Dodaj firmę Zaloguj się

14 maja 2023 19:06
👁 63

Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny

KONTAKT

Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny

Rembielińska 17/LOK. UŻ_0
03-352 Warszawa, mazowieckie

NIP: 5242557068

MAPA
O NAS

Potrzebna pomoc hydraulika, na już? W razie awarii nie wahaj się, tylko dzwoń do fachowca. Nasza firma oferuje w pełni kompleksowe usługi zaprawionych ekspertów. Sprawnie usuniemy nawet bardzo skomplikowane usterki. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz sprzęt, aby móc podejmować się realizacji większych projektów dla firm. W razie pytań, dzwoń śmiało, odpowiemy na wszelkie pytania.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.26.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Instalatorstwo Sanitarne Piotr Koszerny Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

PogotowieAwaryjne24h.pl

Pogotowie Awaryjne 24h Kraków

Okólna 24 m.118, Kraków (małopolskie)

PogotowieAwaryjne24h.pl zajmuje się doraźnym usuwaniem awarii elektrycznych, hydraulicznych i wewnętrznych instalacji ciepłowniczych. Świadczymy też usługę obsługi technicznej nieruchomości i kontroli instalacji wewnętrznych. Zajmujemy się również wymianami legalizacyjnymi wodomierzy oraz ciepłomierzy.... więcej »

Dodano 22 lutego 2016 20:05

👁 1295 (0,43 dziennie)

USŁUGI REMONTOWO WYKOŃCZENIOWE "Wnętrza z pomysłem" Michał Roman

USŁUGI REMONTOWO WYKOŃCZENIOWE

Wielkotyrnowska, Kraków (małopolskie)

Propozycja naszej spółki jest obszerna i obejmuje np.: tynki strukturalne, panele sufitowe. Nasza ekipa robi malowanie wnętrz w kwaterach i w domach. Nasi architekci są niezwykle oryginalni. Zdobyte doświadczenia pozwalają na fachowe zrobienie każdego zlecenia. Skontaktuj się z nami: Michał Roman, Telefon: 793 529 579.... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2013 07:27

👁 2243 (0,55 dziennie)

AquaInstal24 - Hydraulik Gdańsk

aleja Grunwaldzka 494/3, Gdańsk (pomorskie)

Nie tylko odpowiadamy na pilne połączenie alarmowe. Oprócz usług związanych z naprawą sprzętu sanitarnego, można zamówić instalację zlewów, kranów, filtrów czyszczących, pryszniców, wanien, muszli klozetowych, wymiany rurociągów. Świadcząc usługi hydrauliczne gdynia współpracujemy z pracownikami o wąskiej specjalizacji, którzy są dobrze zorientowani w konkretnym rodzaju działalności. Ponadto personel stale podnosi swoje kwalifikacje na specjalnych kursach. Firma regularnie kontaktuje się z klien ...... więcej »

Dodano 23 maja 2019 16:52

👁 260 (0,14 dziennie)

Usługi Hydrauliczne ROST

Jedności Narodowej 88, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalistyczne usługi hydrauliczne we Wrocławiu to oferta firmy ROST, której siedziba znajduje się przy ul. Jedności Narodowej 88. Fachowiec świadczy całodobowe usługi na terenie Wrocławia, realizując zlecenia w zakresie montażu instalacji wodnokanalizacyjnych, białego montażu czy cyklicznych przeglądów instalacji. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwoli skutecznie i rzetelnie zrealizować każde zlecenie. Nie eksperymentuj, skorzystaj z pomocy eksperta.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 01:23

👁 97

Hydraulik Warszawa Sebastian Kopaczuk

Radzymińska 8/10, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług hydraulicznych na terenie Warszawy i okolic. Oferta obejmuje szeroki zakres działań, w tym przenoszenie instalacji wodnej i kanalizacyjnej, montaż i wymianę baterii, naprawę spłuczek, montaż kabin prysznicowych, podłączanie pralek i zmywarek, wymiana zaworów, udrażnianie kanalizacji, wymianę syfonów, montaż instalacji ,udrażnianie rur, awarie, sprawdzanie instalacji gazowych i wiele innych. Skorzystaj z usług Hydraulika z Warszawy, aby profesjonal ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2023 17:56

👁 29

Fornal Polska Sp. z o.o.

Dehnelów 40, Czeladź (śląskie)

Fornal Polska to firma specjalizująca się w produkcji i montażu żurawi hydraulicznych oraz systemów kontenerowych, przeznaczonych do samodzielnego montażu lub instalacji na podwoziach samochodów ciężarowych. Od 2003 roku nie tylko dostarczamy żurawie i systemy kontenerowe, lecz również przeprowadzamy konserwacje poddozorowe tych urządzeń ściśle z przepisami UDT. Świadczymy szeroki zakres usług obejmujący naprawy bieżące, remonty kapitalne, konserwacje poddozorowe, przygotowanie urządzeń do odbio ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2023 11:41

👁 41

Hydrotech

hydraulika siłowa i pneumatyka

kępska 19, Opole (opolskie)

Prowadzimy doradztwo techniczne oraz wykonujemy układy hydrauliczne na bazie przewodów giętkich i rurowych.
Magazyn uszczelnień technicznych oraz elementów hydrauliki i pneumatyki obejmuje około 33500 pozycji i wciąż jest uzupełniany. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, służących pomocą i fachową radą gwarantuje to solidność i terminowość wykonywanych usług.... więcej »

Dodano 3 lipca 2017 12:55

👁 1014 (0,4 dziennie)

Artur Grabiński Gimtech

Sklep internetowy

Józefa Piłsudskiego 7, Skawina (małopolskie)

Firma Artur Grabiński Gimtech przygotowała wyjątkową ofertę dla branży rolniczej, motoryzacyjnej i handlowej. W swojej codziennej działalności udowadnia, że nowoczesna hydraulika siłowa w Krakowie dostępna jest w atrakcyjnej cenie. W ramach współpracy można zamówić poszczególne elementy systemów lub indywidualne konfiguracje przewodów. W katalogu umieszczono między innymi rury hydrauliczne, oringi calowe i metryczne, zakuwarki do węży i manometry. Firma prowadzi też serwis przewodów hydrauliczny ...... więcej »

Dodano 27 stycznia 2020 10:06

👁 537 (0,33 dziennie)

Kromon

Hydraulika siłowa Kalisz

Wrocławska 137a, Kalisz (wielkopolskie)

Firma Kromon zajmuje się sprzedażą detaliczną, produkcją i naprawą części stosowanych przy produkcji przewodów hydraulicznych. Zapraszamy do kontaktu jeżeli pragniesz szybkiej realizacji i profesjonalizmu.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 08:34

👁 233 (0,18 dziennie)

Hydraulika Elektryka Paweł Oskroba

Bielska 12/2, Zabłudów (podlaskie)

Elektryk Białystok - Paweł Oskroba to gwarancja wysokiej jakości usług w zakresie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Nasz zespół profesjonalistów zapewnia kompleksowe rozwiązania, od szybkiej interwencji w przypadku awarii po doradztwo w zakresie optymalizacji systemów dla lepszej wydajności i oszczędności. Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że Twoje instalacje są bezpieczne i efektywne, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu.... więcej »

Dodano 3 stycznia 2024 05:40

👁 35