, Absolwent Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy (2018r). Będzie twoim wirtualnym lekarzem. Pomoże Tobie, jeśli oczekujesz profesjonalnej konsultacji lekarskiej online z e-receptą albo e-zwolnieniem. W sytuacji gdy nie będzie potrafił Ci po ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 12:27

👁 275 (0,2 dziennie)

Gabinet Psychoterapii Agnieszka Rybicka

Psycholog

Narbutta 11/3, Warszawa (mazowieckie)

jestem certyfikowaną psychoterapeutką i pracuję w nurcie psychoterapii Gestalt. Psychoterapia jest metodą która pozwala poprawić komfort życia, usunięcie cierpienia, wolności od uciążliwych objawów oraz odkrywania i rozwijania swoich możliwości. Oferuję konsultacje psychologiczne - są to jedno lub dwa spotkania w celu poznania problemu i ustalenia dalszego sposobu postępowania oraz terapię indywidualną dla osób dorosłych - odbywa się raz w tygodniu, w ten sam dzień tygodnia o tej samej porze i t ...... więcej »

Dodano 24 czerwca 2020 11:15

👁 153 (0,11 dziennie)

Adalta Centrum Psychologiczno – Szkoleniowe

Gabinet psychologiczny

ul. Idzikowskiego, Warszawa (mazowieckie)

Gabinet psychologiczny AdAlta zapewnia fachowe wsparcie psychologiczne w zakresie leczenia różnorodnych zaburzeń. Priorytetowym celem naszej działalności jest podniesienie jakości życia naszych pacjentów poprzez poprawę ich komfortu psychicznego. Oferujemy psychoterapię dla osób borykających się z depresją, lękami, fobią społeczną, nadużywaniem substancji psychoaktywnych, nerwicą, zaburzeniami odżywiania itp. Psychoterapeuta prowadzi też terapię dla par. Specjalizujemy się również w doradztwie z ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2012 13:47

👁 1989 (0,48 dziennie)

Psycholog Magdalena Malinowska

Ogrodowa 32A lok. 6, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszam wszystkich uprawiających sport do skorzystania z moich usług. Jestem psychologiem i moją specjalnością jest psychologia sportu. Wiem, jak pomóc sportowcom w osiąganiu celów, rozwijaniu pasji lub w sytuacji kontuzji bądź kryzysu. Udzielam wsparcia, uczę jak radzić sobie z presją, pomagam w budowaniu pewności siebie itp. W mojej ofercie mogą Państwo skorzystać z: pomocy psychologicznej, sesji indywidualnej w gabinecie albo online, warsztatów grupowych, psychoedukacji. Prowadzę oprócz teg ...... więcej »

Dodano 5 października 2020 13:36

👁 199 (0,15 dziennie)

Kontakt - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

Olesińska 21/122, Warszawa (mazowieckie)

Jeżeli potrzebna jest plastik konsultacja psychiatry lub psychologa i poszukujecie odpowiedniej poradni psychologicznej – to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzieci u nas pomoc doświadczonych psychiatrów. Prowadzimy konsultacje oraz grupy wsparcia stacjonarne oraz online. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2020 09:49

👁 122 (0,1 dziennie)